آخرین نقل و انتقالات پیش از Manila Major

og
توسط - موضوع اخبار

در این مطلب نگاهی خواهیم داشت به آخرین نقل و انتقالاتی که در این فصل صورت گرفتند. هم اکنون مهلت نقل و انتقالات به پایان رسیده است و تیم ها تا پایان The International 6 نقل و انتقالی نخواهند داشت.

بازگشت دو بازیکن آشنا به Evil Geniuses:

تیم Evil Geniuses دو بازیکن aui_2000 و Bulba را بعد از جدایی Universe و RTZ به ترکیب خود بازگرداند. Aui به عنوان کری برای این تیم بازی خواهد کرد و Bulba نقش بازیکن موقعیت سوم را به عهده خواهد داشت. وبسایت تیم Evil Geniuses با اعلام این خبر نوشته زیر را از PPD منتشر کرد:

“اول از همه، می خوام از Universe به خاطر دو سال گذشته تشکر کنم. ما از هیچ شروع کردیم تا به قهرمانی ای که الان داریم برسیم و من به این خاطر بی نهایت از اون ممنونم. دوما، می خوام از کسانی که این تغییر روشون تاثیر منفی گذاشته عذر خواهی کنم. باعث تاسفه که صحنه حرفه ای دوتا به قدری پیشرفت نکرده که تصمیمات یه بازیکن زحمات یه تیم رو نابود نکنه. مطمئنم که RTZ و Universe به کار های بزرگشون در دوتا ۲ ادامه خواهند داد و برای اون ها و هم تیمی های جدیدشون آرزوی موفقیت دارم.

ضمنا، می خوام ورود Aui و Bulba رو به تیم Evil Geniuses تبریک بگم. می دونم برای شما ها شوکه کننده ـست، ولی من و Aui بعد از TI5 خصومتی با هم نداشتیم. من اطمینان دارم که با این ترکیب شانس خوبی برای بردن TI6 و تورنومنت های آینده داریم. برای پشتیبانی همیشگی تون ازتون متشکرم.”

تغییرات جزیی در Newbee:

این تیم kaka از تیم EHOME و kpii بازیکن سابق تیم MVP.Phoenix را به ترکیب خود اضافه کرد. le و ۲lei نیز به ترکیب تیم Newbee Young منتقل شده اند.

ترکیب فعلی Newbee:

Chen ‘Hao’ Zhihao
Zhang ‘Mu’ Pan
Damien ‘kpii’ Chok
Hu ‘Kaka’ Liangzhi
Wong Hock ‘ChuaN’ Chuan

ترکیب فعلی Newbee Young:
Fan ‘FaN’ Yixuan
Song ‘Sccc’ Chun
Meng ‘2lei’ Lei
Meng ‘Mrrr’ Rui
Zhang ‘le’ Xuanhao

تیمی جدید با بازیکنانی قدیمی:

DkPhobos و Lil که در این فصل از تیم Virtus Pro کنار گذاشته شده بودند اکنون تیمی به نام Polarity تشکیل داده اند. قبلا گمان می رفت DkPhobos و Lil قصد معرفی دوباره Virtus Polar را دارند اما به نظر می رسد Polarity هیچ ارتباطی با Virtus Pro ندارد و یک تیم مستقل است.

ترکیب تیم Polarity:

Pavel ‘9pashaebashu’ Khvastunov
Andrey ‘Afoninje’ Afonin
Alexander ‘DkPhobos’ Kucheria
Ilya ‘Lil ‘Ilyuk
Evgeniy ‘Женя’ Kuznetsov

بازگشت تیم Kaipi با نام هایی بزرگ:

bOne7 نیز در میان هیاهوی نقل و انتقالات بهاره تصمیم گرفت تا تیم قدیمی Kaipi (که مدتی Speed Gaming نام داشت و بازیکنان مشهوری از جمله ۷kingmad و SingSing در آن حضور داشتند) را احیا کند. به نظر می رسد این تیم که به صورت کاملا غیر منتظره ای دوباره وارد عرصه حرفه ای دوتا۲ شده است شانس زیادی برای موفقیت داشته باشد.

ترکیب تیم Kaipi:
WehSing ‘SingSing’ Yuen
Antonio ‘canceL^^’ Mihai
Armand ‘bOne7’ Pittner
Alexandru ‘Comewithme’ Crăciunescu
Sébastien ‘7ckingMad’ Debs

Fantastic Five خانه جدید XBOCT:

Fantastic Five تنها چند ساعت پیش از اتمام مهلت ثبت ترکیب تیم ها برای شرکت در Manila Major با فسخ قرارداد با Roxkis و بازگرداندن سه بازیکن سابق خود تیمی حول محور XBOCT، بازیکن مشهور اوکراینی، تشکیل دادند.

ترکیب فعلی Fantastic Five:
Alexander ‘XBOCT’ Dashkevich
Stanislav ‘Bzz’ Glushan
Andrey ‘Ghostik’ Kadyk
Roman ‘rmN-‘ Paley
Vladimir ‘yol’ Basov

Digital Chaos مقصد نهایی بازیکنان سابق Team Secret:

تیم Digital Chaos در این فصل تغییرات زیادی داشته و تنها Resolut1on از ترکیب سابق تیم باقی مانده است. او علی رغم پیوستن w33 به این تیم همچنان در لاین میانی باقی خواهد ماند. w33 نقش هارد کری را بر عهده خواهد گرفت و Misery نیز کماکان به بازی در نقش ساپورت ادامه خواهد داد.

ترکیب تیم Digital Chaos:
Omar ‘w33’ Aliwi
Roman ‘Resolut1on’ Fominok
David ‘Moo’ Hull
Martin ‘Saksa’ Sazdov
Rasmus ‘MiSeRy’ Filipsen

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: NeVeRMinD دیگر مطالب ارسال شده توسط

ارسال یک پاسخ