آغاز Beyond the Summit EU 3

liquid twitter
توسط - موضوع اخبار

دوره سوم مسابقات اروپایی BTS با جایزه ده هزار دلاری در تاریخ ۱۶ فروردین ۱۳۹۵ آغاز می شود. گرچه شاید این تورنومنت از همین ابتدا یک پیروزی آسان برای تیم Liquid به نظر بیاید اما احتمال می رود تیم های Empire, Fantastic Five, Spirit, Kaipi و همینطور تیم جدید Polarity در این تورنومنت شگفتی آفرینی کنند.

Team Liquid سه ماه برای آماده شدن برای ESL One Manila فرصت دارد و با پایان مسابقات انتخابی WePlay3 این تنها تورنومنت آن ها تا Manila و به نوعی میدانی برای محک زدن تیم تا شروع ESL One Manila است. با وجود این که هیچ یک از حریفان Liquid در این تورنومنت حضور ندارند، با ترکیب های جدید پس از Spring Shuffle باید انتظار رقابت شدیدی بین تیم ها را داشت.

قهرمانان دو دوره قبلی BTS EU نیز با تغییرات بسیاری به این تورنومنت آمده اند. Empire ترکیب خود را به طور کامل تغییر داده و کاپیتان قدیمی خود Scandal را به لاین میانی برگردانده است، و Fantastic Five نیز XBOCT مشهور را به عنوان بازیکن کری به تیم اضافه کرده است. تیم های اروپایی در کل تغییرات زیادی کرده اند و یکی از این تغییرات اضافه شدن Illidan به تیم Spirit است. یکی دیگر از تیم های خوب این تورنومنت تیم جدید بازیکنان سابق VP به نام Polarity است. این تیم توسط DkPhobos, Lil و ۹pashaebashu تشکیل شده است. هر دو تیم روی کاغذ بسیار قوی به نظر می رسند و دنبال کردن بازی های آن ها بدون شک سرگرم کننده خواهد بود. Polarity قبلا در مسابقات انتخابی Epicenter اولین حضور خود را داشت، جایی که از تیم Power Rangers شکست خورد اما Navi را با پیروزی قاطعانه ۲-۰ شکست داد و از مسابقات حذف کرد. Spirit اما توانسته با ترکیب جدید خود به مرحله نهایی مسابقات Starladder i-League برسد.

در کل تیم های اصلی شرکت کننده در BTS قوی به نظر می رسند و این تورنومنت فرصت خوبی برای آشنایی بازیکنان و تماشاچیان با ترکیب ها و تیم های جدید خواهد بود.

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: NeVeRMinD دیگر مطالب ارسال شده توسط

ارسال یک پاسخ