آغاز ESL ONE NY 2015 Europe Qualifier | تیم جدید KuroKy

kuroky
توسط - موضوع اخبار

تمام تیم های دعوت شده به تورنومنت مشخص شده اند و نحوه برگزاری بازی ها نیز کمی تغییر کرده است. به دلیل تغییرات زیاد در تیم های شرقی ، این مسابقات سیستم قدیمی ای را اجرا میکند که در آن تیم ها ، به دو دسته تقسیم میشوند.

تیم های دسته اول دعوت شده :
Team Empire
Natus Vincere

دو تیم ، هنوز Roaster Change خود را نهایی نکرده اند. Empire یک بازیکن کم دارد درحالی که هنوز هیچ خبری از وضعیت ترکیب Na`Vi نیامده است. آنها به تازگی کاپیتان خود Ivan ‘Artstyle’ Antonov را از وظایفش معاف کرده اند. عملکرد این دو تیم در TI آنهارا در دسته اول قرار داده و این دو تیم ، یک راند استراحت میخورند و از راند دوم به بعد بازی میکنند.

تیم های دسته دوم دعوت شده :
Alliance
Ninja in Pyjamas
Vega Squadron
Arcade.Power Rangers
۴ Clovers & Lepricon​
Monkey Freedom Fighters
۵Jungs

در میان این تیم ها ، دو تیم با ترکیب قبلی خود حاضر میشوند ، NiP و VegA Squadron. تیم دیگری که با ترکیبی آشنا و قدیمی به مسابقات میاید ، Alliance است. آنها ۴ بازیکن TI Winner خود را در تیم دارند و با بازگشت s4 و Admiral Bulldog ، باید منتظر بازی های زیبایی از این تیم باشیم. EGM ، بایکن پنجم Alliance در TI3 ، در حال حاضر در ۴Clovers & Lepricon بازی میکند. این تیم ، سه بازیکن خود را در روز های گذشته از دست داده است و تنها Jerry ‘EGM’ Lundkvist و Alaan ‘Bamboe’ Faraj در تیم حاضر اند. انتظار میرود که آنها امروز ترکیب خود را اعلام کنند ، روزی که بازی ها شروع خواهد شد.
با معرفی تیم ها ، یک تیم تازه معرفی شد ، تیم جدید ۵Jungs , KuroKy. دو بازیکن سابق MouseSports دوباره باهم بازی میکنند ، Adrian ‘FATA’ Trinks و Kuro ‘KuroKy’ Takhasomi.

ترکیب فعلی ۵Jungs :
Kuro ‘KuroKy’ Salehi Takhasomi
Adrian ‘FATA-‘ Trinks
Jesse ‘JerAx’ Vainikka
Lasse ‘MATUMBAMAN’ Urpalainen
Ivan ‘MinD_ContRoL’ Borislavov

۳ تیم برنده در European Open Qualifier به تیم های دسته دوم میپیوندند اما در آخر ، از میان ۱۲ تیم شرکت کننده ، تنها یک تیم به Main Event مسابقات میرود.

Open qualifiers winners:
newteam123123
Golden Boys
Abraxas

بازی ها امروز آغاز میشوند و به صورت تک حذفی در مسابقات Bo3 برگزار میشوند. فینال Bo5 ، مشخص میکند که چه تیمی در Madison Square Garden به Team Secret میپیوندد.

Capture

اشتراک گذاری

 • Facebook
نویسنده: PhoenixOfTheWorld دیگر مطالب ارسال شده توسط
Playing Dota usually , Fighting with noobs actually!

۳ دیدگاه در "آغاز ESL ONE NY 2015 Europe Qualifier | تیم جدید KuroKy"

 1. kuro ۱۳۹۴/۰۶/۰۹ در ۱۷:۰۵ - Reply

  LOL
  ۵jungs

 2. Viper ۱۳۹۴/۰۶/۰۹ در ۲۱:۵۱ - Reply

  Jerax , Fata- , kky تو یه تیم از این بهتر نمیشه :دی

 3. XaWolf ۱۳۹۴/۰۶/۰۹ در ۲۳:۵۱ - Reply

  دوستان به نظر شما، با این بازیکن ها باز هم نقش کروکی ساپورت هست یا کری بازی میکنه؟؟؟

ارسال یک پاسخ