آغاز Shanghai Major همراه با آپدیت دوتا ۲ در ۵ اسفند

blog_shanghai_major_trophy
توسط - موضوع آپدیت ها, اخبار

مسابقات Shanghai Major فردا ۲۵ فوریه شروع می شود و تا ۶ March به پایان میرسد. اگر کتاب Winter Pass دارید باید تا قبل از شروع مسابقات پیش بینی هاتون رو انجام بدید. برای دیدن بازی ها از خود بازی و یا از Twich میتوانید بازی ها رو ببینید. نکته ای که باید توجه داشته باشید :
اگر از داخل بازی , مسابقات رو تماشا کنید میتوانید در پایان بازی های به بازیکن برتر رای دهید.

آپدیت دیشب دوتا ۲ با حجم ۱۰۰ مگ به شرح زیر است

قسمت MVP Vote برای پلیر ها فعال شده است و پس از تماشا کامل یک بازی در انتهای آن بازی میتوانند به با ارزش ترین پلیر آن بازی رای بدهند همچنین نگران نباشید اگر پخش زنده بازی از کلاینت استیم را از دست دادید میتوانید Replay بازی را دریافت و پس از تماشا در آنجا رای خود را به ثبت و با رای دیگر پلیر ها به صورت آنی (Real time) مقایسه کنید.

⭕️یک سیستم Ranked به صفحه پیش بینی ها (Predictions) افزوده شده است که پس از بسته شدن این بخش شما میتونید پیش بینی های خودتان با دیگر پلیر ها را به صورت popup مقایسه کنید،تا از درصد پیش بینی های صحیح یا اشتباه خود نسبت به دیگران باخبر شوید.
⭕️به نظر میرسد که سیستم MVP vote برای همه پلیر ها فعال شده است،نه فقط دارندگان Compendium همه میتوانند رای های خود را به ثبت برسانند.
⭕️نوشته روی دکمه Vote به Cast Vote تغییر یافته است.
⭕️بازیکن MVP یک مچ عنوانش از MVP به Match MVP تغییر یافته است.
⭕️عنوان Runners Up به دومین پلیر پس از MVP نسبت داده میشود
⭕️ویدیو The Shanghai Major به عنوان پس زمینه صفحه اصلی قرار داده شده است.
⭕️در صفحه درباره (About) نسخه Gameplay بازی به ۶٫۸۶f به روز رسانی شده است.
💠در نهایت میتوان گفت این اپدیت بیشتر به منظور به روز رسانی در سیستم MVP vote بوده و حجم نسبتا بالای آن نسبت به تغییرات کوچکی که داشته بیشتر برای ویدیو پس زمینه بوده جهت تکمیل اطلاعات خود درباره زمان شروع Group stage میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید.

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: Mr.Legendary دیگر مطالب ارسال شده توسط
نیازمند نویسنده برای سایت دوتا 2 ویکی. اگر علاقمند هستید لطفا از طریق تماس با ما در سایت اقدام نمایید

ارسال یک پاسخ