آپدیت دوتا ۲ | تغییرات مپ ۶٫۸۷ به فارسی همراه با ویدیو

تغییرات مپ 6.87 دوتا به فارسی

فهرست تغییرات گوناگون آپدیت گیم پلی ۶٫۸۷ که هم اکنون در کلاینت دوتا ۲ قرار گرفته است. این آپدیت علاوه بر چندین مورد باف و نرف هیرو ها و آیتم های سابق، شامل چند مورد آیتم و قابلیت های کاملا جدید و تغییرات جزیی در مپ می باشد:

نکته : در تغییرات هیروها اسم هر اسپل به نام انگلیسیش نوشته شده است , اگر در شناخت اسم اسپل ها آشنایی ندارید میتوانید از این سایت اسم اسپل هیروها رو ببینید.
در ترجمه اگر اشتباهی دیدید بگید تا تصحیح کنم

تغییرات کلی گیم پلی:

– هم اکنون در مود Ranked All Pick قبل از هر بازی هر تیم ۱۵ ثانیه برای بن کردن هیرو های مورد نظر خود فرصت دارند. هر بازیکن می تواند یک هیرو را انتخاب کند، و در نهایت نیمی از هیرو های انتخاب شده برای بن به صورت شانسی بن می شوند. اگر نعداد رای ها فرد باشد تعداد بن ها به صورت شانسی یکی کم یا زیاد می شود (یعنی اگر هر ۵ بازیکن یک تیم بن های خود را انتخاب کنند ۲ یا ۳ هیرو به صورت رندم بن خواهند شد). هر تیم در نهایت در عمل قابلیت بن کردن حداکثر سه هیرو را دارد.

– اضافه شدن یک قابلیت جدید به نام “اسکن” به گوشه مینی مپ. این قابلیت یک محدوده ۹۰۰ یونیتی خاص را به مدت ۸ ثانیه اسکن می کند و در صورت حضور هیرو در آن منطقه به تیم هشدار می دهد. این قابلیت دارای یک Cooldown مشترک (مثل Fortification تاور ها) چهار و نیم دقیقه ای است. این قابلیت در محدوده Roshan تاثیری ندارد اما قابلیت شناسایی هیرو های Smoke شده را دارد.

– افزایش HP ابتدایی (بدون احتساب stat) به ۲۰۰
– افزایش HP به ازای هر پوینت Strength از ۱۸ به ۲۰
– افزایش مانای ابتدایی (بدون احتساب Stat) از ۰ به ۵۰
– کاهش میزان مانا به ازای هر پوینت Int از ۱۳ به ۱۲

– Int به ازای هر ۱۶ پوینت به میزان یک درصد به دمیچ اسپل های هیرو اضافه میکند (این ویژگی جدید دقیقا مثل آیتم Aether Lens عمل می کند)
– میزان دمیج اضافه ای که Aether Lens و Int هیرو اضافه می کند در قسمت stat های هیرو نمایش داده می شوند.
– میزان اضافه شده به HP کریپ های لین ها از ۱۰ به ۱۲ افزایش یافت (HP کریپ های هر تیم هر ۷٫۵ دقیقه به میزان معینی افزایش پیدا می کند)
– دمیج تاور های Tier 2 با دمیج تاور های Tier 3 (تاور های محافظ Barrack ها یا همان سرباز خانه های هر لین) مساوی شده است.
– تاور ها هم اکنون در محدوده خود میزان معینی به آرمور هیرو ها اضافه می کنند (تاور Tier 1 یا همان تاور جلویی هر لین ۱ آرمور و تاور های دیگر ۳ آرمور)
– برد True Sight تاور ها یا همان قابلیت شناسایی هیرو های نامریی و وارد ها به ۷۰۰ یعنی مساوی با برد شلیک آن ها کاهش یافته است
– Bounty Rune هایی که در ابتدای بازی ظاهر می شوند تنها گلد اضافه می دهند و تاثیری بر روی XP هیرو ندارند (Bounty Rune های بعدی به صورت عادی هم گلد و هم XP می دهند)

– برد اتک هیرو های melee (هیرو هایی مثل Wraith King و Legion Commander که با سلاح های مثل شمشیر، تبر و غیره مبارزه می کنند و قابلیت اتک دادن از راه دور را ندارند) از ۱۲۸ به ۱۵۰ افزایش یافته است (به عبارتی سلاح های این هیرو ها دراز تر شده اند :دی)

– مدت زمان تهاجم کریپ ها به هیرو های دشمن و همچنین Cooldown رفتار تهاجمی آن ها به ۲٫۵ ثانیه افزایش یافته است (کریپ های لین ها در صورتی که هیروی خودی در نزدیکی آن ها مورد حمله قرار بگیرد تمامی اهداف عادی خود را کنار گذاشته و به سمت هیروی مهاجم حمله می کنند و در صورت تکرار نشدن اتک پس از مدت زمان معینی او را رها می کنند. منظور از “مدت زمان تهاجم” همین زمان معین است.)

– گلد به دست آمده از کریپ های Melee (همان کریپ های شمشیر به دست) از ۴۰ به ۳۸ کاهش یافته است. گلد Super Creep ها (کریپ هایی که در صورت نابود کردن سرباز خانه یک لین به دست می آورید) و Mega Creep های Melee (کریپ هایی که با نابودی تمام سرباز خانه های تیم حریف به دست می آورید) نیز به میزان ۲ گلد کاهش یافته است. میزان گلد حاصل از کریپ های Ranged و Siege (منجنیق هایی که هر چند دقیقه اسپان می شوند و به تاور ها دمیج اضافه وارد می کنند) تغییری نکرده است.

– کاهش XP حاصل از کریپ های Melee به ۴۵ و افزایش XP کریپ های Ranged به ۹۰ (با وجود این تغییر بزرگ، کماکان XP حاصل از کشتن یک Wave کامل کریپ کمابیش مثل سابق است)

– افزایش میزان آپگرید گلد و XP کریپ ها به ۲ (کریپ ها هر ۷٫۵ دقیقه لول آپ شده و HP، گلد و XP حاصل از کشتن آن ها افزایش می یابد)

– میزان XP لازم برای رسیدن به لول ۸ به ۸۰۰ افزایش پیدا کرده است و XP لازم برای لول ۹ به ۱۰۰۰ کاهش یافته است. به عبارتی اکنون هیرو ها برای رسیدن به لول ۸ نیاز به کمی فارم کردن بیشتر دارند اما در عوض بعد از آن راحت تر به لول ۹ می رسند.

– حالت Ethereal (عملکرد اصلی آیتم های Ghost Scepter, Ethereal Blade و اسپل Decrepify هیروی Pugna) هم اکنون اتک های Ranged ـی که پیش از اکتیو شدن این حالت به سمت هیرو روانه شده بودند را به طور کامل بلاک می کند. (قبلا برخی باف هایی که دمیج غیر فیزیکی به اتک هیرو اضافه می کردند می توانستند در صورت اتک دادن به هدف قبل از فعال شدن Ethereal Blade به طور کامل به هیروی هدف دمیج وارد کنند)

– شانس Evasion بر خلاف سابق هم اکنون هنگام اصابت اتک به هدف محاسبه می شود. توجه داشته باشید که این فقط بر روی Evasion، یعنی چیز هایی مثل اسپل Blur هیروی PA و آیتم Butterfly که به شما شانس جا خالی دادن از اتک های دشمن را می دهند تاثیر دارد، نه چیز هایی مثل Solar Crest و Radiance که باعث عدم اصابت اتک های هیرو های دشمن بر هر هدفی می شوند.

– Evasion هم اکنون با Pseudo-Random Distribution محاسبه می شوند، یعنی هر بار پیاپی که Evasion عمل نکند به میزان کمی به احتمال عمل کردن Evasion بر روی اتک بعدی اضافه می شود تا زمانی که بالاخره عمل کند و بعد از آن دوباره به حالت معمولی بر می گردد. در صورت تسلط به زبان انگلیسی می توانید برای یاد گرفت چگونگی عملکرد Pseudo-Random Distribution در دوتا ۲ به این مطلب مراجعه کنید.

– کاهش Hp کریپ Centaur Courser به ۳۳۰ و کاهش یک عددی آرمور.
– کمپ بزرگ Centaur حالا دو Centaur Courser به جای یکی اسپان می کند.
– مقاومت Roshan در برابر دمیج مجیک از ۷۷ درصد به ۵۵ درصد کاهش یافته است.
– HP روشان از ۷۵۰۰ به ۸۰۰۰ و میزان HP اضافه شده به او به ازای هر دقیقه از شروع بازی از ۱۲۵ به ۱۷۵ افزایش یافته است.
– XP حاصل از کشتن روشان از ۱۷۸۹ به ۷۵۰ + ۲۰ XP اضاقه به ازای هر دقیقه تغییر یافته است. روشان در نتیجه این تغییز پیش از دقیقه ۵۲ بازی XP کمتری نسبت به قبل می دهد اما بعد از این زمان XP دریافتی از روشان بیشتر از گذشته است.
– Haste و Double Damage دیگر شرایط خاص برای غیر فعال شدن توسط Spell Immunity ندارند.

– این باف ها هم اکنون قابل Purge کردن (افکت خاصی که هیرو های دشمن را کند یا به طور کامل متوقف می کند و باف های او را غیر فعال می کنند و توسط Diffusal Blade و اسپل هایی مثل آلتیمیت Shadow Demon اعمال می شود) هستند: Nightmare, Spawn Spiderlings, Malefice, Cold Snap, Corrosive Skin و باف اعمال شده توسط اسپل Leap میرانا.

– تغییرات کوچکی در مکانیزم برد اسپل ها صورت گرفته است که باعث افزایش بیش از حد برد اسپل ها در صورت حرکت سریع هدف می شود.
– Illusion ها هم اکنون می توانند از Damage block آیتم هایی مثل Vanguard بهره ببرند.
– تایم پیک کردن هیرو ها در Captain’s Mode به ۳۰ ثانیه کاهش یافته است.
– تایم اضافه پیک کردن در Captain’s Mode به ۱۳۰ ثانیه افزایش یافته است.
– تغییرات در ترتیب بن و پیک برای تیم ها. ترتیب بن و پیک جدید به شرح زیر است(دو تیم با الف و ب مشخص شده اند) :

بن اول: الف/ب/الف/ب
پیک اول: الف/ب/ب/الف
بن دوم: ب/الف/ب/الف
پیک دوم: ب/الف/ب/الف
بن سوم: ب/الف
پیک سوم: الف/ب

– نوع آرمور Strong حذف شده است و نوع آرمور Soft به Basic تغییر نام یافته است (دوتا ۲ دارای سه نوع اتک و دمیج است که در برابر هر نوع خاص آرمور درصد خاصی دمیج وارد می کند) . یونیت های دارای Strong Armor هم اکنون دارای Basic Armor هستند
– روشان هم اکنون دارای نوع آرمور Hero است
– نوع اتک Dark Troll Summoner و Thunderhide به Hero تغییر یافته است
– دمیج Dark Troll Summoner به ۴۰-۴۵ و دمیج Thunderhide به ۶۰-۶۵ کاهش یافته است
– مانای Harpy Stormcrafter و Satyr Tormenter به ۴۰۰ کاهش یافته است

تغییرات در زمین بازی همراه با ویدیو:

– تغییر جزیی موقعیت برج دوم لاین پایینی Radiant و درخت های اطراف آن
– تغییر موقعیت و کاهش عرض شیب بین Secret Shop تیم Dire و کمپ Ancient نزدیک
– تغییر پهنای شیب پشت برج دوم لاین پایین Radiant
– اضافه شدن یک شیب اضافه به سمت چپ برج اول لاین پایین Dire
– اضافه شدن یک جای وارد گذاری در میان جنگل Dire

– تغییر جزیی محدوده اسپان کمپ سمت راستی Radiant به طوری که به لاین پایین نزدیکتر باشد
– برج های Tier 3 و سرباز خانه ها کمی عقب تر کشیده شده اند
– تغییر جزیی در مسیر حرکت بین دسته درخت های واقع در سمت چپ برج اول لاین وسط Dire
– اضافه شدن یک فضای خالی در شمال غرب کمپ Medium تیم Radiant، نزدیک به لاین میانی
– کوچکتر شدن محدوده اسپان کمپ Offlane تیم Dire

– اضافه شدن مسیر های جدید بین درخت های سمت چپ تاور اول لاین بالایی Radiant
– اضافه شدن مسیر جدید بین درخت های زیر برج دوم لاین پایین Radiant
– اضافه شدن کمی فاصله بین تاور های Tier 4 تیم Radiant (تاور های محافظ Ancient)
– اضافه شدن مکانی بین درخت های بالای تاور دوم لاین پایین Radiant به منظور پنهان شدن
– عقب کشیده شدن نقطه اسپان کریپ های لاین وسط Radiant

– برداشته شدن درخت بالای صخره Dire واقع در بالای نقطه Rune بالایی مپ
– اضافه شدن دو درخت به سمت شمال شرقی برج اول لاین وسط Radiant
– تغییر موقعیت درخت های زیر کمپ راستی Hard جنگل Radiant به منظور تغییر دید هیرو های نزدیک
– اضافه شدن یک مکان مخفی جدید به سمت راست کمپ کوچک Dire
– فیکس شدن باگ مربوط به عدم دیده شدن کمپ Offlane تیم Radiant در مواقع خاص

آیتم های جدید همراه با ویدیو:

bloodthorn_lg
Bloodthorn

آیتم های مورد نیاز:
Orchid (4075)
Crystalys (2120)
Recipe (1000)
مجموع ۷۱۹۵ گلد

+ ۲۵ Intelligence
+ ۳۰ سرعت اتک
+ ۶۰ دمیج
+ ۱۵۰% مانای بازیافتی در هر ثانیه

قابلیت: این آیتم علاوه بر Silence ـی که آیتم Orchid اعمال می کند، به تمامی اتک های وارد شده بر هیروی هدف True Strike (یعنی مثل آیتم MKB هر نوع Evasion را خنثی می کند) و یک Critical x1.35 اعمال می کند. Cooldown این آیتم ۱۱ ثانیه است.

echo_sabre_lg
Echo Sabre

آیتم های مورد نیاز:
Oblivion Staff (1650)
Ogre Club (1000)
مجموع ۲۶۵۰ گلد

+ ۱۰ Strength
+ ۱۰ Intelligence
+ ۱۰ سرعت اتک
+ ۱۵ دمیج
+ ۷۵% مانای بازیافتی در هر ثانیه

قابلیت: این آیتم باعث می شود هیرو های Melee بتوانند دو بار به صورت پشت سر هم اتک بدهند. اتک دوم سرعت حرکت و اتک هدف را به مدت ۶ صدم ثانیه به میزان %۱۰۰ کاهش می دهد. این قابلیت Passive است و ۵ ثانیه Cooldown دارد

blight
Blight Stone

۳۰۰ گلد
آیتم Side Shop که آرمور هدف اتک را به میزان ۲ واحد کاهش می دهد. از این آیتم جدید همچنین در ساخت Medallion of Courage و Desolator استفاده می شود.

infused_raindrop_lg
Infused Raindrops

آیتم جدید قابل مصرف
۲۲۵ گلد

+ ۰٫۸۵ مانای بازیافتی

این آیتم در دسته های ۵ تایی خریداری می شود و در صورت اصابت دمیج مجیکال بالای ۵۰ به هیرو، با مصرف یک عدد از ۵ آیتم دسته ۱۲۰ دمیج از دمیج وارد شده به هیرو را بلاک می کند. مصرف هر عدد آیتم ۴ ثانیه Cooldown دارد. این آیتم تنها از دقیقه ۳ به بعد قابل خریداری است.

wind_lace_lg
Wind Lace
۲۲۵ گلد

+ ۲۰ سرعت حرکت

قابل خریداری در Side Shop

از این آیتم در ساخت Drums of Endurance و Eul’s Scepter استفاده می شود و قابل stack کردن نیست.

tome_of_knowledge_lg
Tome of Knowledge

آیتم مصرف شدنی
۱۵۰ گلد

این آیتم در صورت استفاده ۴۲۵ XP به هیرو می دهد. از این آیتم تنها یک عدد در هر ده دقیقه به فروشگاه اضافه می شود و تا دقیقه ۱۰ بازی قابل خریداری نخواهد بود.

hurricane_pike_lg
Hurricane Pike

آیتمهای مورد نیاز:
Force Staff (2225)
Dragon Lance (1900)
Recipe (250)
مجموع ۴۳۷۵ گلد

+ ۲۰ Agility
+ ۱۵ Strength
+ ۱۰ Intelligence
+ ۴ HP بازیافتی در هر ثانیه
+ ۱۳۰ برد اتک (مختص هیرو های Ranged)

قابلیت: در صورت استفاده این آیتم بر روی یک هیرو، هیروی شما و هیروی هدف هر کدام به فاصله ۴۵۰ یونیت در جهت مخالف یکدیگر پرتاب می شوید. اگر هیروی هدف دشمن باشد ۵ ثانیه اجازه دارید تا حداکثر ۴ اتک بدون هیچ محدودیت برد بر روی هیروی هدف انجام دهید. این آیتم در صورت استفاده روی خودتان و یا هیروی خودی مثل یک Force Staff عادی عمل می کند. این قابلیت ۱۴ ثانیه Cooldown و ۴۰۰ یونیت (دو برابر این میزان برای هیرو های خودی) برد دارد.

تغییرات آیتم ها:

basher_lg
Skull Basher
-کاهش میزان دمیج به ۸۵
-کاهش قیمت recipe به ۷۵۰

abyssal_blade_lg
Abyssal Blade
-این آیتم حالا از ترکیب Basher, Vanguard و یک Recipe به قیمت ۱۵۵۰ گلد ساخته می شود و stat های متفاوتی دارد:
+ ۱۰ Strength
+ ۱۰ دمیج
+ ۲۵۰ HP
+ ۱۵ HP بازیافتی بر ثانیه
۲۰/۴۰ Damage Block
-کاهش مانای مورد نیاز برای قابلیت استان به ۷۵
-کاهش Cooldown قابلیت استان به ۳۵
-کاهش دمیج Bash به ۸۵

aether_lens_lg
Aether Lens
-کاهش میزان افزایش دمیج اسپل به ۵ درصد

Animal_Courier_dota2wiki.ir
Animal Courier
-کاهش زمان اسپان کوریر معمولی در صورت مرگ به ۱۲۰ ثانیه (زمان اسپان کوریر پرنده کماکان ۱۸۰ ثانیه است)

Armlet_of_Mordiggian_dota2wiki.ir
Armlet of Mordiggian
-این آیتم در هنگام اکتیو بودن ۵ آرمور اضافه به هیرو می دهد (به اضافه ۵ آرموری که خود آیتم می دهد)

blade_mail_lg
Blade Mail
-دمیج هم اکنون بدون احتساب هر گونه بلاک و کاهش و به همان نوعی که دریافت شده بود برگردانده می شود، یعنی اگر به عنوان مثال هیروی شما موقع اکتیو بودن Blade Mail دمیج مجیک دریافت کند دمیجی که Blade Mail به هیروی دشمن بر می گرداند هم Magical خواهد بود. این موضوع برای انواع دیگر دمیج نیز صدق می کند.
-Spell Immunity دیگر تاثیر برگشت دمیج بر هیرو های دشمن را خنثی نمی کند، مگر در صورتی که هیروی هدف نسبت به آن نوع دمیج مصونیت داشته باشد. یعنی اگر یک Phantom Assassin با فعال کردن BKB به هیروی صاحب Blademail حمله کند در برابر بازگشت دمیج کریتیکال (که از نوع فیزیکی است) به خودش مصونیتی نخواهد داشت.

40px-Bloodstone_icon
Bloodstone
-افزایش میزان Charge های ابتدایی به ۱۲

butterfly_lg
Butterfly
-کاهش Cooldown به ۲۵

crimson_guard_lg
Crimson Guard
-کاهش Cooldown به ۵۰
-اضافه شدن دو واحد به میزان HP بازیافتی

desolator_lg
Desolator
-این آیتم به جای Recipe با آیتم Blight Stone ساخته می شود

diffusal_blade_lg
Diffusal Blade
-افزایش Cooldown به ۲ ثانیه
-کاهش میزان مانای کم شده از Illusion ها به ۲۰/۱۰ (از هیرو های Melee مانای بیشتری کسر می شود)
-افزایش میزان مانای کم شده از هیرو ها به ۴۰

dragon_lance_lg
Dragon Lance
-بیلد آیتم به Ogre Club و دو عدد Band of Elvenskin تغییر یافته است
قیمت جدید آیتم ۱۹۰۰ گلد است.
stat جدید:
+ ۱۵ Strength
+ ۱۵ Agility
+ ۱۳۰ برد اتک (مخصوص هیرو های Ranged)

ancient_janggo_lg
Drum of Endurance
-بیلد این آیتم به Bracer, Ring of Regenration, Wind Lace و یک Recipe به قیمت ۷۰۰ گلد تغییر یافته است و قیمت جدید ان ۱۷۷۵ گلد است.

+ ۹ Intelligence
+ ۶ Strength
+ ۳ Agility
+ ۳ دمیج
+ ۳ HP بازیافتی

cyclone_lg
Eul’s Scepter of Divinity
-Wind Lace در بیلد این آیتم جایگزین Sage’s Mask شده است

40px-Flying_Courier_(Radiant)_icon
Flying Courier
-کاهش قیمت به ۱۵۰ گلد

40px-Gem_of_True_Sight_icon
Gem of True Sight
-کاهش برد به ۹۰۰

ghost_lg
Ghost Scepter
-کاهش Cooldown به ۲۵

glimmer_cape_lg
Glimmer Cape
-کاهش مانای مصرفی به ۹۰

guardian_greaves_lg
Guardian Greaves
-افزایش قیمت Recipe به ۱۷۰۰ گلد

heart_lg
Heart of Tarrasque
-افزایش Strength اضافه آیتم به ۴۵
-کاهش HP اضافه به ۲۵۰

heavens_halberd_lg
Heaven’s Halberd
-افزایش Disarm هیرو های Ranged به ۵٫۵ ثانیه

hood_of_defiance_lg
Hood of Defiance
این آیتم هم اکنون تنها یک Ring of Regen برای ساخت نیاز دارد و HP regen این آیتم هم به تناسب این تغییر کم شده است

40px-Linken
Linken’s Sphere
-کاهش قیمت Recipe به ۱۰۰۰

lotus_orb_lg
Lotus Orb
-آیتم به جای Recipe با Energy Booster ساخته می شود
-میزان HP بازیافتی اضافه به ۶ افزایش یافته است

mask_of_madness_lg
Mask of Madness
-میزان دمیج این آیتم در هنگام فعال سازی از ۳۰ به ۲۵ درصد کاهش یافت

medallion_of_courage_lg
Medallion of Courage
-این آیتم به جای Recipe با Blight Stone ساخته می شود

40px-Observer_Ward_icon
Observer Ward
-کاهش Gold/XP به ۱۰۰/۲۵
-کاهش مدت زمان به ۶ دقیقه
-کاهش مدت پر شدن دوباره آیتم در فروشگاه به ۱۵۰ ثانیه
-کاهش قیمت به ۶۵

octarine_core_lg
Octarine Core
-این آیتم دیگر به HP بازیافتی اضافه نمی کند
-کاهش مانای بازیافتی به ۵۰ درصد

pers_lg
Perseverance
-افزایش HP بازیافتی به ۶

40px-Pipe_of_Insight_icon
Pipe of Insight
-حذف محدودیت Stack کردن قابلیت اکتیو آیتم

point_booster_lg
Point Booster
-کاهش میزان HP به ۱۷۵ و افزایش میزان مانا به ۱۷۵

40px-Refresher_Orb_icon
Refresher Orb
-افزایش میزان HP بازیافتی به ۱۲

ring_of_aquila_lg
Ring of Aquila
-کاهش یک رقمی آرمور
-افزایش یک رقمی دمیج

ring_of_basilius_lg
Ring of Basilius
-کاهش یک رقمی آرمور
-افزایش یک رقمی دمیج

ring_of_health_lg
Ring of Health
-افزایش یک رقمی HP بازیافتی

ring_of_regen_lg
Ring of Regen
-کاهش قیمت به ۳۲۵ گلد

40px-Rod_of_Atos_icon
Rod of Atos
-حذف شانس True Strike بر روی هدف

sange_lg
Sange
-افزایش احتمال Maim به %۲۰
-کاهش درصد آهسته کردن Maim به ۲۰/۱۰ درصد (درصد بالاتر متعلق به هیروی Melee است)

40px-Sange_and_Yasha_icon
Sange and Yasha
-افزایش احتمال Maim به %۳۰
-کاهش درصد آهسته کردن Maim به ۲۶/۱۳ درصد (درصد بالاتر متعلق به هیروی Melee است)

40px-Shadow_Amulet_icon
Shadow Amulet
-کاهش قیمت به ۱۳۰۰ گلد

silver_edge_lg
Silver Edge
-تغییر بیلد آیتم به Shadow Blade + Ultimate Orb. قیمت جدید ۴۸۰۰ گلد.
+ ۳۰ دمیج
+ ۳۰ سرعت اتک
+ ۱۵ All Stats
-افزایش درصد کاهش دمیج هدف به ۵۰

40px-Smoke_of_Deceit_icon
Smoke of Deceit
-کاهش زمان پر شدن انبار فروشگاه به ۱۱ دقیقه
-Cooldown آیتم دیگر به هیرو مرتبط نیست

soul_booster_lg
Soul Booster
-آیتم دیگر به میزان HP بازیافتی اضافه نمی کند
-کاهش مانای بازیافتی به ۵۰ درصد

talisman_of_evasion_lg
Talisman of Evasion
-کاهش قیمت به ۱۷۰۰

tpscroll_lg
TP Scroll
-کاهش قیمت به ۵۰

40px-Vanguard_icon
Vanguard
-افزایش میزان HP بازیافتی به ۸

40px-Veil_of_Discord_icon
Veil of Discord
-تغییر بیلد آیتم به Helm of Iron Will, دو عدد Null Talisman و یک Recipe. قیمت جدید ۲۲۴۰ گلد.
+ ۶ Strength
+ ۶ Agility
+ ۱۲ Intelligence
+ ۶ HP بازیافتی بر ثانیه
+ ۶ دمیج
+ ۶ آرمور

-Debuff این آیتم قابل Dispel شدن است.

vladmir_lg
Vladmir’s Offfering
-کاهش Armor Aura به ۴

تغییرات هیرو ها:

abaddon_dota2wiki.ir
Abaddon
-تغییر میزان آهسته کردن Curse of Avernus به ۸/۱۲/۱۶/۲۰%

ancient_apparition_dota2wiki.ir
Ancient Apparition
-کاهش Cooldown اسپل Cold Feet به ۱۳/۱۱/۹/۷
-تغییر فواصل دمیج Cold Feet به ۰/۱/۲/۳

arc_warden_sb
Arc Warden
-Flux بر روی یونیت های magic immune تاثیری ندارد و قابل purge است.
-کاهش میزان آهسته کردن Flux به ۳۵/۴۰/۴۵/۵۰%
-کاهش Cooldown اسپل Magnetic Field به ۳۵/۳۰/۲۵/۲۰
-افزایش مدت زمان Magnetic Field به ۳٫۵/۴٫۵/۵٫۵/۶٫۵
-Magnetic Field حالا تنها جلوی اتک هایی که از بیرون محدوده اسپل انجام شوند را می گیرد
-تغییر مانای مورد نیاز Spark Wraith به ۸۰
-کاهش وقفه اسپل Spark Wraith به ۲
-اضافه شدن یک Purge به مدت ۰٫۴/۰٫۵/۰٫۶/۰٫۷ ثانیه به Spark Wraith
-تغییر میزان دمیج Spark Wraith به ۱۰۰/۱۶۰/۲۲۰/۲۸۰
-Tempest Double دیگر نیاز به HP و مانا برای فعال شدن ندارد
-Cooldown های اسپل و آیتم های Tempest Double روی او باقی می مانند
-Tempest Double دیگر آیتم هایی که بعد از مرگ دراپ می شوند را کپی نمی کند
-کاهش Cooldown اسپل Tempest Double به ۵۰/۴۰/۳۰
-کاهش مدت زمان Tempest Double به ۱۲/۱۳/۱۴
-افزایش میزان Strength و Int کسب شده در هر لول به ۲٫۳ و ۲٫۶

dota2wiki.ir_axe_sb
Axe
-تغییر دمیج Counter Helix به Pure
-کاهش دمیج Counter Helix به ۹۰/۱۲۰/۱۵۰/۱۸۰

bane_sb
Bane
-تغییر میزان مانای مورد نیاز برای Enfeeble به ۹۵

beastmaster_dota2wiki.ir
Beastmaster
-کاهش میدان دید روز و شب شاهین Beastmaster
روز:۵۰۰/۷۵۰/۱۰۰۰/۱۲۵۰
شب:۵۰۰/۶۵۰/۸۰۰/۹۵۰

bloodseeker_www.dota2wiki.ir
Bloodseeker
-اضافه شدن قابلیت Aghanim:
Rupture به یک اسپل شارژی (مثل اسپل اول اسنایپر) با دو شارژ و مدت شارژ ۴۰ ثانیه تبدیل می شود.
-افزایش میزان Strength کسب شده با هر لول آپ به ۲٫۴

bounty_hunter_sb
Bounty Hunter
-افزایش مانای مصرفی Shadow Walk به ۶۵

brewmaster_dota2wiki.ir
Brewmaster
-جایگزین شدن قابلیت Pulverize یونیت Earth Brewling (یکی از سه یونیت مربوط به آلتیمیت هیرو) با یک قابلیت به نام Demolish که %۱۵۰ به دمیج وارد شده این یونیت به تاور ها اضافه می کند.
-تغییر نوع دمیج و آرمور Brewling ها به Hero
-کاهش دمیج Earth به ۳۰/۶۰/۹۰
-کاهش دمیج Storm به ۲۰/۴۰/۶۰
-تغییر دمیج Fire به ۸۰/۱۲۰/۱۶۰
-افزایش دمیج Backstab یونیت Storm Brewling به ۱۰۰/۱۶۰/۲۲۰

bristleback_sb
Bristleback
-کاهش میزان دمیج مورد نیاز برای فعال شدن خودکار Quill Spray به ۲۱۰
-افزایش برد Nasal Goo با آپگرید Aghanim به ۷۰۰

centaur_dota2wiki.ir
Centaur Warrunner
-کاهش Cooldown اسپل Double Edge به ۶
-افزایش مدت زمان Stampede به ۴

chen_dota2wiki.ir
Chen
-Hand of God دیگر HP کریپ های تحت کنترل Chen را به طور کامل پر نمی کند

clockwerk_dota2wiki.ir
Clockwerk
-افزایش دمیج Battery Assault به ۲۰/۴۵/۷۰/۹۵
-یک تغییر بی اهمیت در قدرت عقب پرتاب کردن چرخ دنده ها (تغییر فاصله پرتاب/مدت زمان از ۲۵۲/۰٫۸۴ به ۲۵۰/۰٫۸۵)

crystal_maiden_dota2wiki.ir
Crystal Maiden
-تغییر Cooldown اسپل Crystal Nova به ۱۲/۱۱/۱۰/۹
-افزایش میزان مانای بازیافتی لول چهار اسپل Arcane Aura به ۸ (فقط برای خود هیرو)

dazzle_dota2wiki.ir
Dazzle
افزایش برد Poison Touch به ۶۰۰/۶۵۰/۷۰۰/۷۵۰

death_prophet_dota2wiki.ir
Death Prophet
-حذف ویژگی دید دادن اسپل Spirit Siphon به هیرو
-تغییر نوع دمیج Spirit Siphon به مجیکال و حذف قابلیت عبور از Spell Immunity
-افزایش دمیج Spirit Siphon به ۲۵ + ۱/۲٫۵/۴/۵٫۵%
-افزایش مدت زمان SS به ۶
-کاهش برد SS به ۲۵۰
-کاهش Strength پایه هیرو به ۱۸

disruptor_dota2wiki.ir
Disruptor
-افزایش اندازه اسپل Kinetic Field به ۳۴۰

dragon_knight_sb
Dragon Knight
-ثابت کردن درصد Debuff اسپل Breathe Fire روی ۳۵ درصد
-تغییر Cooldown اسپل Breathe Fire به ۱۴/۱۳/۱۲/۱۱
-کم کردن ۴ دمیج از دمیج پایه هیرو

drow_ranger_dota2wiki.ir
Drow Ranger
-افزایش جزیی سرعت Cast اسپل Gust

earth_spirit_sb
Earth Spirit
-کاهش سرعت اسپل Boulder Smash به ۹۰۰
-کاهش سرعت حرکت پایه به ۲۹۵

earthshaker_dota2wiki.ir
Earthshaker
-تغییر کامل آپگرید Aghanim: یک قابلیت پرش با برد ۹۰۰ یونیت به Enchant Totem اضافه می کند، به این صورت که اگر Enchant Totem را روی نقطه خاصی انجام دهید Earthshaker به سمت آن نقطه پریده و اسپل را پس از فرود آمدن انجام می دهد. اگر اسپل را روی خود هیرو Cast کنید اسپل به صورت عادی انجام می شود.

elder_titan_dota2wiki.ir
Elder Titan
-افزایش دمیج Echo Stomp به ۸۵/۱۱۰/۱۳۵/۱۶۰
-فاصله زمانی بین Echo Stomp و قابلیت حمله به یونیت ها بدون بیدار کردن آن ها به ۰٫۸ ثانیه افزایش یافت

enchantress_dota2wiki.ir
Enchantress
-کاهش دمیج Impetus به ۱۴/۱۸/۲۲% و کاهش حداکثر فاصله این اسپل به ۱۷۵۰

enigma_dota2wiki.ir
Enigma
-رفع باگ عدم تاثیر اسپل Demonic Conversion روی حیوانات دست آموز Beastmaster

faceless_void_dota2wiki.ir
Faceless Void
-افزایش برد Time Walk به ۶۷۵ و کاهش نسبی سرعت cast
-افزایش Cooldown اسپل Time Dilation به ۴۰/۳۴/۲۸/۲۲
-ثابت گذاشتن کندی اسپل Time Dilation بروی ۸
-حذف قابلیت دو برابر شدن Time Lock درون آلتیمیت هیرو
-افزایش دمیج Time Lock به ۵۰/۷۵/۱۰۰/۱۲۵
-Aghanim دیگر مدت زمان آلتیمیت را افزایش نمی دهد

gyrocopter_sb
Gyrocopter
-تغییر آپگرید Aghanim روی این هیرو: یک سلاح کمکی به این هیرو می دهد که هر ۱٫۴ ثانیه به صورت شانسی یک دشمن در محدوده ۶۰۰ یونیتی Gyro را مورد حمله قرار می دهد.
-کاهش ۴ دمیج از دمیج پایه این هیرو

huskar_dota2wiki.ir
Huskar
-افزایش حداکثر سرعت اتک Berserker’s Blood به ۲۲۰/۲۶۰/۳۰۰/۳۴۰

invoker_dota2wiki.ir
Invoker
-افزایش Cast Point اسپل های Invoker
-Cold Snap اکنون قابل خنثی شدن توسط اسپل و آیتم های با قابلیت Dispel است
-افزایش Cooldown اسپل Ghost Walk به ۴۵
-HP و مانای Forge Spirit ها هم اکنون به ترتیب وابسته به Q و E هستند
-کاهش Int پایه هیرو به ۱۶ (دمیج پایه هیرو برای خنثی کردن این تاثیر بر دمیج این هیرو افزایش یافته است)

jakiro_dota2wiki.ir
Jakiro
-افزایش فاصله Macropyre به ۱۴۰۰
-Macropyre دیگر قابل هدفگیری بر روی یونیت ها نیست (یعنی باید به جای کلیک کردن بر روی هیرو خودتان محل دقیق اسپل را تعیین کنید که کمی سخت تر است)
-افزایش زمان آپگرید Aghanim بر روی Macropyre به ۳۰

juggernaut_dota2wiki.ir
Juggernaut
-Healing Ward بعد از فعال شدن به صورت خودکار به دنبال Juggernaut حرکت خواهد کرد

keeper_of_the_light_dota2wiki.ir
Keeper of the Light
-افزایش سرعت حرکت پایه به ۳۳۵

kunkka_dota2wiki.ir
Kunkka
-دمیج اسپل Torrent در ۸ تیک مساوی اعمال می شود (در گذشته نیمی از دمیج همان اول و نیم دیگر در ۱۰ تیک اعمال می شد)
-افزایش مدت زمان استان Torrent به ۱٫۶ ثانیه
-تغییر مانای مورد نیاز Torrent به ۹۰/۱۰۰/۱۱۰/۱۲۰
-کم شدن دو واحد از آرمور پایه

legion_commander_sb
Legion Commander
-دوئل دیگر Disarm یا Ethereal بودن طرفین دوئل را کناز نمی گذارد. (همچنین هیرو های Hex شده در دوئل قادر به اتک دادن نخواهند بود)
-افزایش مدت زمان آپگرید Aghanim دوئل به ۶/۷/۸ ثانیه

lich_dota2wiki.ir
Lich
-debuff کاهش سرعت اسپل های Frost Blast و Chain Frost هم اکنون دو debuff مستقل هستند و می توان هر دو را برای کند تر کردن هیرو های دشمن اعمال کرد
-Chain Frost دیگر به زامبی های Undying برخورد نخواهد کرد

life_stealer_dota2wiki.ir
Lifestealer
-آلتیمیت این هیرو تنها در لول های ۲ و ۳ روی Ancient ها کار می کند
-میزان Strength کسب شده با هر لول به ۳ افزایش یافت

lone_druid_dota2wiki.ir
Lone Druid
-قابلیت اِستان خرس مثل Bash از Pseudo Random Distribution استفاده می کند
-کاهش دمیج اسپل Battle Cry به ۷۰/۱۰۰/۱۳۰

luna_dota2wiki.ir
Luna
-افزایش میزان Agility کسب شده به ازای هر لول به ۳٫۳

magnataur_dota2wiki.ir
Magnus
-افزایش HP بازیافتی پایه هیرو به ۰٫۷۵
-افزایش ۴ واحدی دمیج پایه

medusa_dota2wiki.ir
Medusa
-افزایش قابلیت تشدید دمیج آلتیمیت هیرو به ۵۰ درصد، افزایش مدت زمان به ۵/۶/۷ ثانیه و کاهش میزان کندی حرکت به ۳۵ درصد

meepo_dota2wiki.ir
Meepo
-افزایش ۴ واحدی دمیج پایه

mirana_dota2wiki.ir
Mirana
-اضافه شدن Aghanim به این هیرو: آپگرید این هیرو باعث فعال شدن خودکار اسپل اول هیرو در فواصل زمانی ۸ ثانیه ای می شود. این اسپل در صورتی که هیرویی در محدوده این اسپل نباشد یا قادر به دیدن میرانا نباشد فعال نمی شود.

morphling_dota2wiki.ir
Morphling
-افزایش دمیج Replicate به ۸۰ درصد
-کاهش Cooldown اسپل Hybrid به ۷۰

naga_siren_dota2wiki.ir
Naga Siren
-افزایش دمیج Illusion های اسپل اول هیرو به ۲۵/۳۰/۳۵/۴۰%
-افزایش میزان بازیابی HP آلتیمیت آپگرید شده هیرو به ۱۰ درصد
-Song of the Siren روی یونیت هایی مثل Golem نیز تاثیر می گذارد

furion_dota2wiki.ir
Nature’s Prophet
-افزایش گلد کسب شده از کشتن Treant ها به ۱۸-۲۴
-کاهش محدوده دید Treant ها به ۵۰۰

necrolyte_sb
Necrophos
-تغییر تایم اضافه شده توسط آلتیمیت هیرو به زمان نیاز برای اسپان هیرو ها به ۱۰/۲۰/۳۰
-افزایش دمیج آلتیمیت به ۰٫۶/۰٫۷۵/۰٫۹

nyx_assassin_www.dota2wiki.ir
Nyx Assassin
-رفع باگ عدم بلاک شدن دمیج از جانب هیرو های Spell Immune توسط Spiked Carapace
-افزایش میزان HP بازیافتی پایه به ۳٫۵

omniknight_www.dota2wiki.ir
Omniknight
-Degen Aura توسط Spell Immunity قابل بلاک شدن است

oracle_sb
Oracle
-اضافه شدن آپگرید Aghanim: کاهش Cooldown اسپل Purifying Flames به ۱ ثانیه و کاهش زمان مورد نیاز برای Cast اسپل.

obsidian_destroyer_www.dota2wiki.ir
Outworld Devourer
-کاهش Int Steal اسپل Arcane Orb به ۱/۲/۳/۴ و افزایش مانای مورد نیاز برای اسپل به ۱۰۰/۱۲۰/۱۴۰/۱۶۰
-کاهش برد اسپل Astral Imprisonment به ۲۲۵/۳۵۰/۴۷۵/۶۰۰

phantom_assassin_www.dota2wiki.ir
Phantom Assassin
-اسپل اول این هیرو به یک دمیج فیزیکی با قدرت ۶۰ دمیج به اضافه ۲۵/۴۰/۵۵/۷۰% از دمیج اتک هیرو است. تمام افکت های اتک به طور طبیعی با این اسپل کار می کنند.
-افزایش سرعت چرخش هیرو به ۰٫۶

phoenix_sb
Phoenix
-آپگرید Aghanim تعداد اتک های مورد نیاز برای نابود کردن آلتیمیت Phoenix را به ۷/۱۰/۱۳ افزایش می دهد

puck_sb
Puck
-افزایش یک واحدی سرعت اسپل Illusory Orb 😐

pugna_www.dota2wiki.ir
Pugna
-Nether Ward برای محاسبه تعداد ضربات Illusion ها را به عنوان کریپ محاسبه می کند

razor_sb
Razor
-اضافه شدن ۱۰۰ یونیت به طول ارتباط Static Link

riki_www.dota2wiki.ir
Riki
-به Captain’s Mode اضافه شد (این همچنین به این معنی است که این هیرو در آینده در تورنومنت ها قابل پیک کردن خواهد بود)
-افزایش دمیج Blink Strike به ۶۰/۸۰/۱۰۰/۱۲۰
-افزایش سرعت cast آلتیمیت هیرو
-کاهش Cooldown آلتیمیت به ۴۰/۳۵/۳۰

rubick_www.dota2wiki.ir
Rubick
-افزایش دمیج اسپل Fade Bolt به ۷۵/۱۵۰/۲۲۵/۳۰۰
-افزایش تاثیر اسپل Null Field به ۱۰/۱۴/۱۸/۲۲%
-افزایش سرعت چرخش

sand_king_www.dota2wiki.ir
Sand King
-ثابت شدن حداکثر زمان اسپل Sand Storm بر روی ۵۰ ثانیه

shadow_demon_www.dota2wiki.ir
Shadow Demon
-افزایش دمیج Illusion های اسپل Disruption به ۳۰/۴۵/۶۰/۷۵%
-کاهش Cooldown اسپل Soul Catcher به ۱۳/۱۲/۱۱/۱۰

nevermore_sb
Shadow Fiend
-ثابت کردن فاصله حرکت انفجار آلتیمیت هیرو روی ۱۰۰۰
-ثابت کردن اندازه گلوله های قرمز در طول حرکت بر روی ۱۲۵ و ۴۲۵
-Aghanim اکنون حداکثر ظرفیت Necromastery را به ۲۲/۳۰/۳۸/۴۶ افزایش می دهد

shadow_shaman_www.dota2wiki.ir
Shadow Shaman
-آلتیمیت هیرو حالا ۷۵% دمیج اتک را در فاصله ۱۷۵ یونیتی پخش می کند

silencer_www.dota2wiki.ir
Silencer
-حذف شدن قابلیت کند کردن حریف از Last Word
-کاهش مدت زمان پایه Arcane Curse به ۶
-قابلیت کند کردن ۹/۱۲/۱۵/۱۸% حریف توسط Arcane Curse
-افزایش Cooldown اسپل Arcane Curse به ۲۰/۱۸/۱۶/۱۴
-تغییر دمیج Glaives of Wisdom به ۳۵/۵۰/۶۵/۸۰%

skywrath_mage_www.dota2wiki.ir
Skywrath Mage
-افزایش مدت زمان آلتیمیت آپگرید شده به ۱۲ ثانیه و افزایش Cooldown به ۲۰/۱۰/۵

sniper_dota2wiki.ir
Sniper
-افزایش دمیج Shrapnel به ۱۵/۳۰/۴۵/۶۰

spectre_dota2wiki.ir
Spectre
-افکت کاهش سرعت Spectral Dagger بر Spell Immunity تاثیر ندارد
-افزایش Cooldown آلتیمیت به ۱۴۰/۱۳۰/۱۲۰
-Illusion های آلتیمیت قابل استان هستند
-کاهش میزان Agility کسب شده با هر لول به ۱٫۸

storm_spirit_sb
Storm Spirit
-اضافه شدن آپگرید Aghanim به هیرو: Electric Vortex اکنون در یک محدوده ۴۷۵ یونیتی اطراف هیرو عمل می کند

sven_dota2wiki.ir
Sven
-کاهش سرعت حرکت پایه به ۲۹۰

terrorblade_sb
Terrorblade
افزایش ۳ واحد به آرمور پایه

shredder_dota2wiki.ir
Timbersaw
-افزایش مدت زمان debuff اسپل whirling death به ۱۴ ثانیه
-افزایش regen و آرمور اضافه Recative Armor به ۱/۱٫۲/۱٫۴/۱٫۶

tinker_sb
Tinker
-کاهش مانای مورد نیاز آلتیمیت به ۱۰۰/۲۰۰/۳۰۰
-آلتیمیت هیرو دیگر قادر به ریست کردن Pipe of Insight نیست
-افزایش Int پایه به ۳۰

treant_dota2wiki.ir
Treant Protector
-کاهش برد Nature’s Guise به ۳۵۰
-کاهش مدت زمان پیش از غیر فعال شدن Nature’s Guise به ۰٫۷۵
-افزایش سرعت حرکت Nature’s Guise به ۱۴/۱۶/۱۸/۲۰%
-کاهش Cooldown اسپل Leech Seed به ۱۶/۱۳/۱۰/۷

troll_warlord_dota2wiki.ir
Troll Warlord
-کاهش Cooldown حالت Ranged اسپل Whirling Axes به ۱۹/۱۶/۱۳/۱۰
-افزایش حداکثر ظرفیت Fervor به ۷

tusk_dota2wiki.ir
Tusk
-کاهش Cooldown اسپل Walrus Kick به ۸ و افزایش دمیج این اسپل به ۳۵۰

undying_sb
Undying
-سنگ قبر این هیرو حالا ضربه های Illusion ها را به عنوان اتک کریپ محاسبه می کند

vengefulspirit_dota2wiki.ir
Vengeful Spirit
-تغییر مدت زمان استان این هیرو به ۱٫۲/۱٫۴/۱٫۶/۱٫۸

viper_dota2wiki.ir
Viper
-Poison Attack به عنوان Attack Modifier محسوب نمی شود

visage_dota2wiki.ir
Visage
-کاهش مدت زمان شارژ اسپل Gravekeeper’s Cloak به ۳ ثانیه و افزایش حداقل میزان دمیج به ۱۵
-کاهش تاخیر استان یونیت های Visage در حالت سنگی به ۰٫۸۵

warlock_dota2wiki.ir
Warlock
-افزایش برد اسپل Shadow Word به ۵۲۵/۶۰۰/۶۷۵/۷۵۰
-کاهش Cooldown اسپل Fatal Bonds به ۲۴/۲۲/۲۰/۱۸
-دمیج قابلیت Flaming Fists (قابلیت Golem ـی که آلتیمیت هیرو به وجود می آورد) به ۴۰/۵۰/۶۰ و شانس ۱۰۰% تغییر کرده است

weaver_sb
Weaver
-Time Lapse قابلیت Disjoint دارد
-کاهش Cooldown آپگرید Time Lapse به ۱۶
-Weaver حالا به محض اسفاده از اسپل Shukuchi قابلیت رد شدن از بدن یونیت ها را دارد

winter_wyvern_sb
Winter Wyvern
-اضافه شدن آپگرید Aghanim: اسپل Arctic Burn قابلیت روشن و خاموش شدن به طور دلخواه را دارد. اسپل هنگام روشن بودن ۴۰ مانا به ازای هر ثانیه مصرف می کند و دیگر محدودیتی برای تعداد اتک ها به هر هدف ندارد
-کاهش Cooldown اسپل Winter’s Curse به ۹۰

Wraith_king_sb
Wraith King
-اسپل کریتیکال این هیرو حالا بر روی کریپ ها تاثیر دو برابر دارد

zeus_sb
Zeus
-کاهش دمیج Static Field به ۴/۶/۸/۱۰%
-فعال شدن Static Field دیگر باعث شروع Cooldown روی Blink Dagger هیرو های دشمن نمی شود
-کاهش دمیج آلتیمیت هیرو به ۲۲۵/۳۲۵/۴۲۵

اشتراک گذاری

 • Facebook
نویسنده: NeVeRMinD دیگر مطالب ارسال شده توسط

۱۵ دیدگاه در "آپدیت دوتا ۲ | تغییرات مپ ۶٫۸۷ به فارسی همراه با ویدیو"

 1. peyman ۱۳۹۵/۰۲/۰۸ در ۲۰:۱۰ - Reply

  باز اینوکرو نرف کردن

 2. saeed ۱۳۹۵/۰۲/۰۸ در ۲۰:۵۲ - Reply

  خیلی عالی بود.
  ممنون

 3. ectos ۱۳۹۵/۰۲/۰۸ در ۲۱:۳۳ - Reply

  شیر مادرت حلالت

 4. چاچ ۱۳۹۵/۰۲/۰۹ در ۰۰:۰۸ - Reply

  Echo Sabre (تقریبا شبیه قابلیت Kunnka که به یونیت های پشت هدفش هم دمیج وارد می کند)
  شبیه ۳ویور عمل میکنه نه ۲ کانکا اینو درست کنین ممنون دستتون هم واسه ترجمه درد نکنه خیلی کامل بود

  • NeVeRMinD ۱۳۹۵/۰۲/۰۹ در ۱۱:۱۲ - Reply

   من برای cooldown ـش مثال زدم، اصلا اسپل Weaver یادم نبود D:

  • میلاد ۱۳۹۵/۰۲/۰۹ در ۱۹:۵۲ - Reply

   عملکردش مثل اسپل سومه Weaver هستش ولی دقیقترین مثالش میشه گفت که شبیه اسپل سومه Legion Commander میمونه ولی CD داره بجای درصد شانس

 5. احمد ۱۳۹۵/۰۲/۰۹ در ۰۸:۰۸ - Reply

  عالی بود با تشکر از زحمت های شما برای ترجمه :)

 6. sajad ۱۳۹۵/۰۲/۰۹ در ۰۹:۰۵ - Reply

  تشکر بابت ترجمه.

 7. requiem ۱۳۹۵/۰۲/۰۹ در ۲۰:۳۴ - Reply

  خیلی ممنون اولین سایتی بودید که ترجمه کرد

 8. salar ۱۳۹۵/۰۲/۱۰ در ۰۸:۵۲ - Reply

  دمت گرم ویدیو هم خوب بود

 9. amir ۱۳۹۵/۰۲/۱۰ در ۱۲:۵۸ - Reply

  سلام کاکو خیلی خوب بود ممنون فقط فک کنم ایتم madness رو اشتباه نوشتی بازم ممنون خیلی زمان بر و سخته ترجمه کردن ممنون

  • Mr.Legendary ۱۳۹۵/۰۲/۱۰ در ۱۴:۲۰ - Reply

   ممنون . ویرایش شد

 10. ناشناس ۱۳۹۵/۰۲/۱۳ در ۲۰:۰۵ - Reply

  سلام من خیلیه این بازیو بازی نکردم حدودا ۳ هفته…این آپدیت اومده یا داره میاد؟

  • NeVeRMinD ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ در ۱۲:۵۲ - Reply

   چند روزی می شه اومده.

 11. علی ۱۳۹۵/۰۳/۰۶ در ۱۹:۰۲ - Reply

  سلام .. ممنون از زحماتتون ببخشید این مپو از کجا میشه دانلود کرد لطفا اگه لینک دارید بزارین ممنون..

ارسال یک پاسخ