آپدیت دوتا ۲ در ۶ فروردین ۱۳۹۵ | خانه تکانی بهاری

spring_cleaning_blog
توسط - موضوع آپدیت ها

حجم آپدیت امروز بیش از ۱ گیگ است که به شرح زیر است.
مقداری تغییرات در بازی وجود داشته و علاوه بر آن بیشتر برای فیکس کردن بسیاری از باگ ها بوده است

با این آپدیت علاوه بر رفع چندین مورد باگ چند قابلیت جدید هم به بازی اضافه شده:

-الان می تونید موقع وارد گذاشتن محدوده اسپان Creep های جنگل رو برای block کردن کمپ ها ببینید (اگر از کمپی ویژن داشته باشید کریپ ها سر موقع معین اسپان نمی شن. از این مسئله میشه برای اذیت کردن جانگلر تیم حریف استفاده کرد)
featured_item_1

-با نگه داشتن کلید ctrl به اضافه یکی از کلید های عددی بالای کیبورد میشه موقعیت دوربین رو به اصطلاح bookmark کرد، به این صورت که اگر شما به عنوان مثال دوربین رو در بازی روی جای خاصی ببرین و Ctrl+1 رو بزنید دفعه بعد که کلید ۱ رو می زنین دوربین به صورت خودکار روی اون مکان می ره.
featured_item_2

-علاوه بر اضافه شدن آپشن های متعدد، یک سری تغییرات ظاهری در منوی تنظیمات انجام شده که می تونید از اینجا ببینید.
s65ef2h
JCow14z

-منوی Armory تغییرات کوچیکی کرده و بخشی برای آیتم های جدید کاربر ها اضافه شده.

-ظرفیت پایه Armory از ۱۰۸۰ به ۱۰۰۰۰ افزایش پیدا کرده و حداکثر ظرفیت هم از ۲۴۰۰۰ به ۳۴۰۰۰ افزایش پیدا کرده.

-قابلیت اضافه کردن bind های جداگانه مختص به هر هیرو و فعال کردن Quick Cast (فعال کردن اسپل های خاص تنها با یه بار فشار دادن دکمه، به این صورت که اگر دکمه اسپل رو فشار بدین اسپل روی همون جایی که موس تون هست Cast میشه و لازم نیست یه بار برای هدفگیری دکمه اسپل رو بزنین و بعد از مشخص کردن هدف دوباره اسپل رو بزنین) برای هر اسپل به صورت جداگانه.
featured_item_6

-بخش Browse به استور درون بازی دوتا اضافه شده که میشه با اون مثل کلاینت قدیمی کل استور دوتا رو دید.

-آیکن مخصوص هیرو های دشمن (و تیم Dire موقع تماشای بازی ها) از ضربدر به یه فلش ساده تغییر پیدا کرده که دیدن جهت حرکت هیرو های دشمن رو ممکن می کنه.
featured_item_8

-با کلیک کردن روی یه برج می شه برد شلیک و هدف فعلی اون برج رو دید. همچنین میشه آپشنی رو فعال کرد که برد برج ها رو با نگه داشت ALT نشون بده.
featured_item_9

-علاوه بر دکمه mute سابق که چت صوتی و متنی بازیکن رو با هم بلاک می کرد دکمه مخصوص بلاک کردن چت متنی اضافه شده که اجازه می ده صدا و متن رو به صورت جدا بلاک کنین.
featured_item_10

-منوی جدید برای تنظیمات مینی مپ و HUD اضافه شده.

-الان تنظیمات غیر گرافیکی بازی بر روی Steam Cloud ذخیره می شن (یعنی اگر بازی رو با اکانت خودتون روی یه کامپیوتر دیگه اجرا کنین تنظیمات شما به صورت خودکار براتون اعمال می شن)

-الان می تونید کاربرد های جدید برای غلطک موس تعریف کنید (قبلا به صورت پیش فرض غلطک موس مخصوص زوم دوربین بود و قابل تغییر نبود)

-می تونید با نگه داشتن موس روی قسمت stats هیرو یا کریپ (بخشی که قدرت اتک، آرمور و چیز های دیگه رو نشون می ده) می تونید برد اتک اون هیرو یا کریپ رو ببینید

-با نگه داشتن موس روی اسپل ها یا آیتم ها می شه برد اون ها رو دید

-آپشن جدید برای متمایز کردن خط HP شما و خودی ها از تیم حریف (سبز برای هیرو و کریپ های خودتون، زرد برای هیرو و کریپ های خودی که تحت کنترل شما نیستن، قرمز برای حریف)

-اضافه شدن به روز رسانی خودکار برای منوی Watch

-اضافه شدن کلید قطع صدای میکروفون در منوی اصلی بازی

-قابلیت غیر فعال کردن زوم دوربین

-قابلیت قفل کردن مینی مپ برای یک مدت خاص بعد از بردن موس روی اون (به عنوان مثال اگر این گزینه رو روی ۲ ثانیه قرار بدین باید دو ثانیه موس رو روی مینی مپ قرار بدین تا بتونین برای تلپورت یا عوض کردن موقعیت دوربین روش کلیک کنین. این آپشن مناسب پلیر هایی هست که اغلب به اشتباه موقع فرار به سمت پایگاه Radiant یا موقعیت های دیگه روی مینی مپ کلیک می کنن و باعث تغییر جهت حرکت هیرو شون می شن)

-اضافه شدن آپشن Reverse Quick Cast که با فعال کردن اون اسپل فقط وقتی که دکمه مربوط به اون رو رها می کنین اجرا می شه (یعنی می تونید با نگه داشتن کلید اسپل برد و جهت رو مشخص کنین و بعد دکمه رو رها کنین)

-عملکرد Control Group Tab که بهتون اجازه می داد با زدن دکمه TAB بین یونیت ها تون سوییچ کنین (کاربردی که بیشتر مورد استفاده میپو باز ها بود ) به دو کاربرد Next Unit و Previous Unit تغییر پیدا کرده.

-اضافه شدن سه هیروی Tinker, Bane, Night Stalker به ورک شاپ استیم. به عبارتی الان کاربر ها می تونن برای این هیرو های ست بسازن و منتشر کنن. ( آیتم های Tinker و Night Stalker همه ایمورتال هایی بودن که توسط خود Valve ساخته شده بودن.)

اشتراک گذاری

 • Facebook
نویسنده: NeVeRMinD دیگر مطالب ارسال شده توسط

۴ دیدگاه در "آپدیت دوتا ۲ در ۶ فروردین ۱۳۹۵ | خانه تکانی بهاری"

 1. مرلین ۱۳۹۵/۰۱/۰۶ در ۱۴:۲۴ - Reply

  عالیه عالی

 2. reza ۱۳۹۵/۰۱/۰۹ در ۲۳:۲۲ - Reply

  دیگه بازی نمیکنم ولی گاهی اخبارش رو از سایتتون دنبال میکنم. احساس میکنم بازی داره مسخره میشه . رنج تاور!!!!!!

 3. porya ۱۳۹۵/۰۱/۱۱ در ۱۹:۲۱ - Reply

  واسه نوبا عالیه 😀

 4. ali ۱۳۹۵/۰۱/۱۸ در ۲۱:۱۳ - Reply

  ولو می خواد بازیکن ای که به نظرشون دوتا سخته رو جذب کنه در حالی که نمی دونه ما رو ازش زده کرده ما که دیگه رفتیم Dota 1

ارسال یک پاسخ