احتمال جدایی rOtk از تیم LGD و بازگشت Big God

rotk 650
توسط - موضوع اخبار

rOtk کاپیتان تیم چینی LGD مدتی قبل پستی را در شبکه اجتماعی Weibo به اشتراک گذاشت که اشاره به احتمال جدا شدن او از تیم LGD و همچنین نقل و انتقالات دیگری در بین تیم های چینی دارد.

متن پست rOtk به شرح زیر است:
“من به دوستان قدیمی ام ملحق خواهم شد و با آن ها به جایی که از آن شروع کردم باز خواهم گشت. برای رسیدن به هدف ها باید وعده های اولیه مان را به یاد داشته باشیم. می خواهم از طرفداران LGD به خاطر عملکرد ناامید کننده مان در ۶ ماه گذشته عذرخواهی کنم. همه به من می گویند که باید بازی حرفه ای را کنار بگذارم ولی من می خواهم به بازی کردن در سطح حرفه ای ادامه دهم و به همین خاطر به راهم ادامه خواهم داد. دوتای چین و دوتای من هنوز زنده است.”

LGD به همراه دیگر تیم های چینی عملکرد ضعیفی در Shanghai Major داشتند. بسیاری از هواداران چینی درفت های قابل پیشبینی rOtk را عامل شکست LGD می دانند و به همین دلیل بسیاری انتظار چنین پاسخی از rOtk را داشتند. این پست rOtk می تواند به تغییرات زیادی از جمله بازگشت تیم Big God که در مسابقات DAC شرکت کرده بود داشته باشد. همچنین احتمال می رود Xiao8 که پس از جدایی از LGD به نظر می آمد بازی حرفه ای را کنار گذاشته است و بیشتر وقت خود را صرف استریمش می کند هم به عرصه حرفه ای بازگردد. آیا احتمال جدایی Burning و LaNm از تیم های خود هم وجود دارد؟ تا این لحظه هیچ چیز معلوم نیست، ولی قطعا شاهد تغییراتی در تیم های چینی خواهیم بود

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: NeVeRMinD دیگر مطالب ارسال شده توسط

یک دیدگاه در "احتمال جدایی rOtk از تیم LGD و بازگشت Big God"

  1. Yammix ۱۳۹۴/۱۲/۱۷ در ۰۰:۱۰ - Reply

    Hi . Aya Ehtemalesh hast ke Yaphets be Team haye Sathe balaye Chiani Biad? Chera Az yaphets dige estefadeyi nemsiehe?!

ارسال یک پاسخ