اخراج June از IG / برگشت Faith ؟

اخراج June از IG
توسط - موضوع اخبار

چینی های بی قرار با تمام قوا آماده هستند . هرچند که یک تغییر دیگر نیز در تیم آن ها اتفاق افتاده است . تیم IG در صدد نهایی کردن فهرست خود برای ماه های آینده است و با از دست دادن بازیکن پست Offlaner خود “June ” یک جای خالی دیگر نیز در لیست آن ها به چشم می خورد .

گمانه زنی ها در مورد اینکه چه کسی جای خالی “June” را پر می کند بشدت افزایش یافته و محتمل ترین گزینه برگشت Faith است.
June روی weibo (یک وب سایت چینی مشابه فیسبوک و تویتر) خود منتشر کرده است که از IG حذف شده و در حال حاضر یک بازیکن آزاد است و تیم IG با ۴ نفر منتظر نفر پنجم خود می باشد.

بیانیه June روی Weibo خود (ترجمه ارائه شده توسط Edooley) :

“من در طول نیم سال حضور خود در تیم IG مسائل زیادی را آموختم .از جمله بازی تک نفره منحصر به فرد ۴۳۰ نحوه حرکت های روی نقشه و دستوراتی که در حین بازی صادر میکرد . دید وسیع و جامع Chuan از بازی و درک عالی وی از پست پشتیبان (Supporter ) تجزیه و تحلیل luo و تلاش Chisbug همه باعث پرورش و رشد من شدند .اگرچه از حذف شدن خود غمگین هستم اما برای آن ها آرزوی موفقیت می کنم .من امیدوارم ترکیب پدر و مادر ( ۴۳۰ بعنوان مادر و Burning بعنوان پدر ) منجر به کسب افتخار در Ti5 شود . طلا همیشه می درخشد و من تمام تلاش خود را برای ادامه ی کارنامه حرفه ای خود می کنم . “

برای هفته ها گمانه زنی شده است که Faith بازیکن تیم LGDgaming قصد بازگشت به IG را دارد . در نتیجه شایعاتی در مورد جایگزین او بوجود آمده است . توافق دیگری با هم تیمی سابق برای چینی ها دور از ذهن نیست .
در هر حال تیم IG در حال نهایی کردن لیست خود و آماده شدن برای ماه های آینده است . آن ها در روزهای گذشته قراردادی با بازیکن افسانه ای سال های گذشته خود Burning امضاء کردند .

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: Mr.Legendary دیگر مطالب ارسال شده توسط
نیازمند نویسنده برای سایت دوتا 2 ویکی. اگر علاقمند هستید لطفا از طریق تماس با ما در سایت اقدام نمایید

ارسال یک پاسخ