افزایش ۱/۵ میلیون دلاری جایزه TI6

maxresdefault
توسط - موضوع اخبار

با وجود این که جایزه TI6 از زمان اضافه شدن Compendium به بازی سیر صعودی پیوسته ای داشته، با انتشار یافتن صندوق ایمورتال ۲ شاهد افزایش ۱/۵ میلیون دلاری جایزه در یک بازه زمانی کوتاه بودیم. قبل از اضافه شدن سری دوم ایمورتال ها جایزه TI6 12/6 میلیون دلار بود، اما پس از ریلیز شدن آپدیت مربوط به ایمورتال های جدید این رقم به ۱۴ میلیون دلار رسید. این رقم همچنین یک میلیون دلار بیشتر از جایزه کلی TI5 در همین مقطع زمانی در سال ۲۰۱۵ است.

برای اولین بار در این صندوق شاهد آیتم ایمورتال برای هیرو هایی همچون Riki، Mirana و Undying هستیم، اما آیتمی که این بار همه به دنبال آن هستند ست ایمورتال هیروی Invoker است که متاسفانه دارای پایین ترین شانس دراپ در بین آیتم های صندوق ایمورتال ۲ است. این ست ایمورتال افکت اسپل های محبوبی مثل Deafening Blast و Tornado را تغییر می دهد. طرفدار هر هیرویی که باشید، صندوق ایمورتال ۲ شما را ناامید نخواهد کرد. صندوق ایمورتال ۳ هنوز به بازی اضافه نشده است، اما می توان با اطمینان گفت که اضافه شدن این صندوق نیز رقم جایزه TI6 را به طرز چشمگیری افزایش خواهد داد. با توجه به یک سری از فایل های اضافه شده به بازی می توان انتظار آیتم ایمورتال برای هیرو هایی مثل Ogre Magi، Medusa و Bane را در صندوق بعدی داشت.

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: NeVeRMinD دیگر مطالب ارسال شده توسط

۳ دیدگاه در "افزایش ۱/۵ میلیون دلاری جایزه TI6"

  1. sina ۱۳۹۵/۰۴/۱۲ در ۰۲:۴۴ - Reply

    ببخشید یه سوال داشتم من کجا میتونم جدول بندی مسابقات انتخوابی ایترنشنال رو ببینم و یه سوال دیگه آیا وقتی مسابقات اینترنشنال شروع بشه مانند مانیلا ماجو و کلا ماجور ها همچین صفحه ای به وجود میاد که بشه مچ ها رو دید یا خیر؟

  2. meti ۱۳۹۵/۰۴/۱۲ در ۰۳:۴۰ - Reply

    سلام سایتتون خیلی خوبه فقط یه چیزی اگه میشه جزییات اپدیت هایی که روزانه میاد رو بزارید تشکر.

  3. gg ۱۳۹۵/۰۴/۱۳ در ۱۶:۳۲ - Reply

    gila gila

ارسال یک پاسخ