افشای حقایق Team Secret و فروپاشی احتمالی این تیم + ویدیو

envy-at-nanyang
توسط - موضوع اخبار, ویدئو ها

Jacky ‘EternalEnVy’ Mao بازیکن سابق Team Secret اکنون، در حالی که ۶ ماه از زمانی که Team Secret توسط Evany Chang به پرداخت نکردن حقوق بازیکنان خود متهم شده بود گذشته است، یک بلاگ طولانی منتشر کرده است که در آن از وضعیت پشت صحنه Team Secret در زمان حضور او در تیم و شخصیت حقیقی Clement ‘Puppey’ Ivanov سخن می گوید. او در این بلاگ با ضمیمه کردن تصاویری از چت های خود با Puppey و Kemal Sadikoglu، آن ها را به امتناع از امضای قرارداد های مشخص با او و بازیکنان دیگر متهم می کند.

او در ادامه از قرارداد Puppey و RTZ با PandaTV (وبسایت استریم چینی) سخن می گوید و می گوید که این قرارداد ۱٫۲۵ میلیون دلاری پس از این که Puppey به شرایط قرارداد توجهی نکرد فسخ شد (طبق این قرارداد، Puppey و RTZ موظف به استریم کردن به مدت ۳۰ ساعت در ماه بودند. Puppey به گفته EE در طی ۳ ماه تنها ۱۲ ساعت استریم کرد).

EternaLEnVy در انتهای بلاگ خود، Puppey را فردی تهاجمی و خود بزرگ بین معرفی می کند و می گوید او غالبا در تمرینات Secret در TI6 حضور نداشت. او همچنین از بحث و جدل هایی میان Puppey و w33 سخن می گوید که معمولا با تهدید خشونت فیزیکی از سوی Puppey و کیبورد های شکسته تمام می شدند.

فعلا تنها هم تیمی های سابق EE می توانند سخنان او را تایید کنند، اما او در انتها کلیپی از Puppey را ضمیمه بلاگ خود می کند و می گوید:
“او [Puppey] به من گفت که اگر این کلیپ را پخش کنم مرا از Secret اخراج می کند. خب، من که دیگر جزو Team Secret نیستم.”

Rasmus ‘MiSeRy’ Filipsen بازیکن Digital Chaos نیز در یک بلاگ سخنان EE درباره قرارداد های بازیکنان را تایید کرده است. همچنین، ساعاتی پس از انتشار بلاگ EternaLEnVy، تیم Secret از شرکت در The Summit انصراف داد و مدتی بعد نیز David ‘GoDz’ Parker در یک توییت به صورت کنایه آمیز به فروپاشی Team Secret، پیوستن Peter ‘PPD’ Dager به بازیکنان Secret و حضور آن ها در مسابقات انتخابی آزاد Boston Major اشاره کرد.

اشتراک گذاری

 • Facebook
نویسنده: NeVeRMinD دیگر مطالب ارسال شده توسط

۲ دیدگاه در "افشای حقایق Team Secret و فروپاشی احتمالی این تیم + ویدیو"

 1. ham vo ۱۳۹۵/۰۷/۲۰ در ۰۰:۰۳ - Reply

  سلام
  خیلی خبر خوبی بود
  Jacky ‘EternalEnVy’ Mao هم پخی نبود فقط اومد و رفت
  الانم که به secret دخلی نداره کل عقده هاش رو از زمان طفولیت تا الان رو puppey خالی کرد ۲ تا کیبورد و مانیتور یک چیز عادیه

 2. jj ۱۳۹۵/۰۷/۲۰ در ۰۹:۲۲ - Reply

  پخ چیه تو بازی تیمی؟ تا حالا یه بار تو تیم بازی کردی؟
  تو تیم اسکیل فردی برای برد فاکتور چهارمم نیست!!!
  گرچه همونم بازی های معرکه ee مقابل eg و سایرین دیدیم…
  من که از همون اول از پاپی خوشم نیومد و بازیش تو هیچوقت تو چشم نبود تو سکرت در حالی که زمانی که تو ناوی بود یه چیز دیگه بود.w33 و میسری رو هم پروند الکی!!

ارسال یک پاسخ