انتقال Sylar به Rising Stars

1003_image_Sylar joins Rising Starsa
توسط - موضوع اخبار

جدال زیادی در مورد انتقال Sylar از LGD وجود داشته است و همچنین معرفی کردن پتانسیل های او به تیم DK. به هر حال اینطور به نظر می رسد که این داستان با یک معاوضه بین LGD و Rising Star به پایان می رسد و Sylar جایگزین Xiatuji می شود.

Liu Jiajun ملقب به ‘Sylar’ یکی از اولین بازیکنانی بود که پس از شکست در مسابقات بین المللی ۲۰۱۳ به طور عمومی تمایل خود را برای تعویض تیم خود مطرح کرد. اما قرار داد او مانعی محسوب می شد که قبل از هر حرکتی باید آن را از سر راه بر می داشت و LGD هم با انتقال او چندان موافق نبود.در حالیکه همه با صبر در حال تماشا بودند، شایعاتی مبنی بر این مطرح شد که Sylar یکی از بازیکنان جدید تیم DK خواهد بود و در کنار BurNing بازی خواهد کرد.

در آخر Sylar به تیم Rising Star منتقل شد، تیمی که در مسابقات RedBull ECL در سال ۲۰۱۳ سوم شد. جای او را Zhang Wang ملقب به ‘Xiatuji’ پر خواهد کرد، استعداد جوانی که در تیم Rising Star بازی می کرد. Sylar به پیشروی خود در تیم Rising Star ادامه خواهد داد و احتمالا در این ترکیب هم نقش Carry را بازی خواهد کرد. هم اکنون با رفتن Yui Xiao Yin ملقب به ‘Air’ تیم Rising Star به یک بازیکن برای تکمیل تیم خود احتیاج دارد.

اعلامیه LGD در صفحه رسمی Facebook خود:
امروز ما خوشحالیم که ورود Wang Zhang ملقب به ‘Xiaotuji’ را به تیم خود اعلام کنیم. Xiaotuji بازیکنی جوان اما با استعداد است که اخیرا در Rising Star بازی می کرده است. او جایگزین Carry سابق تیم، Liu Jiajun ملقب به ‘Sylar’ خواهد بود که الان در تیم Rising Star می باشد.

همچنین ما قصد داریم از Sylar به خاطر موفقیت هایی که از زمان ورود او به تیم در سال ۲۰۱۱ بدست آوردیم تشکر کنیم. ما خیلی خوشحال هستیم که باشگاه ما با حضور بازیکنی مانند او مفتخر شد. همچنین از تیم Rising Star که این جا به جایی را ممکن ساختند متشکریم. و در اخر هم مجددا به Xiaotuji خوش آمد می گوئیم.

Rising Stars line-up

China Peng “Super” Su
China Xun Tao “XTT” Xu
China Si Long “XDD” Liu
China Liu “Sylar” Jiajun

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: Mr.Legendary دیگر مطالب ارسال شده توسط
نیازمند نویسنده برای سایت دوتا 2 ویکی. اگر علاقمند هستید لطفا از طریق تماس با ما در سایت اقدام نمایید

ارسال یک پاسخ