اوضاع و احوال تیم ها در پایان روز دوم Group Stage

مسابقات International 2015 دوتا 2
توسط - موضوع اخبار

با تمام شدن روز دوم ، Winner و Loser Bracket ها کم کم درحال مشخص شدن هستند.

Group A
Team Secret با قدرت تمام روز دوم را پشت سر گذاشت و هر دو بازی خود را برد. این ۲ برد ، تیم را با ۱۰ امتیاز ، هم رده LGD میکند و به احتمال زیاد ، TS به Upper Bracket خواهد رفت.
LGD Gaming همچنان به حکمرانی خود در Group Stage ادامه داد و MvP Phoenix را درهم کوبید و به همراه Team Secret ، در صدر گروه ایستاد.
compLexity Gaming بسیار خوب عمل کرده است و یک برد ۲-۰ ، با شکست دادن Na`Vi بدست آورده است. آنها در بازی دوم با iG با یک God Like Techies توانستند بازی را مساوی کنند و با ۷ امتیاز ، در مقام سوم استادند.
Cloud 9 موفق شد اولین برد خود را مقابل Fnatic کسب کند و در مقام چهارم به کار خود در روز دوم پایان داد. اما آنها تنها ۴ امتیاز دارند و با ۳ بازی ای که در پیش رو دارند ، هنوز برای رفتن به Upper Bracket ، نیاز به کار بیشتر دارند.
Invictus Gaming اولین تیمی است که LGD Wining Streak را میشکند. BurNing ، با بازی Anti Mage رویایی خود ، در دقیقه ۱۱ Battle Fury گرفت و با یک نقشه Split Push قوی ، تیم را به سمت برد هدایت کرد.
Fnatic هنوز بردی کسب نکرده است. آنها با ۳ امتیاز در کنار iG قرار دارند اما به دلیل اختلاف کم بین تیم های چهارم تا هشتم ، هنوز تمام این تیم ها شانس رفتن به Upper Bracket را دارند.
Natus Vincere و MvP Phoenix عملکرد خوبی نداشته اند و با ۲ امتیاز ، آخر گروه قرار دارند. با این اوضاع ، به نظر میرسد که این دو ، به احتمال زیاد به Loser Bracket خواهند رفت.

Group B
Evil Geniuses مقام اول را با ۸ امتیاز دارند و توانستند ۲-۰ Vici Gaming را شکست دهند و در بازی دوم ، کاملا این تیم را فلج کنند.
CDEC Gaming با برنده شدن در Wild Card به Group Stage آمد اما حالا ، با عملکرد استثنائی ، درحال گرفتن سهمیه در Upper Bracket میباشد. آنها پس از باختن به Virtus.Pro ، به مصاف Team Epire رفتند و توانستند ۲-۰ این بازی را ببرند و با ۶ امتیاز ، در مکان دوم به کار خود پایان دهند.
Vici Gaming عملکرد بسیار ضعیفی در روز دوم داشت و Fy رکورد منفی ای به ثبت رساند ، اولین Bounty Hunter ای که در Professional Gaming تا دقیقه ۲۵ ، هیچ Kill یا Assists نداشته است. بازی آنها با EHOME ، مقام آنها را در رده سوم حفظ کرد و با ۵ امتیاز ، بالاتر از Virtus.Pro قرار گرفت.
Virtus.Pro دوباره توجه هارا به هیروی برنده Chaos Knight , TI جلب کرد.آنها توانستند CDEC را ۲-۰ شکست دهند و ۳ امتیاز کسب کنند اما بعد از آن ، بازی خود را مقابل تیم هم منطقه ای خود ، Empire واگذار کردند.
Team Empire با برنده شدن مقابل VP ، خود را از رفتن ۱۰۰% ای به Loser Bracket نجات داد اما با باخت به CDEC ، نتوانستند به جمع ۴ تیم اول راه یابند. Silent ، اولین بازیکنی بود که موفق شد در TI امسال ، Rampage بگیرد. آنها با ۴ امتیاز در رده پنجم اند و هنوز برای قرار گرفتن در Upper Bracket ، شانس دارند.
EHOME با ۳ امتیاز ، در قسمت پایینی جدول قرار دارد اما آنها در بازی های خود ، تیم ضعیفی نبودند و نباید دست کم گرفته شوند.
Newbee تنها یک بازی در روز دوم انجام داد و نتوانست برد ۲-۰ مورد نیاز خود را به دست آورد و با ۳ امتیاز ، در کنار EHOME قرار گرفته است.
MvP Hot6 روز سختی را پشت سر گذاشت. آنها با یکی از قوی ترین تیم های مسابقات بازی داشتند و شکست سختی مقابل Fear و هم تیمی هایش خوردند. آنها در قعر گروه B با ۱ امتیاز قرار دارند.

روز سوم در آستانه آغاز است و در پایانش ، شرایط تیم ها در Main Event مشخص تر خواهد شد.


Untitled

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: PhoenixOfTheWorld دیگر مطالب ارسال شده توسط
Playing Dota usually , Fighting with noobs actually!

۲ دیدگاه در "اوضاع و احوال تیم ها در پایان روز دوم Group Stage"

  1. mamad ۱۳۹۴/۰۵/۰۸ در ۱۱:۴۵ - Reply

    بهترین پست در باره ti5 باریکلااا

  2. mohammad ۱۳۹۴/۰۵/۰۸ در ۱۳:۱۱ - Reply

    اینا باید فیلم روز دوم رو سریع بسازن

ارسال یک پاسخ