بازگشت Flipsid3 Tactics به دوتا ۲

flipsid3
توسط - موضوع اخبار

باشگاه آمریکایی Flipsid3 Tactics که بیشتر به خاطر تیم CSGO خود مشهور است، هفته گذشته اعلام کرد تیم فعلی بازیکن روسی Ivan ‘VANSKOR’ Skorohod با نام !Rebels را خریداری کرده است.

Flipsid3 Tactics اولین بار در سال ۲۰۱۳ با تیم دانمارکی Absolute Legends وارد دوتا ۲ شد. حالا F3 سعی دارد با تیم روسی !Rebels که توسط VANSKOR در پی نقل و انتقالات بهاره شکل گرفت دوباره وارد عرصه حرفه ای دوتا ۲ شود. Yegor ‘Markeloff’ Markelov بازیکن تیم کانتر استرایک Flipsid3 درباره این خبر گفت:

“من از سال ۲۰۰۷ به شدت طرفدار دوتا بودم و حالا از دیدن این که Flipsid3 در دوتا ۲ هم نماینده ای خواهد داشت به شدت هیجان زده ام. من مدتی هست که با Vanskor آشنایی دارم و خوشحال شدم وقتی که برای اولین بار حرف از پیوستن تیمش به Flipsid3 به میان اومد. الان می تونم به صورت رسمی ورود اون ها رو به خانواده Flipsid3 تبریک بگم.”

تیم Rebels توسط Vanskor، زمانی شکل گرفت که او تنها یک روز پس از شکل گیری تیم Avengers از تیم اخراج شد، در حالی که دو روز تا اتمام فصل نقل و انتقالات بهاره باقی بود. این تیم در تورنومنت های کوچکتر از جمله NXTGAME Invitational#2, ProDota Cup Europe#5, NVIDIA Dota 2 CIS Cup Series و Solid Dota2 Challenge بدون شکست بوده و حتی موفق به پیروزی در مسابقات انتخابی آزاد Manila Major نیز شدند، اما در نهایت در مسابقات منطقه ای جایگاه دهم را کسب کردند و به همین دلیل به Manila نخواهند رسید.

بیانیه Vanskor در وبسایت Flipsid3:
“سلام به همگی! امروز آغاز فصل جدیدی در تیم ماست، اما این به این معنی نیست که ما در روش خودمون تغییری ایجاد کردیم. به طرفداریتون ادامه بدید و ما هم توقف نخواهیم کرد. ما سعی می کنیم به پیشرفت کردن ادامه بدیم تا بتونیم بازی های خوبی رو از خودمون به نمایش بگذاریم. می خواستم از طرفدارانمون به خاطر حمایتشون از ما و از بچه های Flipside3، به خصوص هکتور، دانا و Markeloff تشکر کنم.”

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: NeVeRMinD دیگر مطالب ارسال شده توسط

ارسال یک پاسخ