بازگشت Mushi و تغییرات در تیم Fnatic

fnatic all facebook
توسط - موضوع اخبار

Chai ‘Mushi’ Yee Fung بعد از نزدیک به دو ماه غیبت هم اکنون به تیم Fnatic بازگشته و این بازگشت تغییراتی را هم برای این تیم به ارمغان آورده است.

تیم Fnatic بلافاصله پس از Shanghai Major مجبور به پیدا کردن جایگزینی برای DJ شد که به دلیل مشکلات مربوط به ویزا قادر به همراهی تیم نبود. Erwann ‘343’ Shah به جای او به تیم آورده شد و او نیز به دلیل شدت گرفتن بیماری آسم Mushi مجبور شد بیشتر از مدتی که در ابتدا مقرر شده بود برای Fnatic بازی کند. در پی غیبت Mushi تغییراتی در ترکیب تیم صورت گرفت و Net از جایگاه ساپورت به کری اصلی منتقل شد. Fnatic با این ترکیب جدید توانست به تمامی تورنومنت های پس از Shanghai Major راه پیدا کند و به دلیل این موفقیت بزرگ، ۳۴۳ در فصل نقل و انتقالات به عنوان بازیکن ذخیره دائم به تیم آورده شد.

حالا، تنها دو روز پیش از مسابقات انتخابی Epicenter مسکو، بازگشت Mushi به صورت رسمی اعلام شده است. مدیریت تیم Fnatic در پی این مسئله مجبور به تصمیم گیری درباره ترکیب دائم تیم شد و در نهایت اعلام شد که ۳۴۳ در ترکیب اصلی تیم قرار خواهد گرفت و Net به جای او به عنوان بازیکن ذخیره در ترکیب تیم باقی خواهد ماند، اما Net تصمیم به جدایی از Fnatic گرفت. او حالا نه تنها فرصت حضور در Manila Major را از دست داده است، بلکه برای شرکت در TI6 هم باید به دنبال تیمی باشد که بتواند با او وارد مسابقات انتخابی آزاد بشود. Eric ‘Rein’ Khor مربی تیم Fnatic در بیانیه ای در وبسایت این تیم گفت:

“۳۴۳ خیلی خوب با این چالش (اشاره به جایگزینی Mushi) رو به رو شد و از همه لحاظ فرای انتظارات ما عمل کرد. این تغییر خیلی خوبی برای تیم بود اما داشتن ۶ بازیکن بسیار خوب در یک تیم ۵ نفره مشکل واضحی رو برای تیم ما به وجود آورده. حالا که Mushi به تیم برگشته، باید تصمیم بسیار سختی درباره بازیکن های ترکیب اصلی بگیریم. بعد از بررسی موقعیت، تصمیم بر این شد که ۳۴۳ در ترکیب اصلی تیم قرار گرفته و Net بازیکن جایگزین تیم باشه. کار کردن با Net تجربه بسیار خوبی بوده. او بازیکن مصمم و مهم تر از همه تیم محوری ـه که به شدت به تیمش و بازی اهمیت می ده. در یک دنیای عالی ما اون رو در ترکیب اصلی نگه می داشتیم اما متاسفانه این طور نیست. با تاسف باید اعلام کنیم که Net به طور کامل از تیم جدا شده. من در طول حضور اون در Fnatic تونستم خیلی بهتر با اون و جدیتش آشنا بشم. اون همیشه آدم ساکتی بود و دیدن تغییر اون از یه آدم درون گرا و ساکت به یه آدم شوخ تغییر خوبی بود. اون برای ما مثل خانواده بود ولی تغییری که صورت گرفت اجتناب ناپذیر بود. در اینجا می خوام از Net برای تلاش سختش برای این تیم تشکر کنم. براش آرزوی موفقیت در آینده رو دارم.”

ترکیب جدید Fnatic:

Chai ‘Mushi’ Yee Fung
Yeik Zheng ‘MidOne ‘ Nai
Chong Xin ‘Ohaiyo’ Khoo
Djardel ‘DJ’ Mampusti
Erwann ‘343’ Shah

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: NeVeRMinD دیگر مطالب ارسال شده توسط

ارسال یک پاسخ