بازگشت Vigoss به دوتا ۲

Vigoss_mini
توسط - موضوع اخبار

Ivan “Vigoss” Shinkare بعد از وقفه ای به دور مسابقات حرفه ای Dota 2 به همراه Bogdan “Axypa” Boychuk که یکی از اولین عضو های تیم Na’Vi بوده است باز گشتند. این دو بازیکن قدیمی به تیم SQreen می پیوندند که اسم این تیم از رهبر این تیم یعنی Khaled “sQreen” Al Kabbash گرفته شده است .

Axypa یکی از اولین بازیکن های Na’Vi بوده و زمانی که در ۲۰۱۰ این تیم را به همراه Goblak ترک کرد, Na’Vi در June سال بعدی Puppy و LightofHeaveN را استخدام کرد.
Vigoss نیز سابقه زیادی در Dota دارد که برمیگردد به عضویت او در Virtus.Pro در ۲۰۰۶ که اخیرا نیز در TI2 برای تیم M5 بازی کرده بود .
SQreen درباره¬ی تیم خود می گوید : من بالاخره توانستم فهرستی از بازیکنان خوب و قابل را فراهم کنم. ما در تمام مسابقاتی که بتوانیم و دعوت نامه داشته باشیم شرکت خواهیم کرد .

تیم SQreen در مسابقات اخیر با نام Pinnacle Sports DotA 2 Pro-Am با تیم Rox.Kis بازی کرد که در مرحله اول شکست خورد. آیا او واقعا فکر می کند با این تیم با اضافه شدن Axypa می تواند با تیم های Rox.Kis و Team Empire رقابت کند ؟

” حتما, ما قبلا هم مقابل Rox.Kis در Pinnacle بازی کردیم و در یک نقطه از آن ها برتری داشتیم. ما نیز Empire نیز را شکست دادیم, پس فکر نکنم شکست دادن ان ها برای ما خیلی سخت باشد. هدف اصلی ما برد یا حداقل جزو ۲ تیم اول شدن در TI4 می باشد.

بازیکنان SQreen :

Khaled ‘sQreen’ El-Khabbash
Ivan ‘Vigoss’ Shinkarev
Maxim ‘TpoH’ Vernikov
Bogdan ‘Axypa’ Boychuk
Ylli ‘Garter’ Ramadani


34897
بازگشت Vigoss

مترجم : M_Rz

اشتراک گذاری

 • Facebook
نویسنده: Mr.Legendary دیگر مطالب ارسال شده توسط
نیازمند نویسنده برای سایت دوتا 2 ویکی. اگر علاقمند هستید لطفا از طریق تماس با ما در سایت اقدام نمایید

۳ دیدگاه در "بازگشت Vigoss به دوتا ۲"

 1. FarZaD ۱۳۹۲/۱۰/۲۴ در ۱۲:۴۱ - Reply

  یان بازیکن مورد علاقه من خیلی خوشحال شدم اگه قدر خودش می دونست از dendi و loda خیلی بهتر می شد :)
  مرسی بابت خبر ۳>

 2. iR.Ligh[T]NinG ۱۳۹۲/۱۰/۲۴ در ۱۹:۵۸ - Reply

  سلام_دوتا۲ اینقدر جذابیت داره که هر کی بخواد ازش کناره گیری کنه خیلی زود ۲باره یه سمتش برمیگرده.
  واقعا سایته به روزی هستید خیلی با سایتتون حال میکنم_در آخر اینکه اگه کسی تیم دوتا۲ داره که نیاز به بازیکن داره من در خدمتم بازیمم در حد متوسطه یه تیم ۵ نفره درست و حسابی واسه team match

 3. iR.Ligh[T]NinG ۱۳۹۲/۱۰/۲۵ در ۰۲:۴۴ - Reply

  راستی آی دی آستیمم هم هست:fighter_0511

ارسال یک پاسخ