بازگشت Zai به بازی حرفه ای

Kaipi roster Zai 650x350
توسط - موضوع اخبار

مدیریت تیم Kaipi به تازگی خبر پیوستن بازیکن سوئدی Ludwig ‘zai’ Wahlberg به عنوان بازیکن ساپورت به تیم را تایید کرده است.

Zai در یک مصاحبه قبل از TI5 گفته بود می خواهد پس از اتمام تورنومنت برای ادامه تحصیلاتش مدتی از بازی حرفه ای کناره گیری کند و حالا پس از نزدیک به ده ماه لحظه بازگشت او به دوتا ۲ فرا رسیده است. او در نقش بازیکن ساپورت جایگزین Cosmin ‘Masakary’ Nechifor خواهد بود. Joe Eastham، مدیر تیم Kaipi در توییتی به شرح زیر این خبر را اعلام کرد:

“با شادی تمام، پیوستن Zai به تیم Kaipi به عنوان بازیکن ساپورت رو اعلام می کنم! از Masakary به خاطر خدماتی که به تیم کرد تشکر می کنم.”

Zai از همان ابتدای ورودش به دوتا ۲ به عنوان بازیکن توانمندی شناخته می شد. او که قبلا سابقه بازی در چند تیم کوچک با Peter ‘ppd’ Dager را داشت، در سال ۲۰۱۴ به همراه او به تیم Evil Geniuses پیوست و به همراه این تیم موفق به کسب مقام سوم در The Internationals 2014 شد. در سال ۲۰۱۵ او و هم تیمی اش Arteezy به تیم تازه شکل گرفته Team Secret پیوستند. بازی Offlane خارق العاده Zai به Team Secret کمک کرد تا بتوانند در تورنومنت های پیش از TI5 یک سر و گردن از حریفان خود بالاتر باشند، اما متاسفانه تیم های دیگر تا فرا رسیدن TI5 موفق به یافتن راه مقابله با استراتژی این تیم شدند و در نتیجه Secret در TI 5 توسط تیم Virtus Pro حذف شد. Zai پس از این تورنومنت دوتا را موقتا رها کرد و به ادامه تحصیل مشغول شد، تا اینکه چندی پیش در توییتی با مضمون “دو هفته دیگر، دوستان”، بازگشت خود به دوتا ۲ را کم و بیش تایید کرد.

Zai به دلیل شهرت خود توانست حتی با وجود قانون نقل و انتقالات به سرعت تیم جدیدی پیدا کند. او هم اکنون در Kaipi به عنوان بازیکن ساپورت بازی می کند، نقشی که در گذشته در تیم Evil Geniuses به خوبی از عهده آن بر آمده بود. پیوستن او به تیم منجر به ترک تیم توسط Masakary شده است.

ترکیب فعلی Kaipi:

Armand ‘bone7’ Pittner
Craciunescu ‘ComeWithMe’ Alexandru
WehSing ‘SingSing’ Yuen
Alaan ‘Bamboe’ Faraj
Ludwig ‘zai’ Wahlberg

ترکیب این تیم هیجان انگیز متشکل از بازیکنانی است که در گذشته مهارت خود را با بازی در تیم های بزرگ از جمله Cloud9 اثبات کرده اند و ورود Zai می تواند به منزله شروعی برای تبدیل شدن Kaipi به یک تیم قدرتمند در اروپا شود.

Team Secret 2014 650x350

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: NeVeRMinD دیگر مطالب ارسال شده توسط

ارسال یک پاسخ