باگ های کشف نشده ی Faceless Void

Dota-2-Faceless-Void-HD-Wide-Wallpaper-1366x768
توسط - موضوع آموزش ها, اخبار

Faceless Void در حال تبدیل به یکی از محبوب ترینهای نسخه ی فعلی DotA ، در بازی های عمومی و مسابقات است. در مقایسه با DotA1 ، می توان گفت Faceless Void در DotA2 سه باگ کشف نشده دارد که می بایست با دوتا ۱ فرق نداشته باشد ولی دارد. قطعا این سه باگ او را حتی از این هم محبوب تر خواهند نمود!

باگ نخست: افزایش سرعت پرش:

در DotA1 سرعت پرش Faceless Void چیزی در حدود ۶۵ یارد در هر ۰٫۰۲۵ ثانیه است. این یعنی ۲۶۰۰ یارد بر ثانیه. در DotA2 سرعت این پرش به ۳۰۰۰ رسیده است که مدت زمان پرش را بسیار کاهش می دهد.

باگ دوم: کاهش مدت زمان شکل گیری افکت آلتیمیت

20140923_052259158

در DotA1 آلتیمیت Faceless Void تنها ۰٫۱ ثانیه طول می کشید تا شکل بگیرد. منظور از مدت زمان شکل گیری از لحظه ای ست که Skill استفاده می شود تا لحظه ای که اثر می کند. به علاوه  ۰٫۳۵ ثانیه زمان چرخش Hero به سمت مرکز نقطه ای که Skill روی آن استفاده شده نیز وجود دارد، که به Heroها ۰٫۴۵ ثانیه وقت می دهد تا نسبت به لحظه ای که Faceless Void قصد دارد آلتیمیت استفاده کند واکنش نشان دهند . در DotA2 ، دیگر آن ۰٫۱ ثانیه زمان شکل گیری افکت وجود ندارد و این باعث می شود جاخالی دادن آلتیمیت این هیرو به وسیله ی Force Staff ، Blink Dagger و یا دیگر چیزها سخت تر گردد.

باگ سوم: مدت زمان آلتیمیت از آنچه که ذکر شده ۰٫۵ ثانیه بیشتر است!

20140923_052535346a

20140923_052643471b

با توجه به توضیحات موجود، مدت زمان ماندگاری آلتیمیت Faceless Void می بایست به ترتیب ۴ – ۴٫۵ – ۵ ( و با آیتم Aghanim’s Scepter به اندازه ی ۴ – ۵ – ۶) ثانیه باشد. با این حال درون بازی مدت زمان واقعی Chronosphere چیزی در حدود ۰٫۵ ثانیه بیشتر است. این به آن دلیل است که این Skill از نوع محدوده ای (Aura) می باشد و در DotA2  همه ی باف های محدوده ای ۰٫۵ ثانیه طول می کشد تا ناپدید شوند.

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: CLP]Priest] دیگر مطالب ارسال شده توسط
به خاطر تاخیرها و کم شدن فعالیتم از همه تون عذر می خوام. در حال حاضر روی پروژه ی www.idota.ir در حال فعالیت هستم. بابت حمایت های همیشگی تون هم بی نهایت ممنون... ❀✿❁

۲ دیدگاه در "باگ های کشف نشده ی Faceless Void"

  1. Mostafa91 ۱۳۹۳/۰۷/۰۲ در ۰۲:۵۳ - Reply

    اون قضیه ۰٫۵ ثانیه رو توی آپدیت جدید درست کردن

  2. --|SpYmAtE|-- ۱۳۹۳/۱۱/۳۰ در ۱۴:۰۰ - Reply

    چجوری chrono رنگش عِوَض شده؟

ارسال یک پاسخ