برنامه مرحله گروهی ESL One Manila

ESL-One-Announcement-Header
توسط - موضوع اخبار

برنامه مرحله گروهی تورنومنت ۲۵۰ هزار دلاری ESL One Manila که حدودا یک هفته دیگر آغاز می شود هم اکنون اعلام شده است. هشت تیم شرکت کننده در این تورنومنت به دو گروه تقسیم شده اند و در نهایت یک تیم از هر گروه به مرحله نهایی خواهد رسید. تورنومنت طی مدت سه روز برگزار می شود. بازی های مرحله گروهی در دو روز اول و بازی های مرحله نهایی در روز سوم انجام خواهند شد.

گروه A:
123

گروه B:
124

این تورنومنت یکی از اولین Lan های بزرگ بعد از پایان فصل نقل و انتقالات است و احتمالا به سوالات هواداران درباره تیم های حاضر در تورنومنت و ترکیب های جدیدشان پاسخ خواهد داد چرا بسیاری از تیم های حاضر تا به اینجا بازی های زیادی با ترکیب جدید خود نداشته اند و قضاوت درباره آن ها سخت است. انتظار می رود تیم های Secret و EHOME بیشتر از بقیه مورد توجه قرار بگیرند چرا که ترکیب جدید هر دو تیم متشکل از بازیکنان بزرگی است که تاکنون این ترکیب ها را تجربه نکرده اند یا سابقه کمی در این زمینه دارند. Secret در ماه گذشته هیچ بازی رسمی ای نداشته و EHOME طی این مدت متحمل دو شکست در برابر Newbee (3-0( و VG.Reborn (2-1) شده است.

ESL One Manila از تاریخ سوم تا پنجم اردیبهشت ۱۳۹۵ در استادیوم Mall of Asia ـی شهر مانیلا، در کشور فیلیپین برگزار می شود.

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: NeVeRMinD دیگر مطالب ارسال شده توسط

ارسال یک پاسخ