برگزاری کنفرانس مطبوعاتی ESL One Manila

eslonemanila
توسط - موضوع اخبار

روز قبل از شروع تورنومنت ESL One Manila که اولین تورنومنت در سطح خود در کشور فیلیپین است، یک کنفرانس مطبوعاتی در هتل Nobu واقع در Paranaque City به منظور معرفی مسئولین و عوامل برگزاری تورنومنت برگزار شد.

این کنفرانس با حضور Eri Neeman به عنوان مجری و عده کثیری از عوامل برگزاری تورنومنت همچون Ulrich Schulze مدیر اجرایی ESL، Ariel P. Fremin، مدیر عامل PLDT و SMART و Ronald Robins مدیر عامل Mineski، به علاوه کاپیتان های تیم های شرکت کننده در تورنومنت برگزار شد. در این کنفرانس همچنین تعدادی تی شرت ویژه ESL One برای عکس های تبلیغاتیِ قبل از بازی های فردا داده شد. این کنفرانس همچنین به این معنی بود که کاپیتان ها تنها نیمی از روز را برای تمرین داشتند.

سناتور Bam Aquino علی رغم عدم حضور در این کنفرانس در پیامی نسبت به حمایت از ورزش های الکترونیک در فیلیپین ابراز خرسندی کرد و گفت: ESL One Manila فرصتیست برای این که به بازیکنان ورزش های الکترونیک در همه جای جهان نشان بدهیم ورزش های الکترونیک در فیلیپین جذاب تر از جاهای دیگر است. سناتور Aquino همچنین به احتمال زیاد جزو تماشاچیان زنده ESL One Manila خواهد بود.

تورنومنت ۲۵۰ هزار دلاری ESL One Manila امروز (۳ اردیبهشت) در سالن Mall of Asia واقع در شهر Manila پایتخت کشور فیلیپین برگزار خواهد شد.

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: NeVeRMinD دیگر مطالب ارسال شده توسط

ارسال یک پاسخ