بهترین ست های این هفته Steam Workshop

35036-1459695667-big
توسط - موضوع اخبار, عکس ها

در این مطلب نگاهی خواهیم داشت به بهترین ست هایی که در هفته گذشته در Steam Workshop قرار گرفتند. در این لیست ست های از هیرو هایی که به تازگی به ورک شاپ اضافه شده اند هم وجود دارند. برای رای دادن به ست های مورد علاقه خود می توانید از طریق لینک های درون مطلب به صفحه ورک شاپ ست مورد نظر خود رفته و زیر نوشته “Would you like to see this set of items in Dota 2?” گزینه Yes را انتخاب کنید.

هیروی Gyrocopter ست های زیادی در بازی ندارد، اما ست Flamed Falcon که توسط گروه Forge-Core ساخته شده است شانس زیادی برای اضافه شدن به بازی دارد، حتی اگر Gyrocopter استفاده زیادی در متای فعلی نداشته باشد. این ست در دو استایل زرد و قرمز ساخته شده است.
Flamed Falcon
gyro

Crystal Maiden یکی از هیروی محبوب طراحان آیتم در ورک شاپ است و تا این لحظه ۱۲ ست به اضافه یک آیتم آرکانا دارد اما با این وجود همیشه از ست های جدید برای این هیرو استقبال می شود. این ست توسط Sara ساخته شده است و هم اکنون در ورک شاپ منتظر رای های طرفداران این هیرو است.
Velvety Ice
crystal maiden

طرفداران Mirana هم اکنون ۹ ست و ۱۵ Mount مختلف برای استفاده دارند اما اگر از آیتم های کنونی این هیرو ناراضی هستید توصیه می کنیم به ست Legacy of the Lunar Dragon که توسط Mv ساخته شده است رای دهید. این ست با نگاهی کاملا متفاوت به Mirana ساخته شده است و داستان کوچکی هم دارد.
Legacy of the Lunar Dragon
mirana

Shadow Fiend به تازگی وارد ورک شاپ شده و تنها دو آیتم دارد که هر دوی این آیتم ها توسط Valve ساخته شده اند. خبر اضافه شدن این هیرو به ورک شاپ موجب شادی بسیاری از طراحان شد و اکنون بعضی از آن ها طرح های خود را به ورک شاپ اضافه کرده اند. جمله زیر که توسط خالقین ست Raptor Soul نوشته شده توصیف خوبی برای این ست است:
“به قدرت بال های عقاب، به دقت چشمان عقاب، به تیزی چنگال های عقاب، Shadow Fiend روحی جدید تسخیر کرده که به او قدرت های تاره ای می دهد.”
Raptor Soul
برای دیدن عکس روی لینک کلیک کنید

Undying در هفته اخیر دو ست بسیار جالب داشته که در ادامه این دو ست را معرفی خواهیم کرد. ست اول Echoes of the Vanquished نام دارد و توسط Zipfinator و Arty ساخته شد است. پارسال ست Charge of the Tundra Warden را از این دو طراح در بازی دیدیم.
Echoes of the Vanquished
653492662_preview_tiffanyundying_loadingscreen

ست دوم این هفته Undying Tomb Overlord با الهام از طراحی های مصر باستان ساخته شده و کمی شبیه ست Wrath of Ka برای Necrophos است، البته این شباهت تنها به دلیل یکسان بودن منابع الهام خالقان است. هیچیک از دو ست این هفته برای Tombstone آیتمی نشان نداده اند و احتمال می رود این دو ست بدون Tombstone منتشر شوند.
Undying Tomb Overlord
undying 2
654201300_preview_2

هم اکنون اولین ست Winter Wyvern در ورک شاپ منتشر شده است و می توانید در صورتی که تمایل به دیدن این ست در یکی از صندوق های آینده دارید به آن رای بدهید.
نوشته مربوط به ست:
“هر روز Auroth بر فراز کوه های یخ زده ای که قلمروی او محسوب می شوند به دنبال منابع الهام برای اشعارش پرواز می کند، اشعاری که در طومار خود ضبط می کند. هیچکس توانایی انکار مهارت او به عنوان شاعر یا مبارز را ندارد.”
Eldwurm Knight

Pernach طراح ست جدید Amber Queen برای هیروی Broodmother اولین ست خود برای هیروی Arc Warden را منتشر کرده است. اگرچه این هیرو پیک محبوبی نیست و هنوز راه زیادی تا اضافه شدنش به Captain’s Mode باقیست، اما با این حال می توانید در صورت تمایل به این ست در ورکشاپ رای دهید.
Firstborn Guardian
arc warden

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: NeVeRMinD دیگر مطالب ارسال شده توسط

یک دیدگاه در "بهترین ست های این هفته Steam Workshop"

  1. peyman ۱۳۹۵/۰۱/۲۲ در ۲۰:۴۲ - Reply

    الان هر گیم بری اینوکر هست کاش یه ارکانا براش میساختن .دقت کردین هر هیروی که براش ارکانااومده کم پیک میدن lina zeus sf trorr teaches

ارسال یک پاسخ