تاریخ برگزاری The International 6 مشخص شد

35008-1459463123-big
توسط - موضوع اخبار

The International 6 امسال بار دیگر برترین تیم های دوتا ۲ را برای نبردی بر سر Aegis of the Champions گرد هم خواهد آورد. TI6 از تاریخ ۱۸ تا ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ در استادیوم KeyArena در شهر سیاتل آمریکا برگزار خواهد شد. بلیط های مسابقات از تاریخ ۱۹ فروردین به فروش می روند. لازم به ذکر است که این بار دو نوع بلیط برای خرید وجود دارد: بلیط میان هفته ای با قیمت ۷۵ دلار که با آن تماشاچیان می توانند چهار روز اول مسابقات، مراسم ابتدایی و مسابقه All Stars را در خود استادیوم KeyArena و دو روز نهایی را در محوطه ای باز خارج از ساختمان استادیوم KeyArena مشاهده کنند. بلیط نوع دوم که ۱۰۰ دلار قیمت دارد برای کسانی است که می خواهند تمام مسابقات را در خود استادیوم ببینند.

امسال Valve برای تماشاچیان درون استادیوم آیتم های جدیدی به اضافه ایمورتال های Secret Shop (آیتم های خاصی که به همراه اجناس فروخته شده در Secret Shop به خریداران داده می شوند) تدارک دیده است. با هر First Blood در یک بازی، ۵۰۰ صندوق گنج Attendee Treasure برای تماشاچیان دراپ خواهند شد. آیتم های این صندوق شامل یک نوع متفاوت از ایمورتال های Secret Shop امسال خواهند بود.

مسابقات انتخابی TI6 پس از Manila Major برگزار خواهند شد. تاریخ شروع مسابقات انتخابی آزاد ۱ تیر ۱۳۹۵ و تاریخ مسابقات منطقه ای ۵ تیر خواهد بود.

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: NeVeRMinD دیگر مطالب ارسال شده توسط

۲ دیدگاه در "تاریخ برگزاری The International 6 مشخص شد"

  1. amir ۱۳۹۵/۰۱/۲۰ در ۱۶:۱۶ - Reply

    ببخشید من داشتم لید بوردو میخوندم که دیدم یه پاکستانی توی ۱۲۰ یا ۱۵۰ نفر برتر تو اسیا بود بعد چرا ایران یه نماینده نداره اصلا ایران تیمی داره

  2. ali ۱۳۹۵/۰۱/۲۰ در ۱۹:۱۶ - Reply

    بوک از کی میاد

ارسال یک پاسخ