تایید Mushi و Lanm, بازگشت Dai

mushi
توسط - موضوع اخبار

تیم DK یکی از اولین تیم ها بود که از تغییرات بزرگی در ترکیب بازیکنان تیم خود بعد از مسابقات بین المللی ۲۰۱۳ خبر داد، در حالیکه شایعات متعدد در مورد تاسیس تیمی به نام “dream team” وجود داشت. FarSeer مسئول مدیریت تیم Dk چهار بازیکن از ۵ بازیکنی که در ترکیب جدید DK می باشند را معرفی کرد.

DK یکی از تیم هایست که از یک سابقه طولانی در بین جامعه دوتا ۲ چین برخوردار می باشد. DK تیمی است که بهترین بازیکنان در جهان را تجربه کرده است که هر کدام زمانی ما را با حضور خود مفتخر کرده اند، بازیکنانی مانند Yan Jun Bu ملقب به “YaphetS” و Zhi Lei Xu ملقب به “BurNing”. حال که در سیاتل DK جایگاه پنجم را از آن خود کرده است، مدیریت تیم تصمیم گرفت که یکبار دیگر تغییرات اساسی در ترکیب این تیم ایجاد کند.

مانند روال سابق DK اینبار هم اعضای جدیدی که به این تیم اضافه می گردند جالب توجه می باشند. اولین بازیکنی که به این ترکیب اضافه می شود کسی نیست جز Yee Fung Chai ملقب به “Mushi” که با اسم “M-God” نیز شناخته شده می باشد و به راحتی می توان گفت که او گران ترین بازیکن در مسابقات بین المللی ۲۰۱۳ می باشد. بازیکن دومی که به این تیم اضافه می شود Zhi Cheng Zhang ملقب به “Lanm” می باشد، بازیکن سابق EHOME و RaTtLeSnAkE که با عملکرد خوب خود در بازی های تعیین سطح شرقی مسابقات بین المللی ۲۰۱۳ و همچنین مسابقات Wildcard به خوبی می درخشید.

به جز اعلام حضور این دو بازیکن جدید در تیم DK، مسئول مدیریت تیم Dk اعلام کرد که Zeng Rong Lei ملقب به “Dai” را مجددا به این تیم باز خواهد گرداند. بازگشت Dai به تیم می تواند دو معنی داشته باشد، یکی اینکه DK با اضافه کردن بازیکن مالزیای Hock Chuan Wong ملقب به “ChuaN” از تیم IG نتیجه مورد نظر و مطلوب را کسب نکرده است، و یا اینکه تصمیم دارند که به Dai یک فرصت دوباره بدهند.

با توجه به بازیکنانی مانند Yi Yao ملقب به “QQQ” و Fan Bai ملقب به “rOtk” که اخیرا جایگزین شده اند می توان نتیجه گرفت که تیم DK برای جایگزینی چنین بازیکنانی به دنبال افرادی در سطح متوسط نمی باشد. برای اینکه بتواند مجددا این تیم را مسابقات شرق و غرب در آینده آماده کند این تیم به دنبال اسم های مشهور تری برای پر کردن جای خالی باقی مانده می باشد. نتایج بدست آمده از مسابقات بین المللی ۲۰۱۳ بازیکنان مشهوری را به نمایش گذاشته است، مانند Jia Jun Liue ملقب به “Sylar” و Jian Gong ملقب به “ZSMJ”. یکی از مطرح ترین افراد و نامزد های این انتخاب Sylar می باشد، اما ورود او به تیم یک تغییر در Roll های تیم را بالجبار به همراه خواهد داشت، یا برای او و یا برای BurNing که در نقش Off-Lane بازی می کنند.

FarSeer اعلام کرده است که آن ها در حال حاضر برای بازیکن پنجم در حال صحبت کردن هستند، خبر های قطعی تر در ساعات بعدی و شاید روز های آینده منتشر خواهند شد.

300px-TeamDK

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: Mr.Legendary دیگر مطالب ارسال شده توسط
نیازمند نویسنده برای سایت دوتا 2 ویکی. اگر علاقمند هستید لطفا از طریق تماس با ما در سایت اقدام نمایید

۲ دیدگاه در "تایید Mushi و Lanm, بازگشت Dai"

  1. شهروز ۱۳۹۲/۰۷/۰۵ در ۱۰:۵۳ - Reply

    امروز یه آپدیت ۳۳۰mg اومد اگه میشه تحلیلش کنید !
    مرسی

  2. معین ۱۳۹۲/۰۷/۰۵ در ۲۲:۳۲ - Reply

    یادش بخیر Yaphets

ارسال یک پاسخ