ترکیب تیم جدید Virtus.Pro اعلام شد

VP logo fb
توسط - موضوع اخبار

Virtus.Pro که یک ماه قبل به دلیل نتایج ضعیف تیم دوتا ۲ خود را منحل کرد اکنون فهرست بازیکنان تیم جدید را منتشر کرده است، فهرستی که تنها Sergei ‘G’ Bragin از تیم قبل در آن حضور دارد.

لیدر تیم جدید Alexei ‘Solo’ Berezin خواهد بود و هم تیمی اش در Vega Squadron یعنی Vladimir ‘No[o]ne’ Minenko نیز در کنار او بازی خواهد کرد. انتخاب یک بازیکن کری مثل NoOne انتخاب عجیبی است، چرا که علاوه بر G، Alexander ‘XBOCT’ Dashkevich نیز در ترکیب Virtus.Pro حضور خواهد داشت.به نظر می آید XBOCT قرار است دوباره بازی در نقش Offlaner را امتحان کند. شاید هم No[o]ne نقشی غیر از نقش معمول خود در تیم را ایفا کند. Ilya ‘Lil’ Ilyuk که در TI5 بازیکن ساپورت VP بود نیز دوباره به تیم باز خواهد گشت.

لازم به ذکر است که این ترکیب نهایی نشده، یعنی هنوز هیچ گونه قراردادی با بازیکنان امضا نشده است. Anton ‘Sneg1’ Cherepennikov در پستی در فیسبوک اعلام کرده که در این مرحله احتمال تشکیل نشدن این تیم نیز وجود دارد. به نظر می آید او برای مدیریت و ایجاد نظم در تیم نقشه های بزرگی دارد، چرا که می گوید هنگام مذاکره با بازیکنان به آن ها در مورد تمرین های منظم روزانه، تمرینات فیزیکی و لزوم وجود “نظم ورزشی” در تیم هشدار داده است. Sneg1 هنگامی که یک ماه قبل تیم دوتا ۲ را منحل کرد، اعلام کرد که خود شخصا مسئولیت تشکیل تیم جدید را بر عهده خواهد گرفت.

فهرست بازیکنان احتمالی Virtus.Pro:

Alexey ‘Solo’ Berezin
Ilya ‘Lil’ Ilyuk
Sergei ‘G’ Bragin
Alexander ‘XBOCT’ Dashkevich
Vladimir ‘No[O]ne’ Minenko

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: NeVeRMinD دیگر مطالب ارسال شده توسط

ارسال یک پاسخ