تشکیل یک تیم جدید توسط iceiceice

Team Facelss by Wykrhm
توسط - موضوع اخبار

iceiceice یک روز پیش از اتمام مهلت حذف بازیکنان از فهرست تیم ها، تشکیل تیم جدید خود را اعلام کرده است. این بازیکن که با تیم EHOME نتایج خوبی در TI6 کسب کرد پس از پایان یافتن TI6 اعلام کرده بود که قصد تشکیل تیم خودش در منطقه آسیای جنوب شرقی را دارد.

تیم جدید Daryl ‘iceiceice’ Koh با نام Team Faceless در سنگاپور تشکیل شده و بازیکنانی از جمله Black^ و Xy- که جزو هم تیمی های سابق iceiceice هستند در آن حضور دارند. این تیم از تورنومنت ROG Masters که در این ماه برگزار خواهد شد بازی حرفه ای را شروع خواهند کرد.

Dominik ‘Black’ Reitmeier آلمانی برای اولین بار پس از جدا شدن از تیم fnatic در دسامبر سال گذشته به آسیای جنوب شرقی بازگشته و به عنوان بازیکن کری برای Team Faceless بازی خواهد کرد. وجود Black به عنوان کری به این معناست که iceiceice می تواند دوباره به بازی در نقش اصلی خود یعنی Offlaner ادامه دهد.

Toh ‘Xy-‘ Wai Hong نیز پس از اتمام تحصیلاتش به بازی حرفه ای بازگشته است و با بازی در نقش ساپورت به همراه iceiceice به وضع خود در تیم Zenith باز خواهد گشت. بازیکن ساپورت دوم Team Faceless نیز Wong ‘NutZ’ Jeng Yih خواهد بود که مدت کوتاهی برای تیم MVP Phoenix بازی کرد و همچنین مربی این تیم در TI6 بود.

Anucha ‘Jabz’ Jirawong نیز بازیکن mid laner تیم Faceless خواهد بود. این بازیکن جوان تایلندی سابقه بازی با تیم Signature.TrusT را دارد و با این تیم نتایج نسبتا خوبی کسب کرده است.

ترکیب Team Faceless:

Dominik ‘Black^’ Reitmeier
Anucha ‘Jabz’ Jirawong
Daryl ‘iceiceice’ Koh Pei Xiang
Toh ‘Xy-‘ Wai Hong
Wong ‘NutZ’ Jeng Yih

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: NeVeRMinD دیگر مطالب ارسال شده توسط

ارسال یک پاسخ