انتشار Compendium مسابقات Ti5 هفته آینده

مسابقات INternational دوتا 2
توسط - موضوع اخبار

معرفی ۳ لیگ جدید در طول سال

Valve طبق خواسته ی هواداران تغییراتی در سیستم رقابتی ایجاد میکند. Valve میزبان ۳ تورنومنت بزرگ همراه با مسابقات The International خواهد بود. این تورنومنت ها در کشور های مختلفی برگزار می شود و هر تیمی که بخواهد در این مسابقات شرکت کند باید شرایط لازم را داشته باشد.
بعد از مسابقات The International 2014 سوالاتی درباره ی آینده ی عرصه ی رقابتی Dota 2 پرسیده شد. بازیکنان و منتقدان هر دو بر این باور بودند که عدم نطارت بر سازماندهی تیم ها و تورنومنت ها موجب پدیده های ناخوشایندی مثل دخالت در تورنومنت ها توسط سازمان CIS(Commonwealth of Independent States)(کشور های مستقل مشترک المنافع) شده. با این حال Valve تصمیم بر مقابله با این مشکلات از طریق برگزار کردن تورمونت های مختلف در طول سال را دارد تا یک بار برای همیشه این مشکلات را حل کند.

طبق آخرین اخبار این کمپانی این ۳ تورنومنت با کمک سازمان های دیگری اجرا می شوند. این تورنومنت ها که Majors نامیده می شوند در مکان های مختلف و مستقل از مسابقات The Internationals اجرا خواهند شد. هنوز تاریخ مشخصی برای این تورنومنت ها اعلام نشده ولی ما میدانیم که اولین آن ها در پاییز امسال برگزار خواهد شد.
تیم هایی که قصد شرکت در مسابقات Majors را دارند باید به مقررات Valve عمل کنند. به تیم ها در دوره ی مشخصی اجازه ی تعویض بازیکنان در قبل و بعد از مسابقات Majors داده خواهد شد. هر گونه اقدام به تعویض بیرون از زمان تعیین شده با بن شدن دائمی از تورنومنت هایی که Valve میزبان آن هاست جواب داده می شود.
در کنار معرفی Majors کمپانی Valve به طور رسمی تایید کرد که ۶٫۸۴ همراه با Compendium دوره ی پنجم یعنی The International 2015 در هفته ی بعد منتشر می شود.

اشتراک گذاری

 • Facebook
نویسنده: Mr.Legendary دیگر مطالب ارسال شده توسط
نیازمند نویسنده برای سایت دوتا 2 ویکی. اگر علاقمند هستید لطفا از طریق تماس با ما در سایت اقدام نمایید

۸ دیدگاه در "انتشار Compendium مسابقات Ti5 هفته آینده"

 1. کاوه ۱۳۹۴/۰۲/۰۵ در ۱۷:۴۴ - Reply

  اگه کتابه بیاد چقدر میشه قیمتش؟

 2. M ۱۳۹۴/۰۲/۰۵ در ۱۸:۴۲ - Reply

  همیشه ۱۰$ این طرف یا بالاتر بوده

 3. Atrupat ۱۳۹۴/۰۲/۰۵ در ۲۲:۴۷ - Reply

  Salam Doostaye Golam Man Etelaate Ziadi Rajebe Book Nadaram Mamnun Misham Age Behem begin Ke Daghighan Chikar Mikone Va Az Koja Mishe Tahie kard Thx

  • Mr.Legendary ۱۳۹۴/۰۲/۰۵ در ۲۲:۵۸ - Reply

   سمت چپ سایت بالا سرچ کنید مطالب سال های پیش هست

 4. Ajib ۱۳۹۴/۰۲/۰۶ در ۰۰:۴۴ - Reply

  “در کنار معرفی Majors کمپانی Valve به طور رسمی تایید کرد که ۶٫۸۴ همراه با Compendium دوره ی پنجم یعنی The International 2015 در هفته ی بعد منتشر می شود.”
  پتچ ۶٫۸۳ تغریبا ۵ ماهه که ارائه شده!!! و ما الان مشغول بازی در پتچ ۶٫۸۳C هستیم! نتیجتاً پتچی که همراه با Compendium TI5 و هیرو Pitlord با نام Abysial Underlord در دوتا ۲ هست ۶٫۸۴ خواهد بود! لطفا اصلاح کنید.

  • Mr.Legendary ۱۳۹۴/۰۲/۰۶ در ۱۰:۲۳ - Reply

   مگر من غیر از این نوشتم ؟ !
   منم نوشتم بعدی ۶٫۸۴ هست. فکر کنم حواستون نیست

 5. Mahbod ۱۳۹۴/۰۲/۰۶ در ۱۱:۴۵ - Reply

  شما احتمال میدید دقیقا چه روزی میاد؟

  • Mr.Legendary ۱۳۹۴/۰۲/۰۶ در ۱۱:۵۲ - Reply

   نمیدونیم. فقط می دونیم هفته دیگه میاد. زمانی که بیاد برای فروش در فروشگاه هم قرار میگیره http://www.dota2item.ir

ارسال یک پاسخ