تلاش و استراحت

LGD hair
توسط - موضوع اخبار

در مورد بعضی از تیم ها می شه جدیت و عزم رو توی صورت هاشون دید. در مورد تیم LGD اون ها در نوع استایل و مدل موهاشون متمایزند و روی موهای یک سمت از سرشون لوگوی دوتا ۲ حک شده.

این عزم و تصمیم از اینجا ناشی می شه که اونها امسال دعوت رو از دست دادند و تصمیم گرفتن دوباره خودشون رو به مسابقات و جامعه دوتا ۲ و همینطور به خودشون ثابت کنند.

در راه بازگشت به مسابقات اونها استراتژی های مختلف و رول های مختلف رو امتحان کردند. Yoa ادعا کرده که این جدی ترین تمرینی بوده که تا به حال داشتند.
در حالیکه اونها هر بازی و تیمی رو تجربه می کنند حتی بعضی از تیم ها که برای اولین بار شکست خواهند داد و سایرین که انتقام باخت های سال های قبل رو می گیرند, NAVI تیمی هست که اونها از همه بیشتر از اون می ترسند و این ترس هم از توانایی NAVI در یادگیری و وفق دادن خودشون در طول مسابقات ناشی می شه که اون ها رو در راند های بعدی خطرناک تر می کنه.

یکی از نکات مهم نیز عوارض فیزیکی یک دوره ی طولانی مسابقه هست. Yoa تاکید داره که برای بردن تمامی تیم ها هم احتیاج به مقاومت هم از لحاظ جسمی و هم روحی هست. اون ها بزودی اثبات خواهند کرد که آیا اونچه که لازمه رو در چنته دارند یا نه.

اشتراک گذاری

 • Facebook
نویسنده: Mr.Legendary دیگر مطالب ارسال شده توسط
نیازمند نویسنده برای سایت دوتا 2 ویکی. اگر علاقمند هستید لطفا از طریق تماس با ما در سایت اقدام نمایید

۲ دیدگاه در "تلاش و استراحت"

 1. ATER ۱۳۹۲/۰۶/۱۰ در ۲۲:۴۴ - Reply

  آفرین
  از جا به جا یی بازی کنان هم خبر بگذارید

  • Admin ۱۳۹۲/۰۶/۱۰ در ۲۲:۴۵ - Reply

   حتما

ارسال یک پاسخ