تیم Fnatic پیروز مسابقات آسیایی BTS Series 4

Fnatic Ohaiyo Facebook
توسط - موضوع اخبار

Fnatic که به تازگی جایگاه اول را در تورنومنت SEA Kappa Invitational کسب کرده موفق شد بدون باختن حتی یک گیم پیروز مسابقات BTS Series 4 شود و جایزه ۵ هزار دلاری (و عنوان قهرمانی ای که در فصل دوم BTS به تیم Execration واگذار کردند) را به دست بیاورند. TnC با قرار گرفتن در جایگاه دوم ۳ هزار دلار و Orange Taring و MVP.Phoenix که مشترکا به مقام سوم رسیدند هر کدام یک هزار دلار به دست آوردند.

با وجود این که Fnatic بازی فینال را با نتیجه ۳-۰ به سود خود به پایان رساند باز هم شاهد بازی های نسبتا طولانی (میانگین زمان هر گیم ۴۰ دقیقه) بودیم که بخشی از این به دلیل مقاومت شدید TnC و بخش دیگر به دلیل پیک های نه چندان تهاجمی Fnatic بود. درفت های تیم TnC بیشتر روی Mid Game و Late Game متمرکز بودند در حالی که درفت Fnatic برای MidOne هیرو های نیازمند به فارم و برای ساپورت تیم Dj هیرو های به شدت متکی به لول تدارک دیده بود که با سبک معمول این دو بازیکن متفاوت بود. با این وجود بازیکنان Fnatic در نهایت موفق شدند TnC را وادار به واگذار کردن بازی کنند و به این تیم اجازه استفاده از پتانسیل Late Game پیک های خود را ندادند.

BTS Series SEA یک تورنومنت آنلاین است که توسط BeyondTheSummit برای منطقه آسیای جنوب شرقی برگزار می شود. برگزار کنندگان BTS قصد دارند در طی سال های ۲۰۱۵-۲۰۱۶ مبلغ ۶۰ هزار دلار به جوایز این تورنومنت ها به منظور کمک به رشد صحنه حرفه ای دوتا در این منطقه کمک کنند. اطلاعات در مورد BTS Series 5 در هفته های آینده اعلام خواهد شد.

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: NeVeRMinD دیگر مطالب ارسال شده توسط

ارسال یک پاسخ