تیم MYM در دوتا ۲ منحل شد

تیم MYM
توسط - موضوع اخبار

مدیر رسمی تیم MeetYourMakers اعلام کرد تیم دوتا۲ آنان دیگر وجود ندارد و منحل شده. پس از آن همه زرق و برق تیم MYM و بی نتیجه ماندن مسابقات آنان و مشکلات پیدا کردن بازیکن پنجم این تیم. تیمی که تاریخچه ای طولانی در عرصه دوتا دارد، دیگر تصمیم به تغییر اعضای خود نگرفت و منحل شد.
56391

MeetYourMaker پس از انتخاب Team Life به عنوان تیم اصلی خود قبل از بهمن ماه ۹۲ زمانی که سازمان آنها بازگشتشان به دوتا۲ را اعلام کرد. این ورود با آن همه زرق و برقش خیلی چیز ها را تغییر داد.
پس از کسب مقام پنجمی در TI reshuffle سازمان این تیم تصمیم بر بازسازی تیم قدیمی خود گرفت،آنها با خبر افزوده شدن Jon”13abyKnight”Andersen که توسط تیم MYM به دوتا۲ آمده بود شروع کردند ولی متاسفانه نتوانستند آنگونه که در دوتا۱ بودند دوتا۲ را نیز تجربه کنند.

مدیر بازی های رایانه ای (MeetYourMakers (Damir Dedic در این باره میگوید:
“من مدت ها بر روی این تیم کار کردم ولی متاسفانه ما نتایج دلخواه خود را نگرفتیم و طرفداران هم به انتظاراتی که از تیم داشتند نرسیدند.این ها دلی تغییرات ما در safe line تیم نیست.از بازیکنان راضی هستم زیرا هر زمان که شخصی جدید وارد تیم میشد با او به خوبی تعامل میکردند. این پایان تیم MeetYourMakers نیست،ما امیدواریم بتوانیم تیمی جدید با تغییراتی بزرگ به زودی معرفی کنیم.

ما از همه کسانی که مارا همراهی کردن متشکریم.”

آخرین ترکیب تیم MYM در دوتا۲ اینگونه بود:

Malthe”Blan”Rendtorff Zimakoff
Jon”13abyKnight”Andersen
Christoffer”Ryze”Winther
Marcus”Ace”Hoelgaard

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: ReGoX دیگر مطالب ارسال شده توسط
If Light Can Not Scape Me, What Hope Have You

ارسال یک پاسخ