جاده ای به سالن Benaroya

جاده ای به Benaroya Hall
توسط - موضوع اخبار

مرحله گروهی همانطور که شروع شده بود تمام شد، مسابقات حذفی.

مسابقه حذفی امروز بین LGD و Dignitas است و مشخص می شود که چه کسی به Upper Bracket سعود می کند و چه کسی به Lower Bracket سقوط می کند. برنده صاحب همه چیز می شود.

با برد LGD و باخت Dignitas، این بدین معناست مانند تمام اعضای Lower Bracket این تیم در سرزمینی است که هر باخت برابر است با حذف شدن از کل تورنومنت.

LGD از امتیاز امنیت Upper Bracket برخوردار خواهد شد،اگر یک بازی را ببازد به Lower Bracket سقوط خواهد کرد جایی که یک باخت از حذف فاصله داری اما هنوز داخل توزنومنت هستی. سال قبل IG از Lower Bracket بالا آمد تا برنده همه چیز شود. پس همانطور که می بینید هیچکس از مسابقات, حذف شده تلقی نمی شود تا وقتی که کاملا در Lower Bracket نابود شوند.

ما همچنین مسابقات اخیر تک به تک را تمام کردیم و این پنجشنبه شما قادر خواهید بود که مسابقه بین Mushi و iceiceice رو ببینید. صاحبان Compendium که در International Fantasy Challenge شرکت می کنند چند روزی وقت دارند تا در مورد انتخاب هایشان عمیق تر فکر کنند. شما هنوز تا چهارشنبه ظهر وقت دارید تا انتخاب های خودتون رو قفل کنید. پوشش ما مجددا از چهارشنبه حدود ساعت ۱۱ صبح از Benoraya Hall آغاز خواهد شد. تا آن موقع، برای اینکه از هم جدا نشیم، شاید بهتر است باهم در ارتباط باشیم، در Twitter به ما ملحق شید تا در مورد پشت صحنه این چند روز شما را مطلع کنیم و همچنین در مورد تیم های Fantasy صحبت کنیم.

حتما چهارشنبه با ما همراه باشید.

یک نکته جادویی در مورد مرحله اصلی مسابقات که در سالن Benaroya Hall برگزار می شود وجود دارد. این سالن تورنومنت را از یک سالن کنفرانس ساکت با یک داور و چند گزارشگر به یک اتمسفر پر از انرژی و هیجان و هزاران طرفدار در حالیکه جیغ می زنند تبدیل کرده ایم. این می تواند یک تیم را دگرگون کند، به آن ها انرژی بدهد، به آن ها یک زندگی جدید ببخشد. این تورنومنت متعلق به همگی است.

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: Mr.Legendary دیگر مطالب ارسال شده توسط
نیازمند نویسنده برای سایت دوتا 2 ویکی. اگر علاقمند هستید لطفا از طریق تماس با ما در سایت اقدام نمایید

ارسال یک پاسخ