جانشین LiL_HaRDy در VP.Polar مشخص شد

season5
توسط - موضوع اخبار

بازیکن نقش ساپورت تیم VP.Polar ، ایلیا “LiL_HaRDy”ایلیوک در زمان مقرر موفق به گرفتن ویزای آمریکا برای D2L نشد و برای فینال تورنومنت LAN کسی جایگزین او نخواهد شد به جز جیمی “DeMoN” هو. این اولین حضور رسمی DeMoN از ماه سپتامبر خواهد بود.

بعد از جا به جایی امروز در ترکیب تیم EG ، جا به جایی موقتی دیگری نیز برای مسابقات حذفی پیش رو D2L اعلام شد. بر اساس آخرین اطلاعات، تیم VP.Polar نیز به همراه یک بازیکن جدید به جای ایلیا “LiL_HaRDy” ایلیوک که موفق نشد ویزای خودش را تا قبل از کریسمس دریافت کند به لاس وگاس مسافرت میکنند. جیمی “DeMoN” هو به عنوان تکمیل کننده ی تیم برای این تورنومنت انتخاب شده است و به احتمال قریب به یقین نقش ساپورت را بر عهده خواهد گرفت.

حضورDeMoN به عنوان بازیکن جانشین در رقابت های LAN آمریکا نسبتا عادی شده و به همین دلیل لقب ” سرباز مزدور ” را گرفته است. علی رغم نبودن در ترکیب اصلی تیم ، پرکردن جای خالی بازیکن ها و کمک کردن به تیم تا دست یافتن به مقام های برتر ، برای DeMoN راحت به نظر می رسد. در ژانویه ۲۰۱۴ ، او به تیم Fnatic کمک کرد تا به مقام دوم در مسابقات D2L #4 دست یابد، و دو ماه بعد در مسابقات SXSW Monster Invitational همین کار را برای Cloud9 تکرار کرد. آخرین حضور رسمی DeMoN در ترکیب اصلی به ماه سپتامبر ۲۰۱۴ در تیم Greg Squad ، چند هفته پس از جدا از Team Liquid باز می گردد.

اولین بازی VP.Polar به همراه DeMoN در روز پنجم ژانویه در ساعت ۲۰٫۰۰ به وقت CEST در مقابل تیم CDEC برگزار خواهد شد. پخش زنده ی مسابقه از D2L استودیو انجام خواهد گرفت.

ترکیب تیم VP.Polar برای D2L :

Ilya ‘IllidanSTR’ Pevcaev
Alexandr ‘DKphobos’ Kucherya
Andrew ‘MAg-‘ Chipenko
Artsiom ‘Fng’ Barshak
Jimmy ‘DeMoN’ Ho (بازیکن جانشین)

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: Mr.Legendary دیگر مطالب ارسال شده توسط
نیازمند نویسنده برای سایت دوتا 2 ویکی. اگر علاقمند هستید لطفا از طریق تماس با ما در سایت اقدام نمایید

ارسال یک پاسخ