جذب XBOCT و Ghostik توسط تیم Spirit به قیمت از دست دادن شانس حضور مستقیم در TI6

new spirit
توسط - موضوع اخبار

به نظر می رسد نتایج ناامید کننده Team Spirit در مسابقات انتخابی آزاد Manila Major، جایی که این تیم با شکست در مقابل Fantastic Five از مسابقات حذف شد، منجر به تغییراتی در ترکیب هر دو تیم Spirit و Fantastic Five شده است.

دیروز خبر جدایی XBOCT و Ghostik که به ترتیب نقش کری و آف لین را در تیم Fantastic Five به عهده داشتند در پیج رسمی Fantastic Five در vk اعلام شد:

“ترکیب تیم Fantastic Five دستخوش تغییرات بزرگی شده است. Alexander ‘XBOCT’ Dashkevich و Andrey ‘Ghostik’ Kadyk از تیم ما جدا شده اند. بدینوسیله از تلاش و کمک های این دو بازیکن برای پیشرفت و رشد تیم تشکر می کنیم و برایشان آرزوی موفقیت در عرصه حرفه ای را داریم.”

همزمان با این تغییر، Team Spirit نیز جدایی Ilya ‘Illidan’ Pivcaev و Andrey ‘ALWAYSWANNAFLY’ Bondarenko از تیم را اعلام کرد. امروز نیز خبر پیوستن XBOCT و Ghostik به Spirit نیز اعلام شد که به معنی تعویض بازیکن بین دو تیم Fantastic Five و Spirit است. در تیم Spirit نیز Funn1k همبازی سابق XBOCT نقش ساپورت را برای او به عهده خواهد گرفت و Ghostik به جای او بازیکن Offlane تیم خواهد بود.

اعلامیه تیم Spirit در این باره:

“بدینوسیله از Andrey (Alwayswannafly) برای زحماتی که برای تیم Spirit از ابتدای شکل گیری این تیم کشیده تشکر می کنیم. در ۵ ماه همکاری ما توانستیم با او به Shanghai Major و سه تورنومنت دیگر در مینسک (پایتخت کشور بلاروس)، Wuxi (چین) و کیف (اوکراین) برسیم و همچنین موفق به بردن اولین جایزه مان در ProDota Cup Europe شویم. Ilya (Illidan) هم با تجربه خودش استراتژی ها و تاکتیک های جدیدی را به تیم آورد. همچنان مثل سابق از او در رقابتش با Miracle در رنکینگ MMR (ایلیدان هم اکنون با اختلاف حدود ۲۰۰ MMR با Miracle از تیم OG دومین بازیکن برتر اروپا است) حمایت می کنیم. بچه ها، شما تاثیر بزرگی بر روی Team Spirit گذاشتید! از شما برای بازی تان تشکر می کنیم و امیدواریم هر کجا که می روید موفق باشید!”

ترکیب فعلی Team Spirit:

Alexander ‘XBOCT’ Dashkevich
Bogdan ‘Iceberg’ Vasilenko
Andrey ‘Ghostik’ Kadyk
Gleb ‘Funn1k’ Lipatnikov
Artur ‘Goblak’ Kostenko

با این تغییرات، عملکرد تیم Spirit در تورنومنت های آینده تاثیری در دعوت مسقیم این تیم به TI6 نخواهد داشت و این مسئله بدین معناست که این تیم در صورت تمایل به حضور در TI6 باید در مسابقات انتخابی آزاد شرکت کند.

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: NeVeRMinD دیگر مطالب ارسال شده توسط

یک دیدگاه در "جذب XBOCT و Ghostik توسط تیم Spirit به قیمت از دست دادن شانس حضور مستقیم در TI6"

  1. امید ۱۳۹۵/۰۲/۳۰ در ۱۱:۳۸ - Reply

    از XBOCT چاقال تر تو دنیا و جود نداره هر جا میره اونجا رو به لجن میکشه.

ارسال یک پاسخ