حذف شدن دو تیم قهرمان از Manila Major

Secret FB
توسط - موضوع اخبار

در دور اول مرحله حذفی Manila Major، دو تیم EG و Secret که به ترتیب برنده TI5 و Shanghai Major بودند در دسته پایین از مسابقات حذف شدند. در این مطلب مروری خواهیم داشت بر بازی های این دو تیم در برابر VG.Reborn و Empire. این بازی ها، مثل تمام بازی های دیگر دسته پایین، به صورت تگ گیمی (Best of 1) انجام شدند.

Evil Geniuses – VG.Reborn
g11
در ابتدای بازی EG به شدت روی VG در لاین فشار وارد کرد و چندین بار موفق به کشتن Dragon Knight در لاین میانی و همچنین Slardar آف لین به کمک Bane و Axe شدند. تیم VG که می دانست این وضع نمی تواند ادامه پیدا کند، چند بار با استفاده از فرصت، در حالی که EG در حال حمله به تاور های tier 1 بود موفق به گرفتار کردن و کشتن Death Prophet شدند. این حرکت به VG اجازه داد تا بتوانند کمی فارم کرده و آیتم های اصلی خود را به دست بیاورند. VG سپس با استفاده بهینه از Shadow Blade بر روی Dragon Knight و Blink بر روی Slardar موفق به بردن چند تیم فایت شد و توانست دوباره به بازی بازگردد. این چند تیم فایت نسبتا موفق و همچنین یک فایت عظیم نزدیک Roshan که منجر به نابود شدن تقریبا تمامی هیرو های EG شد باعث شد تا VG.R بتواند از تیم حریف پیشی بگیرد. از آن جا به بعد هم چینی ها با ترکیب اسپل Glimpse هیروی Disruptor و بلینک هیروی Slardar با دمیج خالص Dragon Knight و Lifestealer توانستند بازی را به سود خود به پایان برسانند. در انتهای بازی درست قبل از تسلیم شدن EG، هیروی Lifestealer موفق به گرفتن یک Rampage شد و بازی را با KDA 14/1/19 به پایان رساند.

Team Empire – Team Secret
g22
Empire که در این بازی با یک درفت قوی در برابر Secret به میدان آمده بود، توانست در ابتدای بازی عملکرد قوی ای داشته باشد، اما بعد از یک تیم فایت بزرگ در دقیقه ۱۳ بازی که منجر به نابود شدن ۴ هیروی Empire شد تیم Secret توانست وضع بازی را به نفع خود تغییر دهد. بازی تقریبا به صورت برابر ادامه یافت، اما در نهایت یک آلتیمیت ضعیف از هیروی Tidehunter تیم Secret که تنها یک نفر را گرفتار خود کرد باعث ایجاد فرصت برای Empire و نابود شدن چهار هیروی Team Secret و یک سربازخانه ی این تیم شد. در ادامه نیز تیم Empire با فرار از آلتیمیت های Tidehunter و مقابله به مثل به وسیله آلتیمیت Sand King وضع بازی را به سود خود نگه داشت. هیروی Lifestealer تیم Empire پس از به دست آوردن Aegis of the Immortal به سادگی وارد لاین بالای تیم حریف شد و تاور Tier 3 و سربازخانه های لاین بالا را نابود کرد. وقتی هم که تیم Secret به او حمله کرده و سعی در به دام انداختن و کشتن او داشتند، چهار هیروی Empire وارد فایت شده و با نابود کردن هیرو های Team Secret پیروز بازی شدند.

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: NeVeRMinD دیگر مطالب ارسال شده توسط

ارسال یک پاسخ