حذف شدن Virtus Pro از The Summit 5 به دلیل عدم رعایت قوانین

VP_denied_small
توسط - موضوع اخبار

تیم Ad Finem به جای Virtus Pro، برنده مسابقات انتخابی اروپایی The Summit 5، به این تورنومنت LAN خواهد رفت، چرا که VP در بازی نهایی مسابقات انتخابی بدون اطلاع دادن به ادمین ها، ALOHADANCE را در میان بازی جایگزین Vladimir ‘No[o]ne’ Minenko، بازیکن کری تیم Vega Squadron کرده بود.

مسابقه نهایی در تاریخ ۹ خرداد بین دو تیم Ad Finem و Virtus Pro برگزار شد. در گیم سوم بازی با دیسکانکت شدن ALOHADANCE دچار یک وقفه ۲۰ دقیقه ای شد. Virtus Pro از تمام ۱۰ دقیقه وقت تایم اوت خود استفاده کرد، اما پس از سپری شدن این ده دقیقه VP دوباره درخواست دو دقیقه تایم اوت کرد و fng گفت که ALOHADANCE مجبور شده به یک کافی نت برای ادامه بازی برود و منتظر دریافت کد (احتمالا کد استیم گارد موبایل) است. تیم Ad Finem از وقت تایم اوت خود برای کمک به VP استفاده کرد، اما پس از گذشت ۲۰ دقیقه ALOHADANCE به بازی برنگشت و Virtus Pro مجبور به ادامه بازی به صورت ۴ نفره شد و نهایتا Ad Finem با پیروزی در این گیم به امتیاز ۲-۱ رسید.

VP code game 3

در آغاز گیم چهارم بازیکنان VP اعلام کردند اینترنت ALOHADANCE دوباره وصل شده و او می تواند دوباره به بازی ادامه دهد. خود Alohadance نیز در توییتر گفت “حالا اینترنتم کار می کنه”. VP در این گیم با پیک کردن هیروی Juggernaut برای کری خود موفق به پیروزی و کشاندن بازی به گیم پنجم شد. در میانه بازی، تماشاچیان بازی در ردیت متوجه تفاوت بیلد آیتم Juggernaut با بیلد معمول ALOHADANCE و همچنین استفاده از جایگاه متفاوتی برای قرار دادن TP Scroll در اینونتوری شدند که نشانگر استفاده بازیکن از تنظیمات متفاوت بود.

tp aloha

jugger TP

شب گذشته مدیریت Virtus Pro در بیانیه ای به استفاده تیم از بازیکن کری Vega Squadron به جای ALOHADANCE اعتراف کرده و جایگاه تیم در The Summit 5 را واگذار کرد.

“بدینوسیله از هواداران خود، BTS، تیم رقیب و همچنین تمامی هواداران دوتا ۲ عذر خواهی می کنم. ما متوجه هستیم که بر خلاف قوانین رفتار کردیم و می دانیم که نمی توانیم به مرحله اصلی تورنومنت صعود کنیم.” -Anton Cherepennikov

Beyond the Summit نیز در توییتر اعلام کرد که Ad Finem جای Virtus Pro را در The Summit 5 خواهد گرفت.

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: NeVeRMinD دیگر مطالب ارسال شده توسط

ارسال یک پاسخ