دخالت Valve در ترکیب تیم ها

24882-1405714917 - Copy
توسط - موضوع اخبار

Valve ، با نزدیک شدن TI ، سیاست های خود و Dota 2 را درباره تیم ها در آینده اعلام خواهند کرد. شخصی که خواسته است ناشناس بماند ، در مصاحبه با GosuGamers ، درباره سیاست های Valve درباره ترکیب تیم ها صحبت کرده است. به گفته او ، تیم ها اگر علاقه دارند که به مسابقات و وقایع مهم دوتا دعوت شوند ، باید یک ترکیب مشخص و رسمی از اول سپتامبر داشته باشند. هر تیم نیز مجاز به داشتن حداکثر ۲Stand-In خواهد بود. او همچنین اضافه کرد که Valve میخواهد نقش بیشتری در تیم ها و کنترل ترکیب آنها اجرا کند و به ۴December اشاره ای کرد و گفت که اتفاق مهمی در این تاریخ رخ خواهد داد. او درباره این اتفاق حرفی به میان نیاورد.

تلاش های Valve در این زمینه ، قطعا به رشد دوتا کمک خواهد کرد و باعث یکدست شدن تیم ها خواهد شد و دوتا را به سوی حرفه ای تر شدن ، پیش خواهد برد.

اشتراک گذاری

 • Facebook
نویسنده: PhoenixOfTheWorld دیگر مطالب ارسال شده توسط
Playing Dota usually , Fighting with noobs actually!

۴ دیدگاه در "دخالت Valve در ترکیب تیم ها"

 1. iM-NeverMOre ۱۳۹۴/۰۵/۰۱ در ۱۲:۴۴ - Reply

  slm dagigan chand rooz monde be t15 ta shoro beshe manzoram mosabegate??

  • PhoenixOfTheWorld ۱۳۹۴/۰۵/۰۱ در ۱۵:۰۷ - Reply

   Wild Cards 26th July
   Group Stage 27th July
   Main Event 3rd August

 2. mamad ۱۳۹۴/۰۵/۰۲ در ۱۴:۲۲ - Reply

  wild card و group stage چین چه فرقی دارن ؟

  • PhoenixOfTheWorld ۱۳۹۴/۰۵/۰۲ در ۱۵:۰۵ - Reply

   TI Group Stage متشکل از ۲ گروه ۸ تیمی است.
   حدود ۲ ماه قبل از شروع مسابقات ، ۱۰ تیم به طور رسمی به مسابقات دعوت میشوند. ۶ تیم باقی مانده ، از طریق Qualification ها به مساقات میایند. هر قاره یک Qualification داره و در کل ۴ Qualification برگزار میشه . برندگان هر کدام از Qualifier ها ، مستفیم به Group Stage میایند اما تیم های دوم ، هم به سیاتل میایند و قبل از شروع مسابقات ، برای ۲ جای باقی مانده باهم بازی میکنند. ۲ تا از این تیم ها ، به GroupStage میایند و اسم بازی هاشون ، WildCard یا Play-In است.

ارسال یک پاسخ