دسته بندی تیم ها در مرحله گروهی Manila Major

blog_manila_announcement
توسط - موضوع اخبار

۱۶ تیم شرکت کننده در Manila Major در ۴ گروه قرار گرفته اند تا در تاریخ ۱۴ خرداد برای رسیدن به مرحله حذفی Manila Major که با فرمت Double Elimination (تیم های بازنده به دسته پایین سقوط خواهند کرد و در صورت باخت در دسته پایین به طور کامل از مسابقات حذف خواهند شد) برگزار می شود با یکدیگر رقابت کنند.

بازی های هر چهار گروه بدون شک دیدنی خواهند بود، اما در این میان گروه B با حضور دو تیم Digital Chaos و Team Secret به شدت هیجان انگیز تر از دیگر گروه ها به نظر می آید، چرا که این اولین رویارویی دو Digital Chaos و Team Secret پس از فصل نقل و انتقالات بهار خواهد بود. Team Secret از زمانی که Misery و w33 تیم را ترک کردند در تلاش برای برقراری تعادل در تیم با بازیکنان تازه خود بوده در حالی که Digital Chaos هم اکنون در حال حکمرانی بر عرصه حرفه ای در آمریکای شمالی است و تاکنون موفق به رسیدن به ۴ LAN و شکست تیم هایی همچون compLexity و حتی Evil Geniuses شده است. Natus Vincere و Wings Gaming (برنده ESL One Manila) نیز به همراه Secret و Digital Chaos در گروه B حضور خواهند داشت، بنابراین کسب دو جایگاه اول در این گروه برای هر چهار تیم کار دشواری خواهد بود.

manila groups

تیم Liquid که هم اکنون در جایگاه اول رنکینگ جهانی وبسایت GosuGamers قرار دارد نیز در کنار Fnatic, Alliance و Vici Gaming.Reborn که موفق به پیروزی در تورنومنت Starladder Dota 2 Invitational شد در گروه C قرار گرفته است. در دو گروه دیگر نیز به نظر می رسد شاهد رقابت های نسبتا برابر هستیم. با وجود این که دو تیم Evil Geniuses و OG تیم های برتر گروه های خود محسوب می شوند، باید تیم هایی را شکست دهند که اخیرا عملکرد بسیار خوبی داشته اند.

اشتراک گذاری

 • Facebook
نویسنده: NeVeRMinD دیگر مطالب ارسال شده توسط

۴ دیدگاه در "دسته بندی تیم ها در مرحله گروهی Manila Major"

 1. abjeez ۱۳۹۵/۰۳/۱۰ در ۱۳:۱۵ - Reply

  ممنون بابت این مطلب من امروز رنکینگ جهانی وبسایت GosuGamers رو چک کردم Liquidتیم اوله و گروه خیلی سختی داره

 2. Fb ۱۳۹۵/۰۳/۱۱ در ۱۵:۱۸ - Reply

  A: OG-Newbee
  B: wings-DC
  C:TL-Fantic
  D:MVP-LGD

 3. mj ۱۳۹۵/۰۳/۱۱ در ۱۸:۲۵ - Reply

  یه سوال !؟؟؟
  این الان همون مسابقات اینترنشنال ۲۰۱۶ میشه یا چی … ؟ سوال بعدی اینکه بوک تا چه مدت دیگه فعال هس ؟؟؟

  • Mr.Legendary ۱۳۹۵/۰۳/۱۲ در ۱۱:۴۸ - Reply

   خیر مسابقات Ti6 بعد از این مسابقات هست. کتاب ۲-۳ ماهی هست

ارسال یک پاسخ