دعوای Arteezy و KuroKy در شبکه های اجتماعی

76477
توسط - موضوع اخبار

با برگشتن Arteezy به EG ، و مقصر دانستن Kuro S. ‘KuroKy’ Takhasom ، شاهد بحث های زیادی درباره این مسئله بوده ایم و مردم و بازیکنان ، نظر خود را در این باره میدهند و آینده Team Secret ، هر روز تیره تر میشود.

با اخراج شدن Kurtis Aui_2000 Ling از EG ، بحث ها آغاز شد و اکنون ، حرف های Arteezy ، آتش بحث و دعوا هارا شعله ور تر کرده است. او ، اوایل امسال از EG به Secret آمد و پس از برگشتنش به EG ، گفته است که ترک کردن این تیم اشتباه محض بوده است. Arteezy از تمام هم تیمی هایش جز KuroKy تشکر و قدردانی کرده است و گفته است : من میتوانستم بیشتر تلاش کنم و به S4 کمک کنم. من تلاش کردم نفرت ام از KuroKy را نادیده بگیرم. میتوانستم بسیار بیشتر تلاش کنم اما نکردم و خراب کردم ، شاید حتی به باختن در TI نیز کمک کرده باشم. من خراب کرده ام اما از این اتفاق ، عبرت میگیرم تا در آینده همچین اشتباهاتی نکنم. Arteezy ادعا کرد که تنها او با بودن KuroKy در تیم مشکل نداشته است و گفته است که تصور مردم از من ، یک نوجوان مسخره و از خودراضی است درحالی که همه KuroKY را یک آدم فروتن ، آرام و خوب میبینند ، و معلوم است که مردم طرف چه کسی را میگیرند.

KurokY نیز به حرف های Arteezy جواب داده است و قبول کرده است که در دو بازی آخر تیم خوب بازی نکرده است و ممکن است این دلیل نا امیدی و عصبانی بودن Arteezy باشد. او در جواب عصبانیت Arteezy گفته است که یک نفر در غالب یک تیم ، برنده یا بازنده میشود و یک نفر به طور کامل ، مقصر ناکامی تیم نیست. با آلوده شدن اتمسفر درگیری لفظی و روانی جامعه درمورد اختلاف KuroKy و Arteezy بیشتر شد. این هرج و مرج همینطور باعث شد بسیاری از افراد شناخته شده در این مورد چیزی برای گفتن نداشته باشند با این حال Ludwig ‘zai’ Wåhlberg با وجود نکوهیده شمردن این اتفاق , تصمیم گرفت تا در هر حال دیدگاه خودش را در مورد سمی بودن فضای ردیت در چنین مواقعی اینطور بیان کند :

چیزی که من میخواهم بگویم این هست که هیچ نظارتی بر صحت اطلاعاتی که به (سایت) Reddit راه پیدا میکنند نیست و به دلیل کمبود بزرگ اطلاعات , با کمبود گزارش های بدون قرض و بی طرفانه رو به رو هستیم چرا که بیشتر تبادل نظرها بر پایه ی حدس و گمانه زنی انجام میشود و در بحث ها علاقه ای به اطللاعات و جزییات واقعی وجود ندارد. Zai ، درباره درستی حرف هیچ کدام حرفی نزده است و فقط گفته است که ممکن است Arteezy ناآارام و پرخاش گر باشد اما چیز هایی که گفته و نوشته است ، دروغ نیستند اما کاملا هم درست نیستند. KuroKy در اکثر صحبت های خود ، سعی کرده است که تقصیر را از سر خود باز کند. صداقت Arteezy ، از طرف Theeban ‘1437’ Siva ، مربی Secret نیز تائیید شده است.

سرنوشت این دعوا و این که حق با کی است ، به احتمال زیاد هیچ وقت معلوم نمیشود و Team Secret ، در حال فروپاشی است. جدا شدن Arteezy و عقب نشستن Zai برای ادامه تحصیلات ، این تیم را با ۳ بازیکن ، رها کرده اند. با توجه به بیانیه تیم و توئییت Zai ، این بازیکن ممکن است جایگزین تیم در تورنومنت های بزرگ پیش رو باشد اما سرنوشت ۳ بازیکن دیگر تیم ، مشخص نیست و این تیم ، در روز های آینده ، خبر های بیشتری درباره Roaster خود خواهد داد.

اشتراک گذاری

 • Facebook
نویسنده: PhoenixOfTheWorld دیگر مطالب ارسال شده توسط
Playing Dota usually , Fighting with noobs actually!

۱۱ دیدگاه در "دعوای Arteezy و KuroKy در شبکه های اجتماعی"

 1. mamad ۱۳۹۴/۰۵/۲۸ در ۱۳:۴۳ - Reply

  از امروز ایرانیا میریزن فیسبوک rtz

 2. XaWolf ۱۳۹۴/۰۵/۲۸ در ۱۴:۱۵ - Reply

  یک اتفاق همیشگی و روتین بعد باخت :
  کری تیم همه کاسه و کوزه ها رو سر بازیکن ساپورت میشکونه!!! چیز جدیدی نیست!!!

  • مهدی ۱۳۹۴/۰۵/۲۹ در ۱۰:۲۶ - Reply

   کاملا مشخص بود که تو بازی با تیم VP
   کروکی اصلا خوب بازی نمیکرد و باعث شد rtz که luna بازی میکرد تا آخر بازی fail بشه و بازی رو شکست بخورند.rtz حق داشته
   کروکی هم که خودش گفت تو دو بازی آخر بد بازی کرده

 3. رضا ۱۳۹۴/۰۵/۲۸ در ۱۷:۵۷ - Reply

  به rtzباید گفت
  هیچ وقت یه ایرانی رو تهدید نکن
  D:

 4. mojtaba ۱۳۹۴/۰۵/۲۸ در ۲۰:۱۱ - Reply

  سلام
  واقعا جای تاسف داره من خودمم برام یه همچین اتفاقی افتاده (بین دوستان در نقش ساپورت)
  کری زیر خ…یه های ساپورتر ها قوی میشه ولی اخر سر اگه نتیجه نگیرن مقصر ساپورتره و اگه نتیجه ای هم بگیرن همه از کری تیم میگن و ساپورتر هیچی…

 5. porya ۱۳۹۴/۰۵/۲۸ در ۲۲:۰۲ - Reply

  من خودم همیشه فش میخورم D: چه ساپورتر خوب باشم چه بد :/ عادت کردم

 6. علی ۱۳۹۴/۰۵/۲۸ در ۲۲:۱۷ - Reply

  انصافا چرا همه چی سره ساپورتر ها خراب میشه
  اگه خوب باشی وظیفته اگه بد باشی یعث باخت تیمی
  اگه کری نتونست خوب باشه تقصیر ساپورت
  اگه کری خوب بود که هیچی ساپورت وظیفشه دیگه!!!

 7. ne$Tor ۱۳۹۴/۰۵/۲۹ در ۰۰:۱۲ - Reply

  هیچ وقت یه ایرانی ــو تهدید نکن :)))
  عالی بود :)))

 8. kuro ۱۳۹۴/۰۵/۲۹ در ۰۹:۵۵ - Reply

  من کری ام … ولی میفهمم ساپورتا چی میگن D:

 9. رضا ۱۳۹۴/۰۵/۲۹ در ۱۶:۲۰ - Reply

  قابلی نداشت

 10. mahdi ۱۳۹۴/۰۵/۲۹ در ۲۲:۱۵ - Reply

  rtz فکر کرده که تو نرمال گیم داره بازی می کنه که با اشتباه یک بازیکن اونم شروع کنه به فید دادن و کمک به باخت تیم کنه .

ارسال یک پاسخ