دوتا ۲ در هفته ای که گذشت (۱۰ اسفند ۱۳۹۴)

weekin_650
توسط - موضوع اخبار

آغاز لیگ Click-Storm Pro:

تورنومنت Click-Storm Pro که برای تیم های آسیا، روسیه و سایر کشور های اروپایی می باشد شش هفته پیش با شروع مسابقات انتخابی آغاز به کار کرد هم اکنون به مرحله حذفی رسیده است. شانزده تیم که نیمی از آن ها به صورت مستقیم به مرحله اصلی دعوت شدند و نیمی دیگر با پیروزی در مسابقات انتخابی به این مرحله رسیدند برای جایزه ۳۳۰۰ دلاری در بازی های سه گیمی (Best of 3) با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

مشخص شدن برنامه مرحله حذفی Shanghai Major:

کمتر از یک ساعت پس از به پایان رسیدن آخرین بازی مرحله گروهی تورنومت Shanghai Major برگزار کننده تورنومنت، Perfect World، برنامه مرحله گروهی تورنومنت شانگهای را اعلام کرد. مرحله حذفی در تاریخ ۱۲ اسفند ماه آغاز می شود و تا ۱۶ اسفند ادامه خواهد داشت. سیستم مرحله حذفی همانند Frankfurt Major خواهد بود، یعنی تیم هایی که در مرحله گروهی در گروه های خود مقام های اول و دوم را کسب کردند در راند اول و دوم تورنومنت بازی های سه گیمی (Best of 3) و تیم های سوم و چهارم بازی های تک گیمی (Best of 1) خواهند داشت. برنامه روز اول مرحله حذفی (۱۲ اسفند ۱۳۹۴) به شرح زیر می باشد:

Alliance – Team Liquid
MVP Phoenix – LGD Gaming
EHOME – Team Archon
Team Spirit – ComLexity Gaming
Virtus.Pro – Vici Gaming
CDEC Gaming – Team Newbee

بازی های دیگر راند اول یعنی Evil Geniuses – Fnatic و OG – Team Secret هم در تاریخ ۱۳ اسفند برگزار خواهند شد.

کنار گذاشته شدن James “2GD” Harding و گروه تدارکات Shanghai Major:

در روز دوم تورنومنت، استریم انگلیسی Shanghai Major همانند روز قبل با تاخیر آغاز شد، و بعدا در همان روز جیمز هاردینگ اعلام کرد پس از بازی دوم مرحله گروهی اخراج شده است و دیگر در تورنومنت حضور نخواهد داشت. روز سوم هم بدون تیم تدارکات استریم انگلیسی پیش رفت و در همان روز Gabe Newell رئیس کمپانی Valve پست زیر را در وب سایت ردیت قرار داد:

2gd shanghai

“دو چیز:
۱)جیمز. ما قبلا با جیمز مشکلاتی داشتیم. بعضی از کارکنان Valve لابی کردن که اون دوباره به عنوان مجری برگرده چون حس می کردن لیاقت یه شانس دوباره رو داره. این کارمون اشتباه بود. جیمز یه عوضی ـه و ما دیگه باهاش کار نخواهیم کرد.

۲)حالا که در مورد اخراج داریم حرف می زنیم، بذارین بگم که ما تیم تدارکاتی که باهاشون سر Shanghai Major کار کردیم رو هم داریم اخراج می کنیم. اون ها دارن توسط افراد دیگه ای جایگزین می شن و امیدواریم بتونیم وضع رو تا قبل از شروع اصل تورنومنت تغییر بدیم.

مثل همیشه، می تونید به من از طریق gaben@valvesoftware.com پیام بدید.”

۲GD هم در جواب متنی ۷۰۰۰ کلمه ای با عنوان “جیمز یه عوضی ـه” منتشر کرد. گروه تدارکات KeyTV نیز به گیب نیوول پاسخی دادند که متن آن را می توانید در اینجا بخوانید.

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: NeVeRMinD دیگر مطالب ارسال شده توسط

ارسال یک پاسخ