راه اندازی اولین شبکه تلویزیونی مختص ورزش های الکترونیک در انگلستان

Ginx TV banner
توسط - موضوع اخبار

کمپانی معروف Sky به تازگی خبر راه اندازی یک شبکه ۲۴ ساعته برای ورزش های الکترونیک و تورنومنت های مختلف از جمله ELeague که هم اکنون در جریان است را اعلام کرده است. این عمل بخشی از یک حرکت گسترده در جهت گسترش ورزش های الکترونیک است که در حال حاضر میلیون ها بیننده دارد.

Emma Lloyd از کمپانی Sky در این باره گفت:

“این شراکت جدید به ما کمک می کند که بتوانیم بیشتر ورزش های الکترونیکی و مخاطبان آنها را درک کنیم. ما سعی داریم با کمک برنامه ها و شبکه های جدیدی همچون GINX eSports TV در زمینه ارائه محتوا پیشتاز باشیم. امیدواریم بتوانیم به همراه ITV و Ginx شبکه ای بسازیم که قادر به جذب مخاطبان روزافزون ورزش های الکترونیک باشد.”

Sky به همراه شبکه تلویزیونی ITV قصد دارند با خرید بخشی از سهام Ginx eSports TV و آوردن تورنومنت هایی همچون FACEIT eSports Championship Series, ELEAGUE و The International به تلویزیون توجه عموم را به ورزش های الکترونیک جلب کنند. بازی هایی که تاکنون نمایششان در این شبکه تایید شده Dota 2 و Counter-Strike: Global Offensive هستند. Simon Pitts از ITV درباره این شراکت گفت:

“ورزش های الکترونیک به صورت شگفت انگیزی در حال گسترش هستند و Ginx نیز قصد دارد با ترکیب دو فرم محبوب سرگرمی یعنی بازی های رایانه ای و تلویزیون یک ایده جهانی و خاص را خلق کند. ما مشتاقیم که در آینده با Sky و Fox در جهت جذب مخاطبین جوان، خلق سبک های نو در تلویزیون و گسترش در عرصه جهانی همکاری کنیم.”

Michiel Bakker رئیس Ginx TV نیز در این باره گفت:

“ما قصد داریم پخش تلویزیونی برای مخاطبین عام را به بخشی از اکوسیستم ورزش های الکترونیک که به سرعت در حال رشد هستند تبدیل کنیم. پخش آنلاین با تمرکز بر فاکتور سرگرمی، پخش از Sky و در دسترس قرار گرفتن Ginx برای ۳۷ میلیون بیننده به ما امکان آشنا کردن عامه مردم با ورزش های الکترونیک را می دهد و امیدواریم این روند بتواند برای هواداران قدیمی نیز تجربه تازه ای به ارمغان بیاورد. من همچنین از پیوستن Sky و ITV به سهامداران شرکت خوشحالم، چرا که این دو کمپانی با حضور متمرکز در رسانه و تجربه خود می توانند برای ما سرعت رشد سریعتر را فراهم کنند.”

Ginx TV که در گذشته از طریق Virgin Media قابل دسترسی بود از اوایل تیر ماه به شبکه Sky منتقل خواهد شد. این شبکه بلند پرواز قصد دارد برای ۳۷ میلیون بیننده برنامه های خود را به نمایش بگذارد. بدون شک این حرکت به رشد ورزش الکترونیک و تغییر نظر عامه مردم نسبت به آن کمک خواهد کرد.

اشتراک گذاری

 • Facebook
نویسنده: NeVeRMinD دیگر مطالب ارسال شده توسط

۴ دیدگاه در "راه اندازی اولین شبکه تلویزیونی مختص ورزش های الکترونیک در انگلستان"

 1. amin ۱۳۹۵/۰۳/۲۹ در ۰۰:۵۳ - Reply

  سعید جون ما این شبکه رو میتونیم از طریق ماه از ایران مشاهده کنیم؟(اسم دقیق شبکه چیه؟)
  ممنون که جواب میدین و ممنون از سایت فوق العادتون.
  دست خوش.

  • NeVeRMinD ۱۳۹۵/۰۴/۰۲ در ۰۸:۱۶ - Reply

   Sky مثل اینکه سرویسش پولیه، بعید میدونم بشه توی ایران دید.

 2. Amin ۱۳۹۵/۰۴/۰۲ در ۰۳:۳۷ - Reply

  اقا کسی بلده جواب بده لطفا
  کسی شبکه رو داره میبینه از ایران ؟
  فرکانسشو بده

 3. LoCKeR ۱۳۹۵/۰۴/۱۲ در ۰۳:۴۸ - Reply

  من تمامی پکیج اسکای که ماله ایتالیا هستش رو باز میکونم با اکانت ریوکم ولی این کانال بینشون نیست اگه کسی حتی اسمش رو تو رسیور دید لطفا اسم یا فرکانس کانال رو اینجا بگه ممنون میشم

ارسال یک پاسخ