اوضاع و احوال تیم ها در پایان روز سوم Group Stage

مسابقات International 2015 دوتا 2
توسط - موضوع اخبار

CDEC به طور حتم در Higher Bracket قرار خواهد گرفت و Cloud9 نیز تنها یک برد با این شرایط فاصله دارد، در حالی که iG و Na’Vi محکوم به قرارگیری در Lower Bracket هستند.
CDEC امروز در صدر جدول گروه خود قرار گرفته است امروز کار راحتی در پیش دارد چون در هر صورت در پایان دور گروهی جزء ۴ تیم بالای جدول خواهد بود و در Higher Bracket قرار میگیرد. Cloud9 نیز تنها با بردن یک بازی در مقابل Complexity به Winner Bracket صعود میکند.

در گروه A، تیم‌های Na’Vi و iG به طور حتم در Lower Bracket قرار میگیرند؛ اما در گروه B حضور هیچ تیمی در lower bracket قطعی نیست، هرچند بسیار بعید است که Newbee و MVP.hot6ix به higher breacket صعود کنند زیرا نه تنها باید هر ۴ بازی خود را ببرند، بلکه باید نتیجه‌ی بازی‌های دیگر تیم‌ها نیز به نفع آن‌ها باشد.

طرفداران تیم‌های نواحی SEA(جنوب شرق آسیا) و CIS ( روسیه و کشور‌های اطراف) زیاد از نتایج روز سوم راضی ، نیستند زیرا Virtus.Pro تنها تیم CIS است که در نیمه‌ی بالای جدول قرار دارد؛ و هیچ‌یک از تیم‌های SEA شانس زیادی برای حضور در higher bracket ندارند.


jadval

حرکات برتر روز سوم:


این حرکت ترکیبی نیازمند اجرای بی‌نقصی بود که با vaccum از darkseer آغاز شد. حرکتی که LGD را با خاک یکسان کرد و جلوی آسیب جبران ناپذیری که میتوانست با گرفتن rax وارد کند را گرفت و بعلاوه، چند دقیقه‌ی ارزشمند برای farm تیم Na’Vi خرید.


MVP.Phoenix یک Rapier میخرد و W را فشار میدهد، نتیجه: گریه‌ی طرفداران iG.


Newbee یک Teamfight را در مقابل Empire آغاز میکند، که به سرعت بالا میگیرد. Newbee از Magnusی که بین درخت‌ها بود خبر نداشت.Magnus بدون blink dagger از میان درخت‌ها Skewer میکند و ۲ نفر را با Skewer و ۴ نفر را با Reverse Polarity میگیرد.

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: PhoenixOfTheWorld دیگر مطالب ارسال شده توسط
Playing Dota usually , Fighting with noobs actually!

یک دیدگاه در "اوضاع و احوال تیم ها در پایان روز سوم Group Stage"

  1. mamad ۱۳۹۴/۰۵/۰۹ در ۱۲:۰۵ - Reply

    عالی بهتر از این نمیشه خیلی ممنون پست های نظیر به این پست رو دوباره بزارین ممنون :)

ارسال یک پاسخ