رویاپردازان ، CoL , Ehome و MvP Hot6

20140531145002a0dst8tgildbe2hp
توسط - موضوع اخبار

سه تیم Complexity Gaming , Ehome و MvP Hot6 شاید به عقیده اکثر جامعه دوتا ، کمترین شانس را برای کسب مقام و پیروزی دارا میباشند اما این تیم هارا نباید دست کم گرفت. در ادامه ، خلاصه از عملکرد تیم هارا در ۶٫۸۴ بررسی خواهیم کرد.

EHOME
rotk_g1 league
افتخارات تیم در تورنومنت های اخیر
۹-۱۲th DAC
۵-۸th MDL

Ehome ، یکی از قدیمی ترین تیم های دوتا بوده است. پس از مدتی کم کاری و کسب نتایج ضعیف ، اوایل امسال ، Tang “71” Weny جان تازه ای به این تیم بخشید و Ehome به دوتا ۲ بازگشت. Ehome با دراختیار گرفتن بازیکنانی مثل rOtK و LaNm ، توانست China Qualifiers را با قدرت از آن خود کند و در بزرگرین تورنومنت سال ، جایی برای خود باز کند. تیم ، در پچ ۶٫۸۴ ، بازی های رسمی زیادی انجام نداده است. آنها از رفتن به i-League جا ماندند و در مرحله گروهی MDL نیز از مسابقات حذف شدند. اما با توجه به عملکرد آنها در Qualifier چین ، میتوان گفت که سبک بازی تیم ،هجومی است.

با داشتن بازیکن پرتجربه ای مثل Ehome , rOtK از هیچ Draft ای حراس ندارد و حاضر است هر هیرو ای که Early Initiation قوی ای دارد را در بازی پیک کند. آنها همچنین از پیک کردن هیروهایی با Damage بالا برروی Tower نیز حراسی ندارند و علاقه به در دست گرفتن مپ در دقایق اول بازی دارند. Ehome سعی میکند هرچه سریع تر ، TeamFight های ۵vs5 انجام دهد و حریف خود را مجبور به Fight کند.

EHOME Roster:
Yang ‘Yang’ Pu
Chen ‘Cty’ Tianyu
Bai ‘rOtK’ Fan
Zhang ‘LaNm’ Zhicheng
Liang ‘DDC’ Faming

MvP Hot6
11205117_10205579781827606_1380559323610009784_n
افتخارات تیم در تورنومنت های اخیر
۷th DreamLeague Season 2
۴th i-League Season 2
۴th StarLadder Season 11
۱۳-۱۶th DAC
۴th jD- MLG Pro League Season 1

MvP Hot6 در چند وقت اخیر ، بسیار خوب ظاهر شده اند ، آنها Sea Qualifier را با قدرت بردند. Jesse “JerAx” Vainikka نیز با بازی های هجومی Shadow Demon و Lina ، قدرت هجومی تیم را بالا برده است. MvP Hot6 معمولا در بازیهایش ، پیک اول را به Leshrac اختصاص میدهد. پیک Leshrac برای اولین پیک ، استراتژی تیم را لو نمیدهد ، چون Leshrac میتواند Main Carry تیم ، Mid و یا حتی یک ساپورت معمولی باشد ، MvP علاقه زیادی به دویدن و Initiate کردن با Leshrac ای است که Repel خورده است. آنها همچنین Combo کلاسیک Zeus – BloodSeeker را نیز اجرا میکنند.
در بازی هایشان در Sea Qualifier ، آنها بسیار Agressive بازی کردند ، تا حدی که در دقایق اولیه ، تا Tier3Tower حریف Dive میکردند. با این سبک بازی ، سعی در فلج کردن حریف دارند و در اکثر بازی های Sea Qualifier ، این ترفند را بی نقص اجرا کردند و در ۱۰ دقیقه اول ، اختلاف کیل هارا به ۲۰ میرساندند.

MvP.HOT6 Roster:
Lee ‘Forev’ Sang-don
Pyo ‘MP’ No-a
Lee ‘SunBhie’ Jeong-jae
Jesse ‘JerAx’ Vainikka
Lee ‘Heen’ Seung-gon

compLexity Gaming
MM
افتخارات تیم در تورنومنت های اخیر
۳rd Dota 2 Canada Cup Season 3
۷-۸th Dota Pit League Season 2
۳rd Dota 2 Canada Cup Season 4
۳-۴th BTS Americas

compLexity ، یک کمپانی بنام و مشهور در عرصه eSports است. بازگشت آنها به دوتا ، پارسال رقم خورد. David “MoonMeander” Tan بازیکن مشهور Heroes Of Newerth ، تصمیم گرفت که از HoN به طور کامل به دوتا بیاید. پس از Roster Change های فراوان ، لیست ۵ نفره این تیم برای شرکت در US Qualifier در ماه May ، درآمد. جدا از US Qualifier که coL مقام اول را کسب کرد ، آنها فقط در BTS America شرکت کرده اند و در رده ۴ام به کار خود پایان داده اند. با بازی کردن تنها ۲ تورنومنت با ۶٫۸۴ ، اطلاعات زیادی از نحوه بازی آنها وجود ندارد ، اما نحوه بازی آنها ، نزدیک به دیگر تیم های North America است ، سبکی که در برخی مواقع ، با همه جای جهان فرق دارد. مثلا آنها تصمیم به بن کردن Pudge میگیرند ، بن ای که در قاره های دیگر ، رایج نیست و آنها این بن هارا در BTS America و US Qualifier نیز انجام دادند.
با آمدن Fly و نقش ساپورت او ، coL به سمت پیک Rubick برای او میرود و همزمان ، تلاش میکند که یک Roaming Bounty Hunter نیز در اختیار داشته باشد. در کنار Queen Of Pain , Bounty Hunter نیز یکی از پیک های معمول coL است و این پیک ها ،از استراتژی Heavy Gank تیم خبر میدهند.

compLexity Gaming Roster:
Luis ‘Zyzz’ Perez
Kyle ‘swindlemelonzz’ Freedman
David ‘MoonMeander’ Tan
Zakari ‘Zfreek’ Freedman
Tal ‘Fly’ Aizik

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: PhoenixOfTheWorld دیگر مطالب ارسال شده توسط
Playing Dota usually , Fighting with noobs actually!

یک دیدگاه در "رویاپردازان ، CoL , Ehome و MvP Hot6"

  1. iM-NeverMOre ۱۳۹۴/۰۵/۰۲ در ۰۳:۱۰ - Reply

    mer30 az site khubeton khaste nabashin khoda govat

ارسال یک پاسخ