شرکت Valve دیگر آیتم های دزدیده شده را برنمی گرداند.

steamlala2
توسط - موضوع اخبار

طبق معمول ، شرکت Valve بخش سوال و جواب های مربوط به کلاهبرداری را مخفیانه و بدون اعلام تغییر داده است که بیان می کند آیتم های دزدیده شده در استیم به صاحب اصلی آن باز گردانده نمی شود. تفاوت این روش با روش قبلی در این است که پیش از این ولو در بیشتر موارد اگر افراد از طریق سیستم گزارش کردن با یک اعتراض معتبر و قانونی ، گزارشی ارسال می کردند ،آیتم هارا به شخص قربانی کلاهبرداری باز می گرداند.

تغییرات اخیر ولو در بخش پرسش و پاسخ کلاهبرداری توضیح می دهد که دلیل این تغییر بدلیل این است که جامعه کاربران استیم به یک آیتم ارزش می دهند که حداقل تا حدی توسط کمیابی آن تعیین میشود. اگر تعداد بیشتری از آیتم از طریق بازگردانی آن به استیم وارد شود ، ارزش آن آیتم کاهش می یابد.
راه های بسیاری وجود دارد که یک کلاهبردار می تواند آیتم هارا بدزدد و ولو معتقد است که اطلاعات ارائه شده در سایتشان برای کاهش میزان اسکم ها در آینده مناسب است.

Valve می گوید : ما با تمام قربانیان کلاهبرداری هم دردی می کنیم ولی ما اطلاعات کافی در سایتمان و با سیستم معاملاتمان به کاربران برای اتخاذ تصمیم مناسب در معاملات کمک کرده ایم و کلاهبرداری های معاملاتی قابل جلوگیری هستند.
با این وجود کاربران قربانی کلاهبرداری همچنان به گزارش متخاطیان به ولو تشویق می شوند تا ولو بتواند عدالت را در خصوصشان اجرا کند.

اشتراک گذاری

 • Facebook
نویسنده: Parsa A1E دیگر مطالب ارسال شده توسط

۷ دیدگاه در "شرکت Valve دیگر آیتم های دزدیده شده را برنمی گرداند."

 1. Ring ۱۳۹۴/۰۴/۰۷ در ۱۷:۳۹ - Reply

  دیگه هرکی با این همه امنیتی که استیم گذاشته سرش کلاه بره حقشه . بابا چی کار کنه دیگه استیم از این بیشتر … بعضی ها کلا خیلی ساده و خنگ هستند دیگه چاره ای برای اونها نیست

 2. چاچ ۱۳۹۴/۰۴/۰۷ در ۲۲:۵۲ - Reply

  این سیستم گیفت لعنتی رو بردارن همه چیokمیشه

 3. Dark$un ۱۳۹۴/۰۴/۰۸ در ۱۱:۱۹ - Reply

  همه ی این مشکلات بخاطر این سیستم گیفته. این چند وقت که استیم سیستم ترید رو مدت دار کرد همچی رو به روال بود اما وقتی گیفت رو اوردن دزدیدن خیلی راحت شده
  به نظر من باید برای آیتم های با ارزشی که تازه میاد گیفت رو هم مدت دار کنند . مدتش هم با زمان ترید یکی بشه.
  این کمترین کاریه که میشه کرد… قوانین ترید هم بسیار عالیه.

 4. پوریا ۱۳۹۴/۰۴/۰۸ در ۱۷:۵۶ - Reply

  منم با نظر اون دوست اولمون موافقم که دیگه امنیت بالاست و هرکی که سرش کلاه بره از ساده بودن خودش بوده همچنین گیفت هم به معنای هدیه دادنه و اصلا نباید از گیفت برای تعویض آیتم با کسی که در واقعیت نمیشناسید استفاده کنید اگه کردید عواقبش پای خودتونه نا گفته نماند من خودم هم اینکار کردم یکبار بعدش یارو به حساب خودش بالا کشید فردای همون روز بالای ۵۰تا ریپورت روی اکانت رفت و بلاک شد که بفهمه با هرچیزی نمیشه شوخی کرد :)

 5. امین ۱۳۹۴/۰۴/۱۴ در ۱۴:۳۷ - Reply

  سلام میگم باز اکانت هایی که دزدیده شده رو اگه مدرک داشته باشی پس میده ؟

 6. Mr.Legendary ۱۳۹۴/۰۴/۱۴ در ۱۵:۰۶ - Reply

  اکانت بله

 7. محمد ۱۳۹۴/۰۷/۰۹ در ۱۲:۰۷ - Reply

  سلام ! Omz یعنی این سیستم بازگردانی کارش اینکه ، به حجای اینکه ایتم دزدیده شدن رو برگردونه یک ایتم جدید بده ؟
  ایتم های خود منو با اکانتم زدن انقد تیکت زدم که بعد از دو هفته اکانت را با ایتم ها برگردوندن ایتم ها هم مثل روز اولش بود !
  یا علی

ارسال یک پاسخ