عبور جایزه The International 6 از مرز ۱۷ میلیون دلار

17M
توسط - موضوع اخبار

مبلغ جایزه نقدی تورنومنت The International 2016 که به تازگی در پی حراج محدود پک های Battle Level به ۱۶ میلیون دلار رسیده بود، هم اکنون مرز ۱۷ میلیون دلار را نیز پشت سر گذاشته است. در حال حاضر تنها حدود ۱/۵ میلیون دلار تا شکستن زکورد TI5 باقیست، و این در حالی است که هنوز یک ماه تا شروع TI6 باقی است و سومین صندوق ایمورتال نیز هنوز به بازی اضافه نشده است.

اگر ادعای Valve مبنی بر اضافه شدن ۲۵ درصد از سود فروش Battle Pass (Compendium 2016) صحیح باشد، ۱۵/۴ میلیون دلاری که از سود فروش آیتم های مربوط به بتل پس به جایزه نقدی TI6 اضافه شده است به این معناست که Valve حدودا ۴۶ میلیون دلار از طریق بتل پس امسال به دست آورده است (بدون احتساب ۱۵ میلیون دلار جایزه TI6).

در صورتی که جایزه نقدی TI6 سیر صعودی سال های گذشته را در پیش بگیرد، مبلغ جایزه امسال به ۲۶ میلیون دلار خواهد رسید، مبلغی که همانند تمام دوره های پس از TI3 حدودا ۸ میلیون از جایزه نقدی سال گذشته خود بیشتر است. اما با نگاهی به داده های امسال، احتمال می رود با وجود یک ماه تخفیف Battle Level و همچنین اضافه شدن صندوق ایمورتال ۳ مبلغ جایزه امسال نهایتا به ۲۰ میلیون دلار برسد که رقم محتمل تری است.

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: NeVeRMinD دیگر مطالب ارسال شده توسط

ارسال یک پاسخ