عدم حضور fnatic در WePlay Season 3

ad finem we play
توسط - موضوع اخبار

تیم Fnatic که پیروز مسابقات انتخابی آسیایی دوره سوم WePlay شده بود به دلیل برنامه کاری این تیم قادر به شرکت در این تورنومنت نخواهد بود و تیم یونانی Ad Finem جایگزین این تیم خواهد شد. تیم Fnatic در حال حاضر موفق به پیروزی در تمام مسابقات انتخابی پیش رو شده است و به نظر می آید اکنون این تیم از موفقیت اخیر خود لطمه خورده است. fnatic پس فردا باید در ESL One Manila بازی کند در حالی که WePlay تنها ۴ روز پس از اتمام ESL One Manila آغاز خواهد شد. حضور در سه تورنومنت LAN پشت سر هم در کشور های مختلف (ESL One, WePlay, Epicenter) کار دشواری است و به همین دلیل Fnatic به منظور تمرکز بر روی آماده شدن برای Major بعدی از حضور در WePlay صرف نظر کرد.

مسئولین تورنومنت WePlay اعلام کرده اند: پس از یک بحث طولانی تصمیم بر این شد که جایگاه خالی به تیم فینالیست مسابقات انتخابی اروپا یعنی Ad Finem برسد.” تیم Ad Finem پیش از این در مسابقات انتخابی عملکرد بسیار خوبی داشت و مسابقات را با ۱۲ برد و تنها دو باخت به پایان رساند و در نهایت با اختلاف ۳ امتیازی با تیم Liquid موفق شد تنها جایگاه دوم را به دست بیاورد.

WePlay Season 3 در تاریخ ۹ اردیبهشت در International Exhibition Center واقع در شهر Kiev اوکراین برگزار خواهد شد و ۸ تیم در این تورنومنت برای کسب سهمی از جایزه ۲۰۰ هزار دلاری این تورنومنت با یکدیگر رقابت خواهند کرد. در این تورنومنت شاهد ترکیب جدید دو تیم Evil Geniuses و Spirit خواهیم بود.

تیم های شرکت کننده در WePlay Season 3:

Evil Geniuses
MVP Phoenix
Natus Vincere
Team Spirit
Elite Wolves
Vega Squadron
Ad Finem
Team Liquid

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: NeVeRMinD دیگر مطالب ارسال شده توسط

ارسال یک پاسخ