فیلم Warcraft پرفروش ترین فیلم برگرفته از بازی

3048294-warcraft
توسط - موضوع اخبار

شاید فیلم Warcraft چندان در قلب منتقدین جایی باز نکرد , ولی آخرین آمار های منتشر شده حاکی از آن است که این فیلم توانسته به پرفروشترین فیلمی در تاریخ تبدیل شود که تابحال از روی یه بازی اقتباس شده است .

به گزارش پردیس گیم و به نقل از وب سایت خبری Mcvuk , “وارکرفت” تا به این لحظه فروش ۳۷۷٫۶ میلیون دلار در سرتاسر جهان دست یافته است , فروشی حتی بیشتر از Prince of Persia: The Sands of Time و The Angry Birds Movie که به ترتیب ۳۳۶ و ۳۲۷ میلیون دلار را به ثبت رسانده اند !
این فیلم که از نظر عده ای زیادی یک پروژه ی کاملا شکست خورده تلقی میشد , با افت هفتاد درصدی در هفته ی دوم به فروش ۶٫۵ میلیون دلار دست یافت که کامل کننده ی فروش هفته ی اول بسیار ضعیف آن به حساب می آمد .
طبق اعلام Box Office Mojo این افت فروش در هفته ی دوم , را می توان سومین افت فروشِ بزرگ یک اثر سینمایی (که در بیشتر از ۳۰۰۰ سینما نمایش داده شده است) نامید . مقام اول و دوم متعلق به فیلم های Friday the 13th با ۸۰٫۴ درصد افت و Fifty Shades of Grey با ۷۳٫۹ افت هستند .

با اینحال میزان فروش جهانیِ بسیار بالای ۳۳۷٫۶ میلیون دلار , این فیلم را “کاملا” از شکست نجات داد . فروشی که این فیلم حدود ۲۰۰ میلیون دلار آن را بتنهایی مدیون کشور چین بود ! کشوری که در سینماهایش , Warcraft حتی موفق به پیشی گرفتن از Star Wars : The Force Awakens شد.

منبع : پردیس گیم

اشتراک گذاری

 • Facebook
نویسنده: Mr.Legendary دیگر مطالب ارسال شده توسط
نیازمند نویسنده برای سایت دوتا 2 ویکی. اگر علاقمند هستید لطفا از طریق تماس با ما در سایت اقدام نمایید

۲ دیدگاه در "فیلم Warcraft پرفروش ترین فیلم برگرفته از بازی"

 1. kiavsh ۱۳۹۵/۰۴/۰۳ در ۱۴:۰۴ - Reply

  سلام ممنونم برای وب سایت خو بتون

 2. Talizzman ۱۳۹۵/۰۵/۱۳ در ۱۰:۳۰ - Reply

  سلام
  چون بخش ارتباط با ما کار نکرد از این جا ازتون می پرسم
  ایمیل ها به دستتون رسید؟ اگه رسید لطفا به آدرس ایمیل من جواب بدید .

ارسال یک پاسخ