مجموعه عکس های بازیکنان حرفه ای دوتا ۲

عکس های بازیکنان دوتا 2
توسط - موضوع عکس ها

بازیکنان حرفه ای دوتا۲ همواره همچون سمبُلی برای هواداران خود بوده اند. آنها همیشه وظیفه خود را به خوبی در مسابقات انجام میدهند؛ در سویی دیگر آنها لحظات دوست داشتنی در زمان های شخصی خود دارند. امروز باهم به تماشای چند عکس جالب و سرگرم کننده از این دنیای خصوصی حرفه ای ها میپردازیم!

او برای دوتا یک افسانه است. کسی که علاوه بر بازی عالی رفتار و شخصیت بسیار جذابی هم دارد. اگرچه همیشه شخصیت جدی او را بر روی صحنه به یاد داریم، ولی در واقع او بسیار شوخ طبع است! اسم او Loda کاپیتان تیم Alliance میباشد.


20141021_074707803

هیچکس در هیچ مسابقه ای در فارم کردن BurNIng تردید ندارد. او همیشه با ثبات کامل بیشترین فارم را انجام میدهد و برای هر هیرو رکورد های خارق العاده ای را ثبت کرده است، در دنیای واقعی او بسیار مهربان است. ولی حیف که او بازنشسته شده است.


20141021_074806388

Dendi همراه با تیم Na`Vi بیشتر طرفداران را دارد. بسیاری طرفدار مهارت او هستند. تعدادی به خاطر اخلاق شوخ او طرفدارش هستند. در ۴ سری مسابقات International او توانست یک بار به قهرمانی و دو بار به نائب قهرمانی برسد. ما هیچ وقت لحظه های خنده داری که او پدید می آورد را فراموش نمیکنیم. اگر Dendi در مسابقات جهانی نباشد شادی و خنده ای نیز وجود ندارد. همچون مسابقات ستارگان   NBA  بدون O’Neal !


20141021_075005563

iceiceice از سال ۲۰۰۶ به صورت حرفه ای شروع به بازی کرد. او اولین بار به تیم Zentih ملحق شد. بعد از شکست در TI3 او به چین رفت و عضو جدید تیم DK محسوب شد. بعد از پیروزی های پیاپی در چند تورنمنت , او دوباره در TI4 شکست خورد. امسال او همراه با تیم قدرتمند VG خود را برای TI5 آماده میکنند. او تنها دوتا را به خوبی بازی نمیکند. بلکه یک تحلیلگر بسیار خوب نیز هست.


20141021_075140331

او تا به حال بسکتبالیست بوده. پس از اینکه پایش صدمه دید، تصمیم گرفت دوتا را به طور جدی تری ادامه دهد. در طول TI2 اوج شکوه او با تیم iG بود. قدرت و توانایی او همراه با وزنش شروع به افزایش کرد. افرادی از او میپرسیدند “Chuan” , چگونه اینقدر چاق شدی؟ و او جواب میداد “با غذا خوردن!”


20141021_075340608

اشتراک گذاری

 • Facebook
نویسنده: ReGoX دیگر مطالب ارسال شده توسط
If Light Can Not Scape Me, What Hope Have You

۷ دیدگاه در "مجموعه عکس های بازیکنان حرفه ای دوتا ۲"

 1. SadMad ۱۳۹۳/۰۸/۱۳ در ۱۰:۳۲ - Reply

  wanna = want to
  پس I don’t wanna to غلطه چون ۲ تا to داره.

  • Mehrdad ۱۳۹۳/۰۸/۱۳ در ۱۲:۰۰ - Reply

   ملای نقطه گیر 😀

  • imi ۱۳۹۳/۰۸/۱۳ در ۱۳:۲۵ - Reply

   like samad

   • SadMad ۱۳۹۳/۰۸/۱۳ در ۱۴:۱۱ - Reply

    Sad = غمگین
    Mad = خشمگین

 2. Four-Eyes ۱۳۹۳/۰۸/۱۳ در ۱۳:۰۳ - Reply

  اگه داری درباره نوشته regox حرف میزنی که کلا باید بنویسه : i dont want to/wanna talk about birds
  این dendi هم که کلا زندگیش مسخره بازی در اوردنه D:

 3. FallenKnight ۱۳۹۳/۰۸/۱۳ در ۱۳:۳۴ - Reply

  آخه چون اون دختره به تو میاد ?!?!?!?!?! در کل چیز جالبیه دمت

 4. mamad ۱۳۹۴/۰۴/۲۴ در ۰۳:۴۱ - Reply

  dendi مثل خنگ ها شده تو عکسش خخخخخخ
  ناموسن من که میگم به این dendi باید یکم یه مدال بامزگی بدن
  بدبخت ببین داره از دست میره خخخخخخخ

ارسال یک پاسخ