مصاحبه DotaBlast با Zai

36660-1430802062 - Copy
توسط - موضوع اخبار

DotaBlast به تازگی در حین برگزاری مسابقات ESL One ، مصاحبه ای با Ludwig ‘Zai’ Wåhlberg ، بازیکن تیم Secret درباره چگونگی بازی کردن تیم در چند وقت اخیر و نظرش درباره ESL One و آینده تیم انجام داده است.

او در آغاز مصاحبه ،از مسابقاتی که در در این چند وقت اخیر در آن ها شرکت کرده است ، حرف میزند و میگوید که از شرکت در آن ها و فضای مسابقات بسیار راضی بوده است و از جو سنگین ESL One و The Summit بسیار لذت برده است . در قسمت بعدی مصاحبه ، او درباره برنامه های Secret برای TI5 صحبت میکند ;

او میگوید :
ما پیروز میشویم ، دلیل این پیروزی ، این است که ما سخت تلاش میکنیم ، مانند تیمی متحد بازی میکنیم و خود را برای حریفمان آماده میکنیم. این ها دلیل پیروزی های ماست . ما براساس استراتژی های جدیدی که کسی تاکنون آن ها را ندیده باشد بازی هایمان را نمیبریم. او همچنین ادعا کرد با وجود خطر لو رفتن سبک بازی تیم قبل از TI5 ، آن ها سبک بازی خود را در مسابقات قبل از TI عوض نخواهند کرد و در عوض ، ممکن است در The International ، روش کاملا جدیدی را اجرا کنند و سبک بازیشان را عوض کنند.

در ادامه ، درباره برنامه های Secret برای آینده حرف زده شد. او درباره یکپارچه ماندن و دست نخوردن تیم بعد از TI بدبین بود . این بدبینی پرده از این قضیه برداشت که حتی در صورت موفق بودن Secret در TI ، تغییراتی در تیم به وجود خواهد آمد. او همچنین افزود که ممکن است بعد از TI ، از میادین دوتا مدتی دور شود و به خود استراحت دهد. او گفت که تصمیم دارد در این مدت به ادامه تحصیلاتش بپردازد و به هواداران اطمینان داد که این غیبت ، ۹ الی ۱۰ ماه بیشتر طول نمیکشد.

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: PhoenixOfTheWorld دیگر مطالب ارسال شده توسط
Playing Dota usually , Fighting with noobs actually!

یک دیدگاه در "مصاحبه DotaBlast با Zai"

  1. hossein ۱۳۹۴/۰۴/۱۲ در ۰۲:۳۱ - Reply

    pas in vasat VP ane ke mikhan bebaran 😀

ارسال یک پاسخ