همکاری Valve با سناتور برای حل مشکل ویزاهای Cty , Cema و SoNNeikO

erik
توسط - موضوع اخبار

دوتا ۲ با مشکل ویزا ناآشنا نیست و بارها ، به دلیل این مشکل ، تیم ها آسیب دیده اند و تورنومنت هارا از دست داده اند. ایالات متحده آمریکا ، به دلیل سخت گیری در دادن ویزا شهرت دارد و بعضی ملیت ها ، برای گرفتن ویزا برای بار اول ، دچار مشکل میشوند.

در حال حاظر ، Valve با دفتر های سناتور Maria Cantwell در ارتباط است. شاید این سناتور بتواند کنسولگری را راضی کند که راه دادن این بازیکنان به این کشور ، خطرناک نمیباشد.Maria Cantwell ، از سال ۲۰۰۱ در کنسولگری فعالیت داشته است و به دلیل مشتاق بودن این سناتور برای همکاری با Valve ، به نطر میرسد که شانس پذیرفته شدن این بازیکنان در خاک آمریکا ، بسیار افزایش یافته است.

مرحله گروهی TI امسال ، ۲۷July آغاز میشود و اکثر تیم ها برای آماده سازی ، ۲۱ام به سیاتل میایند. با وضعیتی که Na`Vi دارد ، ممکن است که این تیم در رسیدن به سیاتل تاخیر داشته باشد.اگر مشکل ویزا حل نشود ، معلوم نیست که Valve اجازه شرکت با Stand-In را به تیم بدهد یا به کلی آنهارا از مسابقات حذف کند.

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: PhoenixOfTheWorld دیگر مطالب ارسال شده توسط
Playing Dota usually , Fighting with noobs actually!

۳ دیدگاه در "همکاری Valve با سناتور برای حل مشکل ویزاهای Cty , Cema و SoNNeikO"

  1. FarZaDZb ۱۳۹۴/۰۴/۲۴ در ۱۶:۱۹ - Reply

    این هم هر سال داستان درست می‌کنن اصلا ساله دیگه باید مسابقات و تو مشهد برگزار کنن راحت یه مینیبوس میگیرن دست جمعی میان هم مسابقه میدان هم یه زیارتی می‌کنن …. 😐

  2. iM-NeverMOre ۱۳۹۴/۰۴/۲۵ در ۰۰:۱۲ - Reply

    kkhkhhk farzadb kheyli khob omadi damet garm 😀

  3. milad ۱۳۹۴/۰۴/۲۵ در ۰۶:۰۱ - Reply

    baba iran sakhtgirt tar az america hast che migin shoma

ارسال یک پاسخ