پایان لیگ و بازنشستگی Lanm

1015857
توسط - موضوع اخبار

بعد از شایعات فراوان ، بالاخره تایید شد که international 2014 آخرین لیگی بوده که player سرشناس Zhicheng ‘LaNm’ Zhang به طور رسمی درآن حضور پیدا میکند . بازنشستگی بعد از مقام چهارم ِ DK در international یک سابقه ی درخشان از این بازیکن در roll support برای او به ارمغان آورد .

Lanm میگوید :
” با همراهی DK ، سال پیش پر هیجان ترین قسمت در نیمه ی اول زندگی من بود . باید از carry مورد اعتمادمان ، دو solo بسیار پرقدرتمان و همراه support من ، coach و تمامی fan هایمان تشکر کنم . ممنون که منو تا پایان کارم دنبال و همراهی کردید . خبرهای اخیر اشتباه است و من بعد از برگشت به خانه ، میخواهم که یک سال بسیار هیجان انگیز را که داشتم با fan ها و همه ی کسانی که ما را support کردند ، در میان بگذارم . “

49603

اینها کلماتی بودند که بازنشستگی او را تایید میکنند . دوری او از رقابت ها با یک سال بسیار موفقیت آمیز برای او همراه بود به طوری که تیم DK در هشت tournament متفاوت از جمله WPC-ACE, SLTV StarSeries S9 League به موفقیت دست پیدا کرد علاوه بر سهم ۸۱۹ هزار دلار او از مقام چهارم international . او از قبل بازنشسته شدن خودش را بیان کرده بود.

علاوه بر اینکه به عنوان یکی از بهترین player های support نه تنها در چین بلکه در جهان شناخته شده است ، بلکه به دلیل تنوع هیرو های support که میتواند به خوبی بازی کند شناخته شده است . بر خلاف اکثر support ها او می تواند در شرایط بسیار سخت نیز بازی کند به طور مثال double echo slam او در طول تورنومنت mlg colombus در مقابل c9 که نتایج درخشانی برایشان در پی داشت . اکنون DK وظیفه ی بسیار سخت پیدا کردن یک player دیگر به جای او را بر عهده دارد . و اکنون آینده ای مبهم برای lanm در پیش است . coaching به طور حتم یکی از گزینه ها خواهد بود .

هر اتفاقی که بیفتد ما باید از career موفق lamn قدردانی کنیم و به عنوان یکی از بهترین player های support دنیا از او یاد کنیم .

مترجم : OverShadow

اشتراک گذاری

 • Facebook
نویسنده: Mr.Legendary دیگر مطالب ارسال شده توسط
نیازمند نویسنده برای سایت دوتا 2 ویکی. اگر علاقمند هستید لطفا از طریق تماس با ما در سایت اقدام نمایید

۵ دیدگاه در "پایان لیگ و بازنشستگی Lanm"

 1. BlackCOde ۱۳۹۳/۰۴/۳۱ در ۲۱:۲۵ - Reply

  این مشکل میگرن نداشت؟

 2. imi ۱۳۹۳/۰۴/۳۱ در ۲۲:۲۸ - Reply

  اتفاقا تیم dk اصلا مشکلى براى پیدا کردن suppprt نداره,من خودم هستم,
  DK add me 😀

 3. ARTOR ۱۳۹۳/۰۴/۳۱ در ۲۲:۴۶ - Reply

  واقعا بازیکن خوبی بود حیف شد رفت .

 4. Lo4DinG ۱۳۹۳/۰۴/۳۱ در ۲۳:۰۷ - Reply

  البته مدل مو عکس پایینیش بهتره

 5. alireza ۱۳۹۳/۰۵/۰۱ در ۲۲:۰۴ - Reply

  Lanm یه مریضی داره و همینجوری داره لاغر میشه .

  یکی از Legend های دوتا بود ، هنوز بازیاش با Ehome یادمه دوران اوجش بود
  دیگه وقتشه که Burning و MMY هم بازنشسته شن

ارسال یک پاسخ