پایان یک [ا]تحاد دیرینه

A_shuffle
توسط - موضوع اخبار

به نظر می رسد A]lliance] دوباره دچار وضعی شده که قبلا پس از TI4 داشت، چرا که دوباره سه بازیکن کلیدی Alliance از این تیم جدا شده اند. این بار EGM به همراه Loda مسئولیت بازسازی تیم را بر عهده خواهند داشت.

کاپیتان Gustav ‘s4’ Magnusson و بازیکن آف لین Henrik ‘AdmiralBulldog’ Ahnberg قصد دارند در جای دیگری به بازی ادامه دهند در حالی که Joakim ‘Akke’ Akterhall هنوز برنامه مشخصی برای آینده خود ندارد. گفته شده در آینده نزدیک برنامه ی او برای آینده اعلام خواهد شد. سه بازیکنی که امروز Alliance را ترک کردند بنیانگذاران این تیم بودند که برای اولین بار در سال ۲۰۱۲ این تیم را با نام No Tidehunter تشکیل دادند.

Bulldog و S4 قبلا نیز Alliance را برای مدت کوتاهی ترک کرده بودند. S4 تیم Alliance را به قصد پیوستن به تیم تازه تشکیل شده Secret ترک کرد و AdmiralBulldog نیز مدتی بازی حرفه ای را کنار گذاشت و تنها چند بار به عنوان بازیکن standin برای Team Tinker بازی کرد. این بار به نظر می رسد Bulldog در پی تصمیم S4، قصد ترک کردن Alliance را دارد، اما این دو بازیکن در فصل پاییز در کنار یکدیگر بازی نخواهند کرد.

ترکیب فعلی Alliance:

Jonathan ‘Loda‘ Berg
Jerry ‘EGM‘ Lundkvist
نامعلوم
نامعلوم
نامعلوم

اشتراک گذاری

 • Facebook
نویسنده: NeVeRMinD دیگر مطالب ارسال شده توسط

۲ دیدگاه در "پایان یک [ا]تحاد دیرینه"

 1. jj ۱۳۹۵/۰۶/۱۰ در ۰۰:۴۳ - Reply

  اینا ماشینی بازی میکردن مثه المان! هیچوقت بازیشونو دوس نداشتم.فارم و فارم و فارم که نشد بازی

  • ali ۱۳۹۵/۰۶/۱۱ در ۱۴:۰۰ - Reply

   عشقم تو رو مولا سیس حرفه ای بر ندار
   این تیم همون تیمه هست که تو TI3 هیچ تیمی حریفش نشد
   ماشینی؟ فازت چیه؟ فارم کردن بازی ماشینی؟ تو رنک شما شاید اینطوری ه که از اول بازی همتون all mid می کنید میایید از مین یک فایت؟

ارسال یک پاسخ