پخش تلویزیونی ESL One Manila در کشور فیلیپین

tv esl one manila
توسط - موضوع اخبار

شبکه تلویزیونی TV5 کشور فیلیپین در یک کنفرانس مطبوعاتی در تاریخ ۱۹ فروردین اعلام کرد مسابقات ESL One Manila را از دو شبکه AksyonTV و TV5 پخش خواهد کرد.

AksyonTV که یکی از زیرمجموعه های TV5 است مسئولیت پخش مسابقات را به طور کامل به عهده دارد، در حالی که مسابقه فینال به صورت همزمان از دو شبکه AksyonTV و TV5 پخش خواهد شد. PDLT Home Fibr و SMART مسئولان تدارکات ESL One Manila به همراه تیم ملی دوتای فیلیپین Mineski در این کنفرانس حضور داشتند. رئیس و نایب رئیس باشگاه Mineski در این کنفرانس درباره افزایش توجه به ورزش های الکترونیک در منطقه سخنرانی کردند.

ESL One Manila اولین تورنومنت در این سطح در کشور فیلیپین است و به همین خاطر و به منظور کمک به رشد و نموی عرصه حرفه ای دوتا ۲ در این کشور یک دوره مسابقات انتخابی ویژه برای فیلیپین به صورت جدا از مسابقات آسیای جنوب شرقی برگزار شد که در آن تیم Mineski پیروز شد. تیم Mineski در کنار تیم های Secret, Liquid, compLexity, EHOME, Empire, Wings و Fnatic برای کسب جایزه ۲۵۰ هزار دلاری رقابت خواهند کرد. Vincent Reyes مربی افسانه ای تیم ملی بسکتبال فیلیپین و رئیس فعلی Media5 به تیم Mineski توصیه کرده: بهتره به فینال برسید تا بازی هیجان انگیزی برای پخش داشته باشیم!

اشتراک گذاری

  • Facebook
نویسنده: NeVeRMinD دیگر مطالب ارسال شده توسط

ارسال یک پاسخ